Hi-Crush Inc. با موفقیت پروژه تجدید ساختار را به اتمام رساند ، ناشی از ورشکستگی فصل 11

Hi-Crush Inc. با موفقیت پروژه تجدید ساختار را به اتمام رساند ، ناشی از ورشکستگی فصل 11

هوستون، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Hi-Crush Inc. (OTCMKTS: HCRSQ) ، (“Hi-Crush” یا “شرکت”) ، یک ارائه دهنده کاملاً یکپارچه از راه حل های تدارکاتی مناسب ، امروز اعلام کرد که موثر است 9 اکتبر 2020، این شرکت با رعایت کلیه شرایط موثر بودن برنامه خود برای ساماندهی مجدد (“طرح”) ، با موفقیت تمام تجدید ساختار مالی خود را به پایان رساند و از ورشکستگی فصل 11 خارج شد. با بازسازی مالی ، Hi-Crush تقریباً حذف شده است 450 میلیون دلار بدهی از ترازنامه آن ، و همچنین بیش از 76 میلیون دلار هزینه های سود سالانه و تعهدات پرداخت اجاره.

Hi-Crush از امروز موثر است و وارد جدیدی شده است 25 میلیون دلار وام مبتنی بر دارایی وثیقه ارشد (“ABL”) و مبالغی را که تحت عنوان وام مدت دارنده بدهکار خود پرداخت کرده اند با درآمد حاصل از 43 میلیون دلار ارائه حقوق صاحبان سهام مانده نقدی شرکت پس از ظهور تقریباً است 35 میلیون دلار.

هیئت مدیره جدید

مطابق با برنامه ، امروز شرکت یک هیئت مدیره تازه تاسیس را منصوب کرد. هیئت مدیره جدید متشکل از کالین لئونارد، برد کوتمن، یعقوب مرسر، و مارک رولند، بعلاوه رابرت ای. راسموس، مدیر اجرایی Hi-Crush. اطلاعات بیشتر درباره مدیران جدید شرکت را می توان در وب سایت Hi-Crush به آدرس www.hicrush.com یافت.

انتشار اوراق بهادار جدید

بلافاصله پس از اجرای این طرح ، کلیه سهام موجود سهام عادی شرکت لغو شد و شرکت 9،382،378 سهم سهام عادی جدید را به نسبت سهام دارندگان مجاز مطالبات ناشی از یادداشت های پیش فروش صادر کرد.

مطلب مرتبط  Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

علاوه بر این ، شرکت مجاز است تا 4،262،836 سهم اضافی سهام عادی جدید را به دارندگان صدف های عمومی غیرمطمئن صادر کند ، مطابق با شرایط و ضوابط طرح ، زیرا ادعاهای عمومی ناامن این دارندگان تحت این قانون مجاز است طرح. سهام عادی جدید در صرافی عمومی قابل معامله نخواهد بود.

مشاوران

Lazard به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری ، Latham & Watkins LLP به عنوان مشاور حقوقی و Alvarez & Marsal به عنوان مشاور بازسازی Hi-Crush Inc.

Moelis & Company به عنوان مشاور مالی و Paul ، Weiss ، Rifkind ، Wharton & Garrison LLP به عنوان مشاور حقوقی برخی از دارندگان اسکناس های بزرگ بدون ضمانت شرکت Hi-Crush Inc.

برای اطلاعات بیشتر

جزئیات بیشتر طرح ، ABL جدید و سهام عادی جدید را می توان در پرونده های قبلی شرکت در SEC ، و همچنین در یک گزارش فعلی در مورد فرم 8-K یافت و متعاقباً در SEC یا در اطراف آن ثبت کرد. 9 اکتبر 2020. با مراجعه به EDGAR در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov می توانید این اسناد را به صورت رایگان دریافت کنید

این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا خرید هرگونه اوراق بهادار نیست که فقط طبق اسناد قطعی و معافیت قابل اعمال از قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ارائه شود.

درباره شرکت Hi-Crush Inc.

Hi-Crush Inc. یک ارائه دهنده کاملاً یکپارچه از خدمات غنی و لجستیکی برای عملیات شکست هیدرولیک ، ارائه تولید شن و ماسه frac ، سیستم های ذخیره سازی پیشرفته محل چاه ، خدمات مایل آخر انعطاف پذیر و نرم افزار نوآورانه برای قابلیت مشاهده و مدیریت در زمان واقعی در کل منبع تغذیه است. زنجیر. مجموعه راهکارهای ما به همه اپراتورها و شرکت های خدماتی در تمام حوزه های عمده نفت و گاز ایالات متحده امکان ایجاد ایمنی ، اطمینان و کارایی را در هر مرحله می دهد.

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول جدید 158 با راندمان بالا را منتشر می کند

اظهارات رو به جلو

برخی از اطلاعات این خبرنامه ممکن است حاوی گزاره های آینده نگرانه به معنای بند 27 الف قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه باشد. اظهارات رو به جلو انتظارات فعلی ما را ارائه می دهد و شامل پیش بینی نتایج عملیات یا وضعیت مالی یا پیش بینی وقایع آینده است. کلماتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “فرض” ، “پیش بینی” ، “موقعیت” ، “پیش بینی” ، “استراتژی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “امید” ، “برنامه” ، “تخمین” “” پیش بینی “،” می تواند “،” باور “،” پروژه ، “بودجه” ، “پتانسیل” ، “احتمالاً” یا “ادامه” ، و عبارات مشابهی برای شناسایی عبارات آینده نگر استفاده می شود. آنها می توانند تحت تأثیر مفروضات استفاده شده یا خطرات یا عدم قطعیت های شناخته شده یا ناشناخته قرار بگیرند. در نتیجه ، هیچ گزارشی آینده نگر نمی تواند تضمین شود. هنگام در نظر گرفتن این اظهارات آینده نگر ، باید عوامل خطر و سایر اظهارات احتیاط آمیز را در گزارش های Hi-Crush ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) به خاطر بسپارید ، از جمله مواردی که در مورد 1A فرم Hi-Crush شرح داده شده است 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و هر کدام پس از آن 10-Q را ثبت کردند. نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشد. به شما هشدار داده می شود که به هیچ یک از اظهارات آینده نگر اعتماد بیجا نکنید. همچنین باید بدانید که پیش بینی یا شناسایی همه این عوامل امکان پذیر نیست و نباید فاکتورهای خطر را در گزارش های ارائه شده در SEC یا لیست زیر به عنوان بیان کامل کلیه خطرات و عدم قطعیت های موجود در نظر بگیرید. عواملی که می توانند نتایج واقعی ما را با نتایج مد نظر اینگونه اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند عبارتند از: حجم شن و ماسه فراسی که ما قادر به فروش آن هستیم. قیمتی که ما قادر به فروش شن و ماسه frac هستیم. نتیجه هرگونه دعوا ، دعاوی یا ارزیابی های معلق ، از جمله ادعاهای اثبات نشده تغییر در قیمت و در دسترس بودن گاز طبیعی یا برق ؛ تغییر در شرایط اقتصادی حاکم ؛ مشکل در وصول مطالبات. تمام گفته های آینده نگر صریحاً توسط بیانیه های احتیاطی فوق صلاحیت دارند. اظهارات آینده نگر Hi-Crush فقط از تاریخ ساخته شده صحبت می کند و Hi-Crush هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا بازنگری اظهارات آینده نگرانه خود ندارد ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه رویدادهای آینده یا غیر آن.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

سرمایه گذار و ارتباط رسانه ای
کالدول بیلی
مدیر روابط سرمایه گذار
[email protected]
713-980-6270

SOURCE Hi-Crush Inc.

لینک های مربوطه

www.hicrush.com

پاسخی بگذارید