HOMER Grid Software اکنون ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی را مدل می کند

HOMER Grid Software اکنون ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی را مدل می کند

بولدر ، كولو، 15 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – HOMER Energy توسط UL ، یک رهبر جهانی در توسعه نرم افزار مدل سازی انرژی با تنظیم استاندارد ، امروز اعلام کرد که HOMER Grid ، نرم افزاری برای طراحی پروژه های انرژی توزیع شده به شبکه گره خورده ، اکنون می تواند چگونگی قدرت سیستم های هیبریدی وسیله نقلیه برقی را مدل کند ( EV) ایستگاه های شارژ. قابلیت جدید به کاربران کمک می کند تا سیستم های ذخیره انرژی و تجدیدپذیر بهینه را برای طراحی هزینه های مطلوب – به ویژه هزینه های تقاضا – شارژ وسایل نقلیه برقی طراحی کنند.

این نرم افزار می تواند طیف وسیعی از برنامه ها ، از جمله حالت تقاضا را که سریعترین زمان ممکن خودروها را شارژ می کند ، یا یک حالت هوشمند و قابل تعویض که شارژ EV برای کمترین تأثیر در لایحه ابزار بهینه شده است ، مدل سازد.

مهندسان پروژه و طراحان نیاز فزاینده ای برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای ایستگاه های شارژ EV و همچنین آگاهی روزافزون در مورد اینکه وسایل نقلیه الکتریکی برای کاهش انتشار کربن باید با انرژی مناسب و تمیز شارژ شوند. راه حل این است که مکان های تجدید پذیر و ذخیره سازی را با زیرساخت شارژ پیدا کنید HOMER Grid می تواند نحوه استفاده از تجدید پذیر و تولید توزیع شده را با روشی تمیز و مقرون به صرفه به تقاضای رو به رشد برای شارژ EV نشان دهد.

نرم افزار HOMER Grid هنگام شبیه سازی سیستم های انرژی ، به دو نوع سناریوی شارژ آدرس می دهد. حالت تقاضا مانند یک پمپ بنزین معمولی عمل می کند ، جایی که وسایل نقلیه در اسرع وقت شارژ می شوند. حالت ایستگاه شارژ هوشمند یا قابل تعویض شارژ هوشمند یک اتومبیل یا ناوگان اتومبیل را به حداقل می رساند تا هزینه را به حداقل برساند. این استفاده از انرژی تجدیدپذیر را در اولویت قرار می دهد و برنامه های شارژ را برای بهره مندی از برق شبکه در هنگام کمترین هزینه خود در اولویت قرار می دهد. این شارژر هوشمند به توسعه دهندگان پروژه اجازه می دهد تا از قابلیت HOMER Grid استفاده کنند تا بتواند از میزان تقاضای تقاضا در هر سیستم انرژی تجدید پذیر توزیع شده استفاده کند و این کار را در یک ایستگاه شارژ EV انجام دهد.

مطلب مرتبط  تماشای آنلاین و دانلود فیلم خارجی

ابزار طراحی شارژ EV در HOMER Grid ورودی ها را برای توصیف انواع وسایل نقلیه و نیازهای شارژ مانند اندازه باتری EV (کیلووات ساعت) و حداکثر میزان شارژ (کیلو وات) می پذیرد. این نرم افزار به یک برنامه نویس اجازه می دهد تا تعیین کند که ایستگاه شارژ در طول سال از میانگین زمان شارژ و چگالی میزان ترافیک استفاده می کند.

HOMER Grid همچنین ویژگی های ایستگاه شارژ EV را دارد ، از جمله حداکثر سرعت شارژ اتصال ایستگاه EV (kW). با استفاده از این اطلاعات ، نرم افزار می تواند الزامات بار برای وسایل نقلیه الکتریکی را در رابطه با سایر بارهای برقی و بحرانی در یک سیستم خاص مدل کند. سپس فن آوری هایی مانند خورشیدی ، باد ، باتری یا گرما و قدرت ترکیبی (CHP) را مدل می کند و پیکربندی بهینه سیستم را با کمترین هزینه محاسبه می کند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا استراتژی های کنترل را برای شبیه سازی نیرو به ایستگاه شارژ EV که با شرایط خاص آنها مطابقت دارد شبیه سازی کنند.

این نرم افزار گزارش های شبیه سازی قدرتمندی را ایجاد می کند که نشان می دهد چگونه منابع مختلف در یک سیستم معین ارسال می شود و پیشنهادات حرفه ای به نظر می رسد که می تواند برای ارتباط واضح با اعضای تیم متنوع ، سرمایه گذاران بالقوه و مشتری ها یا سایر ذینفعان تولید شود.

مطلب مرتبط  New Challenger Energy، Rebel Energy ، کارگران دیجیتال منشوری آبی را در قلب برنامه های راه اندازی خود قرار می دهد

نرم افزار HOMER Grid که در درجه اول برای کاربران تجاری و صنعتی توسعه یافته است ، از طریق شبیه سازی امکان سنجی تنظیمات سیستم های مختلف و شناسایی گزینه های کم هزینه ، به کاهش ریسک مالی و مهندسی کمک می کند. همچنین می تواند برای سیستم هایی با کمترین میزان انتشار کربن و سایر فاکتورها حل شود.

بازار EV که از سال 2013 بیش از 50 درصد رشد داشته است ، اکنون سریعتر از حد انتظار در حال گسترش است. طبق اعلام گروه مشاوره بوستون ، فروش وسایل نقلیه EV ، شامل وسایل نقلیه هیبریدی و تنها باطری پلاگین ، تا سال 2025 یک سوم فروش خودرو را به خود اختصاص می دهد و فروش خودروهای احتراق داخلی را تا سال 2030 فراتر می برد. فروش EV فشار برای سرمایه گذاری بیشتر در ایستگاه های شارژ EV ایجاد می کند. تقاضا برای ایستگاه های شارژ به نوبه خود تقاضای رانندگی برای طراحی سیستم های انرژی تجدیدپذیر توزیع شده است که می توانند انرژی پاک برای حمل و نقل تولید کنند.

در همین حال ، براساس مقاله موسسه Rocky Mountain ، در صورت عدم مدیریت شارژ EV ، صاحبان ایستگاههای شارژ EV و ساختمانهای تجاری که در آن قرار دارند می توانند با “قبض های برقی فراری” روبرو شوند. شارژ EV می تواند معادل اوج تقاضای کل خانه باشد ، و هزینه تقاضا می تواند بیش از 50٪ قبض برقی تجاری را تشکیل دهد.

درباره HOMER Energy توسط UL

HOMER Energy by UL توسعه دهنده و توزیع کننده نرم افزار HOMER ، استاندارد جهانی ابزارهای مدل سازی انرژی است که تجزیه و تحلیل ذخیره سازی خورشیدی به علاوه ، ریزگردها و سایر پروژه های انرژی توزیع شده را تجزیه و تحلیل می کند. HOMER® Pro مهندسی و امکان سنجی سیستم های توزیع انرژی پیچیده خارج از شبکه و شبکه گره خورده را که تلفیقی از انرژی ، ذخیره سازی و مدیریت بار معمولی و تجدیدپذیر هستند ، شبیه سازی می کند. HOMER Grid ، با هدف پشتیبان گیری از فضای ذخیره سازی خورشیدی به پشت ، ، به مشتریان تجاری و تجاری کمک می کند تا سیستم های انرژی تجدیدپذیر ترکیبی را طراحی کنند که در قبض های برق و صرفه جویی در ردپای کربن ، صرفه جویی می کنند. بر اساس بولدر ، کلرادو، HOMER Energy بیش از 200000 کاربر در بیش از 190 کشور جهان دارد. در HOMEREnergy.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  پنج سوراخ اضافی برای افزایش هسته با درجه بالاتر ادامه دارد ، حفاری اهداف دیگری که اکنون در پروژه سولفید نیکل-کبالت کرافورد در حال انجام است

درباره UL

UL با استفاده از علم برای حل چالش های ایمنی ، امنیت و پایداری به ایجاد دنیای بهتری کمک می کند. ما با ایجاد امکان پذیرش ایمن از محصولات و فناوری های نوآورانه جدید ، اعتماد را تقویت می کنیم. همه در UL اشتیاق دارند که دنیا را به مکانی امن تر تبدیل کنند. همه کارهای ما ، از تحقیقات مستقل و توسعه استانداردها ، گرفته تا آزمایش و صدور گواهینامه ، ارائه راه حل های تحلیلی و دیجیتالی ، به بهبود رفاه جهانی کمک می کند. مشاغل ، صنایع ، دولتها ، مقامات نظارتی و عموم مردم به ما اعتماد دارند تا بتوانند تصمیمات دقیق تری بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به UML مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیت های غیرانتفاعی ما ، به UL.org مراجعه کنید.

مخاطب:

لیلی فرانکلین
HOMER Energy توسط UL
[email protected]
720-565-4046

استیون بروستر
ارتباطات شرکت
UL
415-577-8851
[email protected]

منبع UL

لینک های مربوطه

https://www.homerenergy.com

پاسخی بگذارید