HERA برای بهبود کیفیت فاضلاب ، كاندو را مستقر می كند

HERA برای بهبود کیفیت فاضلاب ، كاندو را مستقر می كند

این شرکت می خواست یک سیستم فاضلاب را بهتر مدیریت کند ، حوادث آلودگی را فوراً تشخیص دهد و کاربرانی را که باعث آلودگی بالای آستانه مجاز بودند ، ردیابی کند.

در طی یک دوره همکاری شش ماهه با کاندو ، HERA گزارش داد که قادر به شناسایی مهمترین آلاینده های آن ، کاهش سطح COD به میزان 50٪ ، کاهش WWTP OPEX به میزان 25٪ و کاهش مصرف انرژی 15٪ است. ترکیبی از این پیشرفتها باعث شد تا HERA ارزش یک بستر داده ای را که مانیتور شبکه در زمان واقعی -24 / 7- است شناسایی کند و رویدادهای آلودگی را به منبع خود بازگرداند.

مطلب مرتبط  BlueGreen Water Technologies، Ltd. با عنوان سنگ بنای H2O ™ به عنوان توزیع کننده جنوب شرقی ایالات متحده این شرکت برای مقابله با شکوفه های خطرناک جلبک

وی گفت: “ما واقعاً برای شروع این همکاری ارزشمند با کاندو بسیار هیجان زده ایم.” فرانکو فاگاچی، مدیر اداره آب. “فعالیت برنامه ریزی شده جالب ترین قدم به جلو در مدیریت تشخیص زودهنگام آلودگی در زیرساخت های فاضلاب است و دو ارزش اصلی گروه ما را برآورده می کند: نوآوری و پایداری.”

وی گفت: “برای اولین بار یکی از اولین ابزارهای ایتالیایی است که لوله های ساخته شده از پلاستیک بازیافت شده برای خطوط فاضلاب را پذیرفته و اولین کسی است که تکنولوژی Kando را تصویب کرده است – که از تلاش های ما برای اطمینان از سیستم تصفیه آب پشتیبانی می کند. کارآمد و قابل اعتماد – که این باعث افتخار ما است. “

مطلب مرتبط  دوک انرژی مجدداً تأکید می کند که سرمایه گذاری در پروژه های تجدید پذیر و شبکه برای تأمین انرژی پاکتر ، رشد اقتصادی

كاندو و هرا در ادامه یك پیمان سه ساله امضا كردند كه در آن برای كاهش هزینه های عملیاتی هرا و بروز آلودگی به مبارزه خواهند پرداخت. مدیر عامل شرکت کاندو ، Ari goldfarb، گفت: “این همکاری بین هرا و کاندو در حال حاضر تحولات مهمی را برای شهرداری های مختلف و شهروندان آنها برقرار کرده است. من به دنبال سالها همکاری هستم ، زیرا ما در جهت دستیابی به یک دید کلی در مورد کیفیت آب و حصول اطمینان از حمایت از دارایی ها ، مردم و محیط”.

مطلب مرتبط  Deltran پیشنهاد مناقصه باتری ® اکنون در Lowe & # 039؛ s موجود است

Kando ، Inc که در سال 2011 تاسیس شد ، توسعه دهنده Clear Upstream است ، یک سیستم عامل سخت افزاری و نرم افزاری که قابلیت مشاهده 24/7 شبکه فاضلاب را فراهم می کند و نظارت از راه دور را با تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی که پیش بینی آلودگی و اطمینان از خوب را انجام می دهد ، فراهم می کند. وضعیت ، ایمنی و بهینه سازی فاضلاب و بهداشت عمومی.

مخاطب:
جنی ژلمنمدیر ارتباطات
[email protected]
+972 547907599
https://www.kando.eco

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231928/Kando_Logo.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1231929/HERA_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.kando.eco

منبع کاندو

پاسخی بگذارید