Hoymiles پلتفرم ابری S-Miles را برای نظارت بر عملکرد نیروگاه خورشیدی از طریق برنامه های تلفن همراه و مرورگر وب راه اندازی کرد اسلواکی – slovenčina España – espa –ol ایالات متحده آمریکا – انگلیسی Česko – čeština France – Français Polska – Polski Росси P – Пусский آمریکای لاتین – español

Hoymiles پلتفرم ابری S-Miles را برای نظارت بر عملکرد نیروگاه خورشیدی از طریق برنامه های تلفن همراه و مرورگر وب راه اندازی کرد اسلواکی – slovenčina España – espa –ol ایالات متحده آمریکا – انگلیسی Česko – čeština France – Français Polska – Polski Росси P – Пусский آمریکای لاتین – español

ژائو یی، معاون مدیر کل و مدیر تحقیق و توسعه در Hoymiles ، گفت: “نسخه جدید و بهبود یافته ما از سیستم نظارت ، به دنبال تحقق ماموریت Hoymiles است و به مشتریان توانایی مدیریت هوشمندتر پروژه های خورشیدی را از طریق پردازش سریع داده های ابر و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی ارائه می دهد. با تشکر از هوشمندانه نظارت بر عملکرد و اطلاعات مربوط به خرابی و نگهداری سیستم ، ما ارزش بیشتری را به مشتریان ارائه می دهیم که این مهمترین چیز برای ماست. ”

S-Miles Cloud Platform از طریق یک برنامه موبایل یا مرورگر وب قابل دسترسی است و این فناوری راهی عالی برای نظارت آسان ، سریع و کارآمد بر عملکرد نیروگاه های خورشیدی است. علاوه بر این ، نصب پلت فرم سریع ، بصری و آسان است. این پلتفرم تازه به روز شده در یک رابط کاربری روشن و ساده بسیار عالی عمل می کند ، که به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند تمام داده های اساسی مورد نیاز خود را با امکان تجزیه و تحلیل عمیق داده های نمایش داده شده در دسترس داشته باشند. این به روزرسانی همچنین به شما امکان می دهد تا وضعیت فعلی تک تک اجزا و ماژول های نیروگاه های خورشیدی را کنترل کرده و در زمان واقعی پیشرفت به روزرسانی های سخت افزاری را کنترل کنید ، از جمله توضیح دقیق هر گونه خطایی که سیستم هنگام به روزرسانی تشخیص می دهد.

مطلب مرتبط  Frontera اعلامیه نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی را ارائه می دهد

ساختار فنی بهینه شده کل پلت فرم ، که داده های فردی را جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و توزیع می کند ، با یک رابط کاربری بهبود یافته همراه است. نسخه به روز شده S-Miles Cloud Platform اکنون تجزیه و تحلیل داده های همزمان را ارائه می دهد و به عنوان یک برنامه ابری ، امکان استفاده از معماری محاسبات موازی را فراهم می کند ، که به بهینه سازی استفاده از عملکرد پردازنده (CPU) در خوشه های منفرد کمک می کند و همزمان برنامه نویسی جدید را نیز تسهیل می کند. برنامه ها ، به اشتراک گذاری داده ها و مدیریت از راه دور از طریق اتصالات TCP. این پلتفرم همچنین با جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های سخت افزاری Hoymiles ، از جمله DTU-Pro ، DTU-Lite و ریز اختراعات جدید سری Sub-1G سازگار است.

مطلب مرتبط  شرکت عزیزم گزارش نتایج سه ماهه سوم سال 2020 را ارائه می دهد

به لطف استاندارد سازی داده ها برای کل نیروگاه ، اپراتورها نمای کاملی از آنچه اتفاق می افتد دارند و بنابراین می توانند تصمیمات دقیق تر ، مبتنی بر داده را اتخاذ کرده و عملکرد انرژی و کل عملکرد نیروگاه را بهینه کنند. بستر جدید ابر S-Miles نه تنها اطلاعات به روز و دقیقی را در مورد عملکرد نیروگاه در زمان واقعی ارائه می دهد ، بلکه پردازش سایر داده های ورودی را نیز امکان پذیر می کند ، که این امر دقت و اطمینان اطلاعات ارائه شده را بیشتر می کند.

مطلب مرتبط  بیانیه ای از Ameren Illinois

درباره Hoymiles

Hoymiles در سال 2012 تاسیس شد ، پیشرو در تولید میکرو مخترعین و ارائه دهنده سایر محصولات و راه حل های MLPE (Module-Level Power Electronics) برای اپراتورها و مشتریان نیروگاه های خورشیدی و فتوولتائیک است. میکرو مخترعین Hoymiles (واحد 4in1 و 2in1) به دلیل اوج بهره وری بالا (CEC) بسیار محبوب هستند ، که توسط گروه CSA تأیید شده است ، که برای سه سال متوالی میکرو مخترعین Hoymiles را در میان قدرتمندترین ریز اختراعات جهان قرار داده است. امروزه ، مخترعان میکروبی هویمیلس در بسیاری از کشورها و مناطق از جمله آمریکا ، اروپا و آسیا ، هم در پروژه های فتوولتائیک تجاری و هم در پروژه های خورشیدی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393467/S_miles_Cloud.jpg

SOURCE شرکت Hoymiles Power Electronics Inc.

پاسخی بگذارید