Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

Grupo Simec در رابطه با تشکیل پرونده 20-F اواخر از NYSE ، اخطار عدم انطباق را دریافت می کند

گوادالاجر ، مکزیک، 22 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروپو سیمک، S.A.B. د C.V. (NYSE: SIM ، BMV: SIMEC-B) (“شرکت”) این را اعلام می کند 18 مه سال 2020به دلیل عدم ارائه پرونده به موقع در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) گزارش سالانه خود در مورد فرم 20-F برای سال مالی به پایان رسید 31 دسامبر 2019 (“فرم 20-F”) ، از NYSE American LLC (“NYSE” یا “Exchange”) اخطار دریافت کرد و اظهار داشت که این شرکت مطابق با استانداردهای لیست بندی NYSE نیست. نامه NYSE همچنین خاطرنشان می سازد که در نتیجه ، این شرکت اکنون مشمول مراحل و الزامات مندرج در بخش 1007 راهنمای شرکت آمریکایی NYSE است.

همانطور که قبلاً توسط شرکت در فرم 12b-25 خود که توسط SEC ارسال شده بود فاش شده بود 1 مه سال 2020، این شرکت به دلیل عدم آماده سازی اطلاعات مالی شرکت در گزارش سالانه برای گنجاندن در فرم 20-F ، در مهلت اصلی خود بدون مهلت و هزینه غیر منطقی قادر به ثبت فرم 20-F خود در مهلت اصلی خود نبوده است. تأخیر کلی در عملکردهای ناشی از بیماری همه گیر COVID-19. این شرکت هنوز در تلاش است تا برخی از افشای اطلاعات مالی را در فرم 20-F تکمیل کند و انتظار دارد که فرم 20-F را توسط 15 آگوست 2020. با این حال ، زمان تشکیل پرونده در این لحظه نامشخص است و این تاریخ تأمین پرونده پیش بینی شده می تواند تغییر کند. NYSE به این شرکت اطلاع داد كه طبق قوانین بورس ، این شركت شش ماه خواهد داشت 18 مه سال 2020، فرم 20-F را به SEC ارسال كنید تا علائم بیماری را درمان كنید.

مطلب مرتبط  CRU: چشم انداز چند کالا

در باره گروپو سیمک

گروپو سیمک تولید کننده ، پردازنده و توزیع کننده متنوع فولاد SBQ و فولاد سازه با تولید و فعالیت های تجاری در است ایالات متحده، مکزیک و برزیل. گروپو سیمک همچنین تولید کننده مهمی از محصولات فولادی سازه ای سبک و سبک در کشور است مکزیک از نظر حجم فروش Grupo Simec’s محصولات SBQ در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی کاربر نهایی مهندسی ، از جمله محورها ، توپی و میل لنگ برای خودروها و کامیون های سبک ، ابزار و ماشین آلات و تجهیزات خارج از بزرگراه استفاده می شود. محصولات فولادی ساختاری آن عمدتاً در بازار ساخت و سازهای غیر مسکونی و سایر کاربردهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعیه حقوقی در مورد اظهارات پیشرو

مطلب مرتبط  پتیت خط جدیدی از چسب ها و مهر و موم های ساخته شده برای سختگیران صنایع دریایی را راه اندازی می کند. با AnchorTech ملاقات کنید!

این بیانیه مطبوعاتی حاوی برخی اظهارات آینده نگر است که نظرات ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، اهداف ، فرضیات یا پیش بینی های مربوط به رویدادهای آینده یا نتایج آینده را بیان می کند و بنابراین “بیانیه های آینده نگر” در نظر گرفته می شود یا ممکن است در نظر گرفته شود. معنی بخش 27A قانون اوراق بهادار و بخش 21E قانون صرافی. این جملات آینده نگر به طور کلی می تواند با استفاده از اصطلاحات آینده نگر مشخص شود ، از جمله اصطلاحات “باور” ، “تخمین” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “جستجو” ، “پروژه” ، “در نظر دارد” برنامه ها ، “” ممکن است “،” اراده “یا” باید “یا در هر صورت تغییرات منفی یا سایر آنها یا اصطلاحات مقایسه ای. این گفته های آینده نگر شامل همه مواردی است که واقعیت های تاریخی نیستند. آنها در تعدادی از مکان های مختلف در سراسر این بیانیه مطبوعاتی ظاهر می شوند و عبارتهایی را در مورد اهداف ، عقاید یا انتظارات فعلی ما در مورد عملکرد شرکت ، تجارت و رویدادهای آینده از جمله توانایی آن در ارائه فرم 20-F و پیامدهای همراه با SEC و NYSE و لیست ادامه سهام سپرده گذاری آمریکایی شرکت در NYSE. این اظهارات مشتاقانه بر اساس انتظارات ، اعتقادات و پیش بینی های مربوط به مدیریت در مورد وقایع آینده تأثیر می گذارد گروپو سیمک. به شما هشدار داده شده است که هرگونه اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیست و شامل خطرات و عدم قطعیت ها و همچنین فرضیات است که اگر آنها تا به حال تحقق پیدا کنند یا نادرست اثبات شوند ، می توانند نتایج واقعی را از نظر مادی از آن متفاوت کنند. برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و مقاصد بیان شده یا دلالت بر چنین اظهارات آینده نگر. بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این نامه صحبت می کنند و ما از هرگونه تعهدی صرف نظر از آنچه در قانون لازم است ، برای ارائه به روزرسانی ها ، اصلاحات یا اصلاحات در مورد هرگونه اظهارات آینده نگر ، برای انعکاس تغییرات در انتظارات یا آینده ما خودداری می کنیم. مناسبت ها.

مطلب مرتبط  Longhorn Solar انتخاب شده توسط ارائه دهنده انرژی خرده فروشی گریدی به عنوان یکی از سه همکار نصب پنل خورشیدی

مخاطب:
سرخیو ویگیل گونزالز
ماریو مورنو کورتز
گروپو سیمک، S.A.B. د C.V.
Calzada Lázaro Cdenrdenas 601
44440 گوادالاجارا ، جالیسکو ، مکزیک
+52 55 1165 1025
+52 33 3770 6734

منبع گروپو سیمک، S.A.B. د C.V.

لینک های مربوطه

http://www.gsimec.com.mx

پاسخی بگذارید