Grant USDA باند پهن را به منطقه می آورد

Grant USDA باند پهن را به منطقه می آورد

“من به اتصال وصل شدم جورجیا در سال 2002 زیرا این یک زیرساخت تحول بخش است. ” سونی پرودو، وزیر کشاورزی ایالات متحده. “این توانایی جمع کردن مردم را دارد و این کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم … ما به آن احتیاج داریم [broadband] اینجا. ما به همه جا احتیاج داریم. “

برمنمبتنی بر ارائه دهنده ارتباطات از راه دور دریافت کرد 12.5 میلیون دلار در بودجه کمک مالی از برنامه اتصال مجدد باند پهن وزارت کشاورزی ایالات متحده. سرمايه گذاري سرمايه اوليه با همراهي بودجه بين SyncGlobal و Carroll EMC ، تقريباً برابر خواهد بود 20 میلیون دلار برای این مرحله اول استقرار باند پهن. این وجوه به آغاز روند گسترده آویزان کردن فیبر در زیرساخت های کارول EMC کمک می کند. این پروژه قرار است بلافاصله پس از مجوز از سرویس خدمات روستایی ، زیرمجموعه USDA آغاز شود.

وی گفت: “20 سال پیش ما ساخت SyncGlobal را در اینجا در خانه شروع کردیم و در بیمارستان ها ، مراقبت های بهداشتی و مشاغل خدمت کردیم.” کایل ویلیامزمدیر عامل SyncGlobal. “ما همه کارها را انجام دادیم اما به خانه خدمت می کردیم و می دانیم خانه ها ماده گمشده هستند. ما در تلاش برای تمرکز این تلاش ماندیم ، اما ما واقعاً به شریک مناسب نیاز داشتیم تا در این امر کمک کند. و البته آن شریک کارول EMC است.”

مطلب مرتبط  برنامه توسعه و بازسازی عربستان برای یمن پروژه های انرژی و آب را در سوكوترا راه اندازی می كند

کارول EMC و SyncGlobal سفرهای جداگانه ای را طی 10 سال گذشته برای آوردن اینترنت باند پهن به منطقه روستایی غرب آغاز کردند. جورجیا. تا سال 2016 ، کارول EMC به انجام یک مطالعه که توسط مقامات توسعه منطقه و مؤسسات تحقیق انجام شد ، کمک کرد دانشگاه جورجیا برای تعیین نیاز به ایجاد باند پهن در روستاها جورجیا یک واقعیت. نتیجه یک شرکت مخابراتی / اینترنتی محلی و تعاونی برقی محلی بود که از سال 2018 با هم همکاری داشتند. تصویب بیل 2 مجلس سنا توسط جورجیا مجمع عمومی و فرماندار برایان کمپهمراه با برنامه اتصال مجدد USDA ، کاتالیزورهای نهایی برای انتقال این سوزن مخصوص باند پهن روستایی بودند.

“در سال 2015 ، آنها [Carroll EMC Board of Directors] وظیفه من برای یافتن راهی برای دسترسی به باند پهن به اعضای ما و در مناطق روستایی غربی بود جورجیاگفت: ” تیم مارتین، مدیر عامل شرکت کارول EMC. “آنها این نیاز را تشخیص دادند و گفتند که ما باید راهی برای کمک به این موضوع پیدا کنیم. جورجیا و الگویی برای این ایالت و در سراسر این کشور است. “

مطلب مرتبط  Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

این پروژه یک ردپای اولیه را در بیشتر مناطق شناسایی کرده است شهرستان هارد و جنوبی شهرستان کارول و زیرساخت های پراکنده را به سمت شمال دنبال می کند Troup County و در سراسر جورجیا خط دولت به شرق آلاباما. این سرویس 125 مایل مربع و بیش از 7300 ساکن ، بیش از 200 مزرعه و مشاغل ، یک مدرسه و چهار ایستگاه آتش نشانی را در اختیار شما خواهد داشت. در طولانی مدت ، هدف این است که شبکه فیبر و دسترسی سریع به اینترنت باند پهن را در همه مناطق سرزمین کارول EMC و فراتر از آن گسترش دهیم.

“این پروژه ممکن است همه طول نباشد شهرستان کارول با این حال ، اما مطمئناً وارد برخی از مناطق تحت حمایت نمی شود. ” میشل مورگان، شهرستان کارول رئیس کمیسیون “سیستم های تصدی و تاسیساتی همیشه ساده تر از ساختن جدید هستند ، بنابراین من اطمینان دارم که خواهیم دید که این فیبر به مناطق دیگری از سطح کشور برسد. هارالسون، پولینگ و پنبه شهرستانها زودتر از دیرتر. ”

SyncGlobal Telecom ، که مقر آن در آن است برمن ، GA، به مشتریان کلاس تجاری در غرب و شمال غربی خدمت کرده است جورجیا برای 19 سال گذشته به عنوان CLEC و ISP مبتنی بر امکانات. SyncGlobal یک شبکه فیبر موجود را در حدود 400 مایل مسیری اجرا می کند. از طریق این شبکه ، SyncGlobal یک پیشنهاد تجاری را ارائه می دهد که شامل اینترنت پر سرعت ، سرویس صوتی ، ابر PBX ، حمل و نقل اترنت ، جابجایی و خدمات داده مدیریت شده است. توانایی SyncGlobal در بهره‌گیری از زیرساختها و دانش سالها ارتباطات ، مشترکان مسکونی باند پهن باند را در آینده به شدت سود خواهد کرد.

مطلب مرتبط  گزارش بازار جهانی قطارهای خودمختار (2020 تا 2030)

Carroll EMC یک تعاونی متعلق به عضو است که تقریباً 50،000 خانه و مشاغل برق را تأمین می کند. این تعاونی در خدمت اعضاء در کارول، هارالسون، بشنو، پولینگ، پنبه، فلوید و گروه شهرستانها این موسسه ارائه دهنده فرصت و کارفرمای مساوی است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت تعاونی در carrollemc.com مراجعه کرده یا Carroll EMC را در فیس بوک ، توییتر ، یوتیوب ، Pinterest ، Instagram و LinkedIn دنبال کنید. Carroll EMC: ساخته شده در جامعه. سازنده جامعه.

SOURCE Carroll EMC

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *