HyGear یک قرارداد طولانی مدت گاز به عنوان سرویس برای هیدروژن با مسر در جمهوری چک منعقد می کند

HyGear یک قرارداد طولانی مدت گاز به عنوان سرویس برای هیدروژن با مسر در جمهوری چک منعقد می کند

ARNHEM ، هلند، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – HyGear ، متخصص تولید و تأمین هیدروژن در محل ، با مسر ، بزرگترین متخصص گازهای صنعتی که در خانواده اداره می شود ، در یک همکاری طولانی مدت شرکت کرده است. در این توافق نامه ، HyGear و Messer به طور همزمان هیدروژن با خلوص بالا به دو کاربر نهایی به طور همزمان تأمین می کنند. Global Tungsten & Powders spol. s r.o. (GTP) و OSRAM keskrepublika s.r.o..

فناوری Hy.GEN شرکت HyGear در مقایسه با هیدروژن کامیون دارای مزایای قابل توجهی در هزینه ها و تأثیرات زیست محیطی است. با این حال ، ترکیب این فناوری با هیدروژن نیمه کامیون توسط Messer ، بهترین گزینه کلی را برای کاربر نهایی فراهم می کند ، زیرا استفاده کامل از ظرفیت آن باعث کاهش سرمایه گذاری کلی می شود و اجازه می دهد همزمان با نوسانات تقاضا مطابقت داشته باشید.

این قرارداد بر اساس مدل گاز به عنوان سرویس HyGear ساخته شده است ، که در آن شرکت مالکیت سیستم ها را حفظ می کند و مسئولیت بهره برداری و نگهداری از فن آوری آنها را در سایت مشتریان حفظ می کند. مدلی که ثابت شده برای بسیاری از مشتریان صنعتی در سراسر جهان به خوبی کار می کند.

مطلب مرتبط  Lida Resources شرکت 100٪ مالکیت معدن Quiruvilca ، پرو را بدست می آورد

“ما خوشحالیم که با مسر به عنوان یکی از تامین کنندگان پیشرو گاز صنعتی شریک طولانی مدت می شویم. این قرارداد جذابیت مدل گاز به عنوان یک سرویس و مزایای اضافی را نشان می دهد که می تواند با همکاری در شرکت گاز صنعتی کلاس جهانی مانند مسر. این مطابق با مأموریت ما برای عدم تمرکز تولید هیدروژن در سطح جهانی است ، “نظرات نیلز لانسر، مدیر ارشد بازرگانی HyGear.

“ما افتخار می کنیم که همراه با HyGear قادر به ارائه راه حل GTP و OSRAM به مشتریان دیرینه خود هستیم که ترکیبی از تحویل هیدروژن تولید شده در محل و از تریلرهای لوله است. چنین راه حلی بالاترین سطح انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان تحویل هیدروژن را به ما می دهد مشتریان ، “تحت تأکید Jaromir Köppl ، مدیر بازرگانی Messer Technogas ، جمهوری چک.

“طراحی مدولار واحدهای در محل و مقیاس پذیری آسان برای نیازهای آینده ، دلیل اصلی تصمیم HyGear و Messer بود. با دانستن اینکه پشتیبان گیری از طریق کامیون ها توسط شریک طولانی مدت ما برای گازهای فنی انجام می شود ، ، همچنین محرک مثبتی در ارزیابی ریسک برای این پروژه بود. تعداد كاهش یافته كامیون ها نیز از جنبه های مهم هر دو مورد ، اثر محیطی و ایمنی در جاده ها است. در شرایط سخت اقتصادی ما ، ما منتظر ادامه کار خود هستیم همکاری با شرکای قوی که در زمینه صنعت خود متخصص هستند ، “گفت آقای آندریاس شون، مدیر عامل Bruntál عملیات جهانی تنگستن و پودرها ، جمهوری چک.

درباره HyGear

مطلب مرتبط  Yingli Solar به همکاری استراتژیک با تعدادی از شرکای مهم می رسد

ماموریت HyGear ایجاد منابع محلی هیدروژن در سطح جهانی است. این شرکت فناوری های پیشرفته ای را برای تولید گازهای صنعتی در محل و بازیافت گازهای مصرف شده از فرآیند کاربر نهایی توسعه داده است. HyGear با ترکیب این فن آوری ها با روش های سنتی تأمین ، بهینه ترین منبع هیدروژن را از نظر هزینه ، قابلیت اطمینان و تأثیرات محیطی تضمین می کند. این خدمات در بازار گازهای صنعتی موجود و همچنین بازار آینده انرژی هیدروژن ارائه می شود.

مطلب مرتبط  HYZON Motors برای تهیه زیرساخت های هیدروژن توافق نامه ای را برای BayoTech امضا کرد

HyGear دفاتر خود را در هلند و سنگاپور. این شرکت در هلندی لیست شده است NPEX بورس سهام (HYG).

درباره مسر

مسر در سال 1898 تاسیس شد و امروز بزرگترین متخصص مالکیت و خصوصی در جهان برای گازهای صنعتی ، پزشکی و تخصصی است. با نام تجاری “Messer – Gases for Life” این شرکت محصولات و خدمات را در مجموع در 40 کشور جهان ارائه می دهد اروپا، قاره آمریکا و آسیا. فعالیت های بین المللی از Bad Soden نزدیک انجام می شود فرانکفورت am Main هستم. استفان مسرمدیر عامل و مالک گروه Messer ، با 11000 کارمند در سراسر جهان طبق اصول تعریف شده همکاری می کند. این موارد شامل مشتری مداری و کارمندی ، رفتار مسئولانه ، مسئولیت و تعالی شرکتی و همچنین اعتماد و احترام است.

SOURCE HyGear B.V.

پاسخی بگذارید