Grupo IDESA ، S.A. de C.V. پیشنهاد تسویه حساب ارز را اعلام می کند

Grupo IDESA ، S.A. de C.V. پیشنهاد تسویه حساب ارز را اعلام می کند

مکزیکوسیتی، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – Grupo IDESA ، S.A. de C.V. (“شرکت”) امروز تسویه حساب را اعلام کرد 22 مه سال 2020 (“تاریخ تسویه حساب”) پیشنهاد مبادله و درخواست رضایت نامه (“پیشنهاد و وکالت”) برای یادداشت های ارشد 7.875٪ خود به دلیل سال 2020 (“یادداشت های غیرقابل اطمینان موجود”) با شرایطی که قبلاً در یادداشت ارائه و تقاضا اعلام شده بود. 23 مارس 2020 (همانطور که هر از گاهی تکمیل می شود ، “یادداشت ارائه دهنده”). یادداشتهای ناامن موجود مناقصه شده در پیشنهاد و تقاضا برای یادداشتهای ارشد جدید ارشد جدید به دلیل سال 2026 (“یادداشتهای امن جدید”) به مبلغ 9.375٪ مبادله شده است. علاوه بر این ، به موجب پیشنهاد و پیشنهاد ، اصلاحاتی در شرایط و ضوابط موجود در یادداشتهای ناامن موجود اتخاذ و در تاریخ تسویه حساب مؤثر شد. یادداشتهای جدید امن از طریق DTC به دارندگان شرکت کننده توزیع شد. CUSIP های یادداشت های امن جدید 40053LAB1 و P4954WAB6 هستند.

در کل 274.923،000 دلار آمریکا یادداشتهای ناامن موجود (یا 91.64٪ از مبلغ اصلی آن) به طور معتبر در پیشنهاد و پیشنهاد ارائه می شود.

دارندگان مشارکتی كه به طور معتبر مناقصه های ناامن موجود خود را ارائه دادند ، دریافت كردند 1،010 دلار آمریکا در یادداشتهای امن جدید در ازای هر یک 1000 دلار آمریکا مبلغ اصلی مناقصه های ناامن موجود وجود دارد.

مطلب مرتبط  ONEOK یادداشت های 1.5 میلیارد دلاری را ارائه می دهد

یادداشتهای امن جدید تحت قانون اوراق بهادار یا هرگونه قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. بنابراین ، مگر در مواردی که ثبت شده باشد ، به موجب معافیت از معامله یا در معامله ای که مشمول این موضوع نباشد ، یادداشتهای امن جدید قابل ارائه یا فروخته نمی شوند ، و یا در معامله ای که مشمول آن نباشد ، الزامات ثبت نام قانون اوراق بهادار و قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی است.

این شرکت درخواست کرده است تا یادداشت های جدید امن را در لیست رسمی بورس لوکزامبورگ و برای تجارت در بازار یورو MTF ثبت کند.

پیشنهاد و وکالت فقط ساخته می شود و نسخه هایی از اسناد ارائه شده فقط در اختیار دارندگان یادداشت های نا امن موجود قرار خواهد گرفت که وضعیت خود را به عنوان (1) هر دو “یک خریدار واجد شرایط” تأیید کرده است برای اهداف بخش 3 (ج (7) طبق قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 و “خریدار سازمانی واجد شرایط” که در قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار سال 1933 تعریف شده است ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار”) یا (2) شخصی که یک شخص نیست ” شخص ایالات متحده “مطابق قانون 902 (k) طبق قانون اوراق بهادار که” دارنده غیر معتبر غیر آمریکایی “نیست (هر یک ،” دارنده واجد شرایط “) تعریف نشده است.

مطلب مرتبط  Frontera نتایج سه ماهه اول سال 2020 و برنامه تصویب شده برای مدیریت بحران COVID-19 و محیط پایین قیمت نفت را اعلام کرد

پیشنهاد و وکالت تحت شرایط خاصی قرار دارد ، همانطور که در تفاهم نامه پیشنهاد شده است.

این انتشار مطبوعات پیشنهادی برای فروش و یا یک پیشنهاد برای خریدن هرگونه امنیت نیست. پیشنهاد و وکالت فقط توسط یادداشت ارائه شده ساخته می شود که می تواند از طریق نمایندگی مبادله و اطلاعات و فقط به منظور شفاف کردن افراد و در مجوزهای حقوقی قابل اجرا باشد. هرگونه پیشنهاد عمومی در مورد امنیت که باید در آنجا ایجاد شود ایالات متحده از طریق برنامه ای انجام می شود که ممکن است از طرف شرکت یا یک نگهدارنده ایمنی بفروشد که از طریق آن اطلاعاتی را از طریق شرکت و مدیریت به دست می آورد ، انجام شود ، به عنوان اعلامیه های مالی خوب.

ضمانت نامه ها و ضمانت نامه های جدید تضمین شده مطابق قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاح (“قانون اوراق بهادار”) ثبت نشده و نخواهد شد. پیشنهاد و وکالت ارائه می شود ، و مبلغ ملاحظات مبادله ای یا مبادله مبنای مبادله ، حسب مورد ، در موارد ارائه شده در ایالات متحده فقط به اشخاص آمریکایی که خریدار واجد شرایط هستند (“خریداران واجد شرایط”) برای اهداف بند 3 (ج) (7) طبق قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 ، به عنوان اصلاح شده (“قانون 1940”) که همچنین خریداران نهادی واجد شرایط در داخل هستند. معنی قانون 144A طبق قانون اوراق بهادار (“خریداران مؤسسه واجد شرایط”) و برای اشخاص غیر آمریکایی که طبق قانون 902 (K) طبق قانون اوراق بهادار تعریف شده اند و “دارنده غیر معتبر غیر آمریکایی” نیستند. یادداشتهای امن جدید نیز مطابق با مقررات S طبق قانون اوراق بهادار (“مقررات S”) در خارج از ایالات متحده ارائه می شود. این شرکت به عنوان صادرکننده تحت قانون 1940 به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری ثبت نشده است.

مطلب مرتبط  Tech Company Prospector از طریق بستر جدید جستجوی رایگان ، دسترسی انقلابی به صنعت معدن را به ارمغان می آورد

نمایندگی مبادله و اطلاعات

شرکت خدمات جهانی سهامدار
65 برادوی ، سوئیت 404
نیویورک ، نیویورک 10006
212-430-3774 (بانکها و کارگزاران)
866-470-3700 (عوارض رایگان)
[email protected]
توجه: اقدامات شرکتی

Rothschild & Co México ، S.A. de C.V.

دانیل نیکولاویسکی
مدیر عامل و سرپرست
تلفن: +52 (55) 5327 1450
[email protected]

ویکتور لکلرک
مدیر عامل و سرپرست
تلفن: +52 (55) 5327 1450
[email protected]

SOURCE Grupo IDESA ، S.A. de C.V.

پاسخی بگذارید