Guotai Junan International برای تقویت نوآوری باتری خودرو جدید ، به NIO و CATL پیوست

Guotai Junan International برای تقویت نوآوری باتری خودرو جدید ، به NIO و CATL پیوست

شانگهای، 26 آگوست ، 2020 / PRNewswire / – Guotai Junan International Holdings Limited (“Guotai Junan International” ، به همراه شرکت های تابعه خود به عنوان “گروه” یا “GTJAI” ، کد سهام: 1788.HK) اعلام کرد که این گروه با NIO دست خواهد یافت. شرکت (“NIO”) ، شرکت فناوری معاصر Amperex ، محدود (“CATL”) و شرکت گروه سرمایه گذاری فناوری فناوری علوم هوبی ، آموزشی ویبولیتین ، (“HBSTI”) به منظور افزایش همکاری نوآوری و توسعه باتری خودرو جدید ، فعالانه در پاسخ به سیاست ملی حمایت از اقتصاد واقعی توسط امور مالی. در همین حال ، این شرکت ها از ووهان Weineng باتری Asset Asset با مسئولیت محدود (“Weineng”) پشتیبانی می کنند ، و اختصاص می دهند به طور مشترک توسعه “جداسازی خودرو و باتری” در صنعت خودروهای جدید انرژی را ارتقاء داده و از Weineng برای راه اندازی BaaS (باتری به عنوان خدمات) محصولات.

مطلب مرتبط  راهکارهای Univar برای گزارش نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 در 4 نوامبر

GTJAI به عنوان یک شرکت کننده دوره اول این پروژه اظهار داشت: توسعه صنعت خودروهای جدید از سیاست های اصلی دولت تا حد زیادی پشتیبانی می شود.با توجه به اینکه نسبت مدلهای جدید خودروهای انرژی با خودرو و باتری جداگانه افزایش می یابد ، Weineng با اقیانوس مواجه خواهد شد در سالهای اخیر ، این گروه بطور جدی استراتژی توسعه خود را مورد بررسی قرار داده است که در آن برای دستیابی به موفقیت و پیشرفت بیشتر ، پایه های بهتر و قوی تری مورد نیاز بوده است .این گروه انتظار دارد از طریق تعامل فعال با کیفیت و محصولات متنوع تری را برای مشتریان خود ارائه دهد. پروژه های استثنایی با پتانسیل ، و تقویت توسعه امور مالی شرکت ها و تجارت و مدیریت ثروت و هم افزایی بین خطوط مشاغل در میان مدت تا بلند مدت.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت American Elements ، مایکل سیلور ، روز دوشنبه در مورد فناوری سبز و ژئوپلیتیک مواد پیشرفته صحبت خواهد کرد

شركت دارایی باتری ووهان وایننگ باتری ، آموزشی ویبولیتین یك شركت مدیریت دارایی باتری است كه مبتنی بر توسعه مدل تجاری “تعویض باتری” و “جداسازی اتومبیل و باتری” است. با تکیه بر برند NIO ، Weineng قصد دارد تجارت خود را به کلیه مارک های وسایل نقلیه الکتریکی گسترش دهد. باتری به عنوان یک سرویس (BaaS) خدمات کاملی از جمله جدا کردن ماشین و باتری ، اجاره باتری و سایر خدمات قابل شارژ ، قابل تعویض و به روز رسانی را ارائه می دهد. این یک نوآوری موفقیت آمیز از نظر تکنولوژی و مدل کسب و کار است که در آن کاربران نیازی به تهیه بسته های باتری در هنگام خرید خودرو ندارند ، بلکه با توجه به نیاز واقعی خود ، باتری های اجاره ای با ظرفیت های مختلف را با پرداخت هزینه های خدمات ماهانه انتخاب می کنند. کاربران BaaS همچنین می توانند از خدمات تعویض باتری و خدمات ارتقاء باتری منعطف مانند کاربران خرید باتری نیز بهره مند شوند.

مطلب مرتبط  Jacobs انتخاب شده توسط رادیو اکتیو مدیریت با مسئولیت محدود برای مطالعه رادیواکتیویته در هسته های راکتور هسته ای گرافیت

SOURCE اوراق بهادار Guotai Junan

پاسخی بگذارید