Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

Hydro One استیسی مووبری را به هیئت مدیره خود منصوب می کند

تورنتو، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Hydro One Limited (“هیدرو یک”) ، انتاریو بزرگترین شرکت انتقال و توزیع برق ، اعلام کرد که استیسی مووبری به هیئت مدیره شرکت منصوب شده است.

گفت: “استیسی یک رهبر باتجربه و دارای تجربه تجاری عمیق است.” تیم هوجسون، رئیس ، هیئت مدیره ، هیدرو یک. “سابقه عالی او در پیشرو مارک های مصرف کننده موفق با معامله تجاری موفق هیئت مدیره ما را تقویت می کند و تأکید مجدد حمایت ما از تمرکز مدیریت بر ارائه خدمات به مشتریان استثنایی.”

استیسی اخیراً به عنوان رئیس جمهور خدمت کرده است آمریکای شمالی در WW International (سابق وزنه برداران) ، الف 1.5 میلیارد دلار شرکت جهانی با تمرکز بر بهداشت و سلامتی. پیش از آن او به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی در The Second Cup Ltd. Stacey از سالهای پیشرو در زمینه عملکرد در مارک های مشهور مانند شرکت Molson Coors Brewing Company ، Cara Operations و Pepsi Cola به عنوان رئیس و مدیر اجرایی خدمت کرده است. او همچنین در تابلوهای Exchange Exchange International ، Sleep Country Canada و Bonnie O Holdings فعالیت می کند و داوطلب هیئت عامل Trillium Health Partners است.

وی گفت: “این زمان بسیار مهیج در تاریخ شرکت برای عضویت در هیئت مدیره شرکت هیدرو یک است و من مشتاقانه منتظر خدمت در کنار یک تیم موفق و با استعداد از مدیران هستم.” استیسی مووبری. “Hydro One رهبري در زمينه خدمات در ارائه خدمات بهتر مشترك و در عين حال كاهش هزينه ها و سرمايه گذاري در يك سيستم برق امن و قابل اعتماد براي حمايت از انتاریو اقتصاد ”

مطلب مرتبط  صنعت فولاد حاشیه دار تا سال 2025

استیسی جای خالی ایجاد شده در چه زمانی را پر می کند آن جیاردینی در انتخابات مجمع عمومی سالیانه سهامداران 2020 شرکت نکرد.

وی گفت: “اضافه شدن استیسی به عنوان مدیر ، کاملاً مکمل مهارت ها و تجربه اعضای هیئت مدیره موجود ما است و ما اطمینان داریم که او بینش های ارزشمندی را ارائه می دهد.” بلر Cowper-Smith، رئیس کمیته مدیریت هیدرو یک.

Hydro One Limited (TSX: H)
Hydro One Limited ، از طریق شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به آن ، است انتاریو بزرگترین ارائه دهنده انتقال و توزیع برق با تقریبا 1.4 میلیون مشتری ارزشمند ، تقریباً 27.1 میلیارد دلار در دارایی ها در 31 دسامبر 2019، و درآمد سالانه تقریباً در سال 2019 6.5 میلیارد دلار.

تیم ما تقریباً 8،800 کارمند ماهر و متعهد با افتخار یک سیستم برق ایمن و مطمئن برقرار می کند که برای حمایت از جوامع قوی و موفق ضروری است. در سال 2019 ، هیدرو یک تقریباً سرمایه گذاری کرد 1.7 میلیارد دلار در شبکه های انتقال و توزیع خود و از طریق خرید تقریباً از اقتصاد حمایت کرده است 1.5 میلیارد دلار کالاها و خدمات

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

ما به جوامعی که در آن زندگی می کنیم و از طریق سرمایه گذاری در جامعه ، طرح های پایداری و تنوع ، متعهد می شویم متعهد هستیم. ما توسط انجمن برق کانادا به عنوان یک شرکت برق پایدار معرفی شده ایم.

سهام مشترک Hydro One Limited در TSX ذکر شده است و برخی از یادداشت های میان مدت شرکت Hydro One در NYSE ذکر شده است. به اطلاعات اضافی می توانید به آدرس www.hydroone.com دسترسی پیدا کنید. www.sedar.com یا www.sec.gov.

بیانیه ها و اطلاعات به جلو:
این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. چنین اطلاعاتی جمله های مربوط به: حرکت را شامل می شود ، اما محدود به آنها نمی شود. پیشرفت مداوم؛ تعهد به ایمنی و خدمات؛ چشم انداز و استراتژی؛ خدمات مشتری؛ قابلیت اطمینان و عملکرد؛ اتصالات؛ برنامه های نظارتی انتقال و توزیع شرکت ، تصمیمات مرتبط و تأثیرات پیش بینی شده شرکت سرمایه گذاری ، پروژه ها و ابتکارات در حال انجام و برنامه ریزی شده؛ سود سهام؛ و انتقال تیم مدیریت ارشد شرکت کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “تلاش” ، “ممکن” ، “برنامه” ، “اراده” ، “می توان” ، “ایمان” ، “جستجو” ، “برآورد” و تغییرات متن چنین کلمات و اصطلاحات مشابه برای شناسایی چنین اطلاعاتی آینده نگرانه در نظر گرفته شده است. این اظهارات تضمین کننده عملکرد یا اقدامات آینده نیستند و فرض ها و خطرات و عدم قطعیت هایی را که پیش بینی آنها دشوار است ، در بر می گیرد. بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی با آنچه بیان شده ، ضمنی یا پیش بینی شده در چنین اطلاعاتی آینده نگر است ، متفاوت باشد. برخی از عواملی که می توانند نتایج واقعی یا نتایج واقعی را با نتایج ابراز شده ، ضمنی یا پیش بینی شده توسط چنین اطلاعات آینده نگر ، از جمله برخی از فرضیات مورد استفاده در ساخت چنین اظهاراتی ، متفاوت نمایند ، در پرونده های Hydro One کاملاً بحث شده است. مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا، که در SEDAR در www.sedar.com موجود است. Hydro One قصد ندارد و هرگونه تعهد را برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده به جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، رد می کند.

مطلب مرتبط  ConFlow Power با قیمت 50،000،000،000 دلار به قلمرو ایالات متحده فروخته می شود

SOURCE Hydro One Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hydroone.com

پاسخی بگذارید