Hydro One کسب دارایی های تجاری شرکت Peterborough Distribution Inc.

Hydro One کسب دارایی های تجاری شرکت Peterborough Distribution Inc.

این کسب و کار دو همسایه طولانی مدت را گرد هم می آورد و از خانواده ها ، مشاغل محلی و جوامع سود می برد

تورنتو، 1 آگوست 2020 / PRNewswire / – Hydro One Limited (TSX: H) (“Hydro One”) از بسته شدن قانونی تملک دارایی های تجاری شرکت توزیع توزیع Peterborough (“PDI”) توسط شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Hydro One Inc. خبر داد. شورای انرژی انتاریو این فروش را تصویب کرد 30 آوریل 2020.

“ما از اینکه بخشی از آن شویم هیجان زده هستیم پیتربورو، لیکفیلد و نورود و به انرژی بخشیدن به زندگی در این جوامع برای سالهای آینده ادامه خواهیم داد. ” مارک پویشکا، رئیس جمهور و مدیر عامل ، Hydro One. “در هیدرو یک ، ما اعتقاد داریم که ما مسئولیت عمیقی در حمایت از خانواده ها ، مشاغل و اقتصاد محلی در جوامعی که در آن کار می کنیم و زندگی می کنیم ، داریم و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا راه های بیشتری برای پس دادن خود پیدا کنیم.”

وی گفت: “با نزدیک شدن این معامله ، می خواهم از هیدرو یک بخاطر اهدای اهدا اخیرش به پناهگاه YES برای جوانان و خانواده تشکر کنم.” پیتربورو شهردار دایان تریین. “همچنین می خواهم از کارگران توزیع پیتربورو ، که کمک کننده ارزشمند جامعه ما هستند ، تشکر کنم. می دانم که سرمایه گذاری هیدرو یک در نیروی کار و زیرساخت های خود در منطقه پیتربورو ، برای جامعه ما سخت تلاش خواهد کرد.”

“ما از هیدرو یک به جامعه استقبال می کنیم لیکفیلد در شهر Selwyn ، گفت: “شهردار Selwyn شهرداری اندی میچل. “ما مشتاقانه منتظر هستیم تا مزایای تمرکز مشتری و تعهد آنها برای انجام این انتقال برای ساکنان و مشاغل خود را تا حد امکان یکپارچه ببینیم.”

مطلب مرتبط  MOTIVE همچنان می درخشد زیرا تلاشهای انرژی خورشیدی خود را از طریق به دست آوردن راه حلهای انرژی DS گسترش می دهد

“امروز یک روز عالی برای پیتربورو-کاوارتا است! من می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا به طور رسمی از هیدرو یک به جامعه خود استقبال کنیم.” دیو اسمیت، MPP پیتربورو – کاوارتا. “ما بسیار مفتخریم که چنین هریک از اعضای جامعه فعال در هیدرو یک داریم ، و من مشتاقانه منتظر هستم که ادامه دهم تا ببینم چگونه این کسب سود به نفع نمایندگان من در حرکت به جلو خواهد بود.”

وی گفت: “این خبر بسیار خوبی برای انجمن ها و رای دهندگان ما در Otonabee-South Monaghan و نورودگفت: ” دیوید پیچینیMPP Northumberland – Peterborough South. “Hydro One با همکاری دولت همکاری می کند تا بتواند مشاغل محلی را حفظ کند و همچنان از سازمانهایی که به جامعه باز می گردند پشتیبانی می کند. من خوشحالم که می توانم پیش بینی پذیری داده شده به مشتریان را ببینم و هیدرو یک را به این توافق نامه جدید تبریک می گویم و نمی توانم صبر کنم. فواید آن را آشکار کنید. ”

مشتریان توزیع Peterborough بلافاصله از فروش سود خواهند برد. مشتریان می توانند انتظار داشته باشند که با استفاده از برق اوت سال آگوست ، میزان کاهش 1 درصدی در بخش توزیع پایه صورتحساب خود را نشان دهند. بخش توزیع پایه لایحه برای 5 سال آینده با این نرخ منجمد می شود.

علاوه بر این ، Hydro One متعهد شده است سرمایه گذاری در جامعه محلی از جمله ایجاد یک مرکز عملیات جدید منطقه ای و تأسیسات نگهداری ناوگان انجام دهد. Hydro One با پشتیبانی از ابتکارات مهم محلی ، همچنان در جامعه فعال و حضور خواهد داشت.

مطلب مرتبط  Core Lab سهم سه ماهه Q3 2020 را اعلام کرد

PDI حدود 37000 مشتری را در این کشور سرو می کند پیتربورو، لیکفیلد و نورود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.HydroOne.com/Peterborough.

Hydro One Limited (TSX: H)

Hydro One Limited ، از طریق شرکتهای تابعه کاملاً متعلق به آن ، است انتاریو بزرگترین ارائه دهنده انتقال و توزیع برق با تقریبا 1.4 میلیون مشتری ارزشمند ، تقریباً 27.1 میلیارد دلار در دارایی ها در 31 دسامبر 2019، و درآمد سالانه تقریباً در سال 2019 6.5 میلیارد دلار. تیم ما تقریباً 8،800 کارمند ماهر و اختصاصی با افتخار یک سیستم برق ایمن و مطمئن برقرار می کند ، که برای حمایت از جوامع قوی و موفق ضروری است. در سال 2019 ، هیدرو یک تقریباً سرمایه گذاری کرد 1.7 میلیارد دلار در شبکه های انتقال و توزیع خود و از طریق خرید تقریباً از اقتصاد حمایت کرده است 1.5 میلیارد دلار کالاها و خدمات ما به جوامعی که در آن زندگی می کنیم و از طریق سرمایه گذاری در جامعه ، طرح های پایداری و تنوع ، متعهد می شویم متعهد هستیم. ما توسط انجمن برق کانادا به عنوان یک شرکت برق پایدار معرفی شده ایم. سهام مشترک Hydro One Limited در TSX ذکر شده است و برخی از یادداشت های میان مدت شرکت Hydro One در NYSE ذکر شده است. به اطلاعات اضافی می توان در www.HydroOne.com دسترسی داشت. www.sedar.com یا www.sec.gov.

مطلب مرتبط  گروه تصفیه اکسیفن را بدست می آورد و غشاء را برای علم زندگی ، بازارهای صنعتی و مصرفی گسترش می دهد

بیانیه ها و اطلاعات به جلو

این بیانیه مطبوعاتی ممکن است حاوی “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار باشد. کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “تلاش” ، “ممکن” ، “برنامه” ، “اراده” ، “می توان” ، “ایمان” ، “جستجو” ، “تخمین” و تغییرات متنوع چنین کلمات و اصطلاحات مشابه برای شناسایی چنین اطلاعاتی آینده نگرانه در نظر گرفته شده است. این اظهارات تضمین کننده عملکرد یا اقدامات آینده نیستند و فرض ها و خطرات و عدم قطعیت هایی را که پیش بینی آنها دشوار است ، در بر می گیرد. بنابراین ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی با آنچه بیان شده ، ضمنی یا پیش بینی شده در چنین اطلاعاتی آینده نگر است ، متفاوت باشد. برخی از عواملی که می توانند نتایج واقعی یا نتایج واقعی را با نتایج ابراز شده ، ضمنی یا پیش بینی شده توسط چنین اطلاعات آینده نگر ، از جمله برخی از فرضیات مورد استفاده در ساخت چنین اظهاراتی ، متفاوت نمایند ، در پرونده های Hydro One کاملاً بحث شده است. مقامات نظارتی اوراق بهادار در کانادا، که در SEDAR در www.sedar.com موجود است. Hydro One قصد ندارد و هرگونه تعهد را برای به روزرسانی هرگونه اطلاعات آینده به جز در مواردی که طبق قانون لازم است ، رد می کند.

SOURCE Hydro One Inc.

لینک های مربوطه

http://www.hydroone.com

پاسخی بگذارید