HYDROVISION International تا 27 تا 29 ژوئیه سال 2021 در Spokane ، واشنگتن به تعویق افتاده است

HYDROVISION International تا 27 تا 29 ژوئیه سال 2021 در Spokane ، واشنگتن به تعویق افتاده است

ترامبل ، اتصال، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با توجه به وضعیت فعلی آشوب مدنی در پورتلند، اورگان و Pandemic در حال اجرا ، HYDROVISION International ، که توسط Clarion Energy سازماندهی شده است ، به موکول شد 27 تا 29 ژوئیه 2021 که در اسپوکن ، واشنگتن.

“ما ایمنی و رفاه مشتریان ، شرکت کنندگان ، کارکنان و تأمین کنندگان خود را بیش از سایر اولویت ها قرار داده ایم. با تأثیر مداوم COVID-19 و آشوب مدنی فعلی در پورتلند، اورگان ما تصمیم به تعویق انداختن رویداد گرفته ایم. در طول ارتباط گسترده و گفتگوهای ما با جامعه انرژی ، متخصصان برق آبی و انرژی دریایی که با آنها صحبت کردیم با اکثریت تمایل خود را برای گردهمایی در زمان و مکانی که انجام چنین کاری ایمن است ابراز داشتند. در نتیجه ، ما تاریخ های جدید را در ژوئیه 2021 برای رویداد بین المللی HYDROVISION ما در اسپوکن ، واشنگتن، “گفت دزیره هانسون، معاون اجرایی رویدادهای Clarion.

“با کلمبیا رودخانه های مار و مار که 40٪ از کل برق آبی ایالات متحده را تولید می کنند و هر ساله نزدیک به 80٪ از برق را در شمال غربی تولید می کند و هر ساله توسط نیروگاه آبی تولید می شود ، ما برای مشتریان خود ایده آل احساس کردیم که HYDROVISION International را در شمال غربی اقیانوس آرام برای سال 2021 نگه دارید ، ” لیا اشتایناردت، مدیر نمونه کارهای هیدرو انرژی Clarion Energy. “بر اساس گفتگوهایی که با مخاطبان خود داشته ایم ، پشتیبانی قاطعی برای انتقال رویداد به آنجا وجود داشته است اسپوکن ، واشنگتن حتی اگر این به معنای فشار دادن آن به ژوئیه باشد. “

مطلب مرتبط  بازار فوتوکاتالیست تا سال 2027 به 5.23 میلیارد دلار برسد | CAGR: 11.2٪

“ما به آنچه مشتریان و هم در آینده به آنها احتیاج دارند و هم چطور می توانیم تجربیات خود را ارائه دهیم تا بهترین نیازها را برآورده سازیم ، متعهد خواهیم بود. با به تعویق انداختن HYDROVISION International ، آنها ابراز داشتند که هنوز هم نیاز به یادگیری ، شبکه سازی و منبع جدید دارند. راه حلهایی برای پشتیبانی از عملیات مداوم آنها. برای تأمین این نیاز ، HYDRO + را راه اندازی کرده ایم. این انجمن که در دسترس اعضای آن 24-7 است میزبان یک سری رویدادهای مجازی است که هم به صورت زنده و هم بصورت تقاضا قابل دسترسی است ، که برای کسانی که به دنبال چشم انداز هستند ایده آل است و بحث در مورد مسائل فعلی و آینده موثر بر انرژی برق آبی و بازارهای انرژی دریایی ، “گفت هانسون.

مطلب مرتبط  صنایع NACCO سود سه ماهه خود را اعلام می کند

سری HYDRO + جامعه شامل تجربیات مجازی ، محتوای به موقع و جلسات آموزشی ، شبکه های نظیر به نظیر ، نمایش محصولات و خدمات فروشنده و کمک خواستگاری بین تصمیم گیرندگان و فروشندگان است. در حال حاضر تحت این مجموعه رویداد مجازی HYDROVISION Exchange برگزار می شود ، که به پخش محتوای زنده و فرصت های شبکه از طریق ادامه خواهد داد پنجشنبه ، 19 نوامبر 2020. رویدادهای آینده اجرا خواهند شد 8-9 دسامبر 2020 با تمرکز بر استخدام برای Hydro ، 26-27 ژانویه 2021 با تمرکز بر توسعه جدید ، کارهای عمرانی و ایمنی سدها ، 23 فوریه 2021 با تمرکز بر تجهیزات و فناوری و ماهانه در طول سال 2021 ادامه خواهد داشت. جزئیات بیشتر را می توانید در hydroevent.com/plus پیدا کنید.

تیم Clarion Energy همچنان در تماس با همه غرفه داران ، حامیان مالی ، سخنرانان و شرکت کنندگان برای پاسخگویی به هرگونه سال خواهد بود. طی روزها و هفته های آینده ارتباطات بیشتری با این گروه ها برقرار خواهد شد تا یک انتقال روان را تسهیل کرده و خود را برای به تعویق انداختن آماده سازیم ژوئیه 2021.

در باره:
HYDROVISION International بزرگترین گردهمایی متخصصان برق آبی در سراسر جهان است که چشم اندازهای مربوط به نقش نیروگاه آبی را برجسته می کند ، موضوعات تأثیرگذار بر منابع آبی را بررسی می کند و به شرکت کنندگان کمک می کند تا چشم انداز لازم برای پاسخگویی به چالش ها و اطمینان از پایداری آینده آبهای آبی را ایجاد کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت hydroevent.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Oceaneering تاریخ انتشار سه ماهه سوم درآمد و کنفرانس را اعلام می کند

سازماندهی شده توسط Clarion Energy ، که بخشی از Clarion Events است. با بیش از 30 رویداد که بخشهای نفت ، گاز ، نیرو و انرژی را پوشش می دهد ، Clarion Energy یکی از بزرگترین اوراق بهادار Clarion است. در اینجا بیشتر بیاموزید: clarion-energy.com

SOURCE Clarion Events

لینک های مربوطه

www.clarionevents.com

پاسخی بگذارید