Hoymiles S-Miles Cloud ، سیستم عامل جدید قدرتمند نظارت بر زمان واقعی نیروگاه های خورشیدی را برای برنامه های موبایل و مرورگرها راه اندازی کرد

Hoymiles S-Miles Cloud ، سیستم عامل جدید قدرتمند نظارت بر زمان واقعی نیروگاه های خورشیدی را برای برنامه های موبایل و مرورگرها راه اندازی کرد

“نسخه جدید و بهبود یافته سیستم عامل مانیتورینگ مطابق با مأموریت Hoymiles برای” هوشمندتر کردن “انرژی الکتریکی ، بهبود قابلیت های رایانش ابری و افزایش زمان پاسخگویی درگاه های محاسبات لبه ای با ارائه طیف گسترده ای است از توابع نظارت ، بهره برداری و نگهداری هوشمند ، می توانیم ارزش بیشتری را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم و این تمرکز اصلی ماست. ” ژائو یی، معاون مدیر کل و مدیر مرکز تحقیق و توسعه توسط Hoymiles.

S-Miles Cloud Platform که به عنوان یک برنامه تلفن همراه یا از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است ، یک پورتال قدرتمند و با کاربرد آسان را برای نگهداری موثر نیروگاه های خورشیدی ارائه می دهد. به لطف فرآیند نصب کاربر پسند ، پلت فرم می تواند به سرعت و به آسانی در یک آرایه موجود ادغام شود. این پلت فرم تازه به روز شده دارای یک رابط داشبورد تمیز و ساده است که با در نظر گرفتن کاربر نهایی برای نمایش داده های تصویری واضح تر و گزینه های اضافی برای تجزیه و تحلیل عمیق طراحی شده است. این نسخه همچنین شامل یک عملکرد ردیابی پیشرفت در زمان واقعی برای به روزرسانی های سخت افزاری است که نشانگر پیشرفت را نشان می دهد و توضیحات مفصلی را برای خطاهایی که رخ می دهد ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Surge Copper توافقنامه گزینه ای را برای جلب 70٪ علاقه به پروژه مس Berg امضا می کند

صفحه نمایش بهبود یافته کاربر نهایی توسط یک ساختار فنی بهینه شده جمع آوری ، تجزیه و تحلیل و توزیع داده ها پشتیبانی می شود. پلت فرم ابر S-Miles به روز شده اکنون می تواند تجزیه و تحلیل داده های همزمان ، یعنی به عنوان یک ابر را ارائه دهد. عملکرد از طریق اتصال سوکت TCP. این پلتفرم همچنین با جدیدترین و جدیدترین نسخه سخت افزاری Hoymiles از میکرو مبدل های DTU-Pro ، DTU-Lite و نسخه جدید Sub-1G سازگار است.

مطلب مرتبط  5 دلیل که چرا Autonomous Technology یک اخلالگر در صنعت 4.0 است

با استاندارد سازی داده ها در سراسر نیروگاه ، اپراتورها می توانند تصمیمات دقیق تری را بر اساس داده ها در مورد عملیات در محل اتخاذ کنند که عملکرد بهینه انرژی را امکان پذیر می کند. بستر جدید ابر S-Miles نه تنها گزارش های دقیق و به موقع وضعیت را ارائه می دهد ، بلکه حاوی شاخص های جدیدی برای نمایش ورودی ها و خروجی های انرژی تولید شده برای ایستگاه خورشیدی است تا وضعیت کلی تولید برق را بهتر ترسیم کند.

مطلب مرتبط  فناوری تست سطح در سراسر کشور از طریق شبکه حق رای دادن Bactronix

اطلاعات در مورد Hoymiles:

Hoymiles در سال 2012 تاسیس شده است ، یک تولید کننده پیشرو میکرو مبدل است که راه حل های MLPE (Module-Level Power Electronics) را برای سرمایه گذاران و کاربران نهایی خورشیدی ارائه می دهد. میکرو مبدل های Hoymiles (4 در 1 واحد و 2 در 1 واحد) به دلیل فناوری شناخته شده اند و طی سه سال متوالی از طریق آزمون کارایی وزن CEC گروه CSA در میان میکرو مبدل های برتر جهان قرار گرفته اند. در حال حاضر ، میکرو مبدل های Hoymiles در تاسیسات بزرگ پشت بام تجاری و داخلی در کشورها و مناطق مختلف از جمله قاره آمریکا ، اروپا و آسیا استفاده می شود.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393467/S_miles_Cloud.jpg

SOURCE شرکت Hoymiles Power Electronics Inc.

پاسخی بگذارید