Halper Sade LLP همچنان به بررسی ادغام های زیر می پردازد. سهامداران تشویق می شوند تا با شرکت تماس بگیرند

Halper Sade LLP همچنان به بررسی ادغام های زیر می پردازد. سهامداران تشویق می شوند تا با شرکت تماس بگیرند

نیویورک، 9 آگوست 2020 / PRNewswire / – هالپر سده LLP ، یک شرکت حقوقی جهانی برای سرمایه گذاران ، در حال تحقیق است:

Noble Energy، Inc. (NASDAQ: NBL) در مورد نقض احتمالی قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال و یا نقض عوارض اعتباری مربوط به فروش آن به شرکت شورون برای 0.1191 سهم شورون برای هر سهم از انرژی شریف. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق و گزینه های قانونی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://halpersadeh.com/actions/noble-energy-inc-nbl-stock-merger-chevron/.

مائسسکو (NASDAQ: MJCO) در مورد نقض احتمالی قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال و / یا نقض عوارض اعتباری مربوط به فروش آن به Thoma Bravo، L.P. 13.10 دلار در هر سهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق و گزینه های قانونی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://halpersadeh.com/actions/majesco-mjco-stock-merger-thoma-bravo/.

مطلب مرتبط  WeissLaw LLP تحقیق در مورد WPX Energy ، Inc.

شرکت داروسازی رکسان (NASDAQ: REXN) در مورد نقض احتمالی قوانین اوراق بهادار فدرال و / یا نقض وظایف معتبر مربوط به ادغام آن با Ocuphire Pharma، Inc. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق و گزینه های قانونی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://halpersadeh.com/actions/rexahn-phaceuts-inc-rexn-stock-merger-ocuphire/.

شرکت Otelco (NASDAQ: OTEL) در مورد نقض احتمالی قوانین مربوط به اوراق بهادار فدرال و / یا نقض تعهدات اعتباری مربوط به فروش آن به شرکت های وابسته تشکیل شده توسط اوک هیل سرمایه برای 11.75 دلار در هر سهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حقوق و گزینه های قانونی خود ، به این آدرس مراجعه کنید: https://halpersadeh.com/actions/otelco-inc-otel-stock-merger-oak-hill/.

مطلب مرتبط  ROSEN ، شورای سرمایه گذار جهانی ، اعلام پرونده تشکیل پرونده اقدام طبقه اوراق بهادار در برابر بازیابی انرژی ، شرکت. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100K دلار را برای تماس با شرکت تشویق می کند

Halper Sade LLP ممکن است به دنبال افزایش توجه ، افشای اطلاعات اضافی و اطلاعات مربوط به معاملات پیشنهادی یا سایر کمک ها و مزایا از طرف سهامداران باشد.

سهامداران تشویق می شوند تا با بنگاه تماس بگیرند رایگان برای بحث در مورد حقوق و گزینه های حقوقی آنها. لطفا تماس بگیر دانیل سده یا زاخاری هالپر در (212) 763-0060 یا ایمیل [email protected] یا [email protected].

Halper Sadeh LLP نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است که قربانی کلاهبرداری در اوراق بهادار و سوء رفتار شرکتها شده اند. وکلا ما در اجرای اصلاحات شرکتی و بازپرداخت میلیون ها دلار از طرف سرمایه گذاران تقلب مؤثر بوده اند.

مطلب مرتبط  شرکت محلی کانادا نارنجی خلاقیت را برای نگه داشتن کارمندان در طول همه گیری رعایت می کند

تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:
هالپر سده LLP
دانیل سده ، اسق.
زاخاری هالپر ، اسق.
(212) 763-0060
[email protected]
[email protected]
https://www.halpersadeh.com

منبع LLP Halper Sade

لینک های مربوطه

www.halpersadeh.com

پاسخی بگذارید