HYZON Motors برای تهیه زیرساخت های هیدروژن توافق نامه ای را برای BayoTech امضا کرد

HYZON Motors برای تهیه زیرساخت های هیدروژن توافق نامه ای را برای BayoTech امضا کرد

HONEOYE FALLS ، N.Y.، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت تحرک سلول سوختی هیدروژنی و شرکت انرژی پاک HYZON Motors Inc توافق نامه همکاری با BayoTech ، یک رهبر جهانی در تولید هیدروژن در محل ، برای تأمین هیدروژن کم کربن و کم صفر کربن را امضا کرده است. توسعه زیرساخت های سوخت هیدروژن برای مشتریان HYZON.

طبق این قرارداد ، BayoTech ارائه دهنده فن آوری تبدیل متان به HYZON خواهد بود. طرفین با تأکید بر کامیون های سنگین و اتوبوس ها ، همچنین شامل سایر برنامه های پیل سوختی ، ایجاد ایستگاه های سوخت رسانی هیدروژن با ظرفیت بالا برای پشتیبانی از استقرار سریع وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی را هدف قرار داده اند.

مطلب مرتبط  Maip Group ، شریک ایستمن برای مواد خودروی پایدار

کریگ نایت، بنیانگذار و مدیر اجرایی HYZON Motors ، اظهار داشت:

“با انتظار می رود که وسایل نقلیه جدید HYZON در نیمه اول سال 2021 به جاده ها بیایند ، ما مشتاق هستیم که انتقال انرژی را تسریع کرده و زیرساخت های هیدروژن را ایجاد کنیم. ما خوشحالیم که با Bayotech همکاری می کنیم و مشتاق همکاری با آنها هستیم.”

مو وارگاس، مدیر ارشد اجرایی BayoTech ، اظهار داشت:

“کامیون ها و اتوبوس های سنگین نقشی اساسی و زود هنگام در حرکت به سمت تحرک در برابر انتشار صفر خواهند داشت و HYZON ثابت کرده است که در این فضا نوآور است. ما از همکاری با آنها برای توسعه زیرساخت ها و تأمین هزینه های کم برای ما هیجان زده هستیم. ، هیدروژن کربن کم / بدون نیاز به سرعت بخشیدن به این انتقال است. ”

مطلب مرتبط  StoreDot دیوید گیلمور سابق BP Ventures را به عنوان رئیس منصوب می کند

درباره HYZON Motors
شرکت Hyzon Motors ، با توجه به تخصص خود در فن آوری سلول سوختی و ادغام قطار محرک ، با داشتن صدها وسیله نقلیه سنگین که در حال حاضر در کلاس جهانی فعالیت می کنند ، پیشروترین تجارت تجاری سلولهای سوختی در جهان است که از Horizon Fuel Cell Technologies استفاده می کند. فناوری پیل سوختی.

مطلب مرتبط  نکسامپ 440 میلیون دلار اعتبار بدهی برای نمونه کارهای ذخیره انرژی خورشیدی و انرژی تأمین می کند

درباره BayoTech:
BayoTech یک شرکت فناوری تولید هیدروژن است که راه حل های تولید هیدروژن را از طریق اجاره ، اجاره ، فروش و گاز به عنوان سرویس به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. دفتر مرکزی و تولید شده در نیومکزیکو ، آمریکا، ژنراتورهای هیدروژنی BayoTech در محل از کارآمدتر از اصلاح کننده های متان بخار قدیمی هستند ، که منجر به کاهش انتشار کربن و هیدروژن کم هزینه می شود.

مخاطب:
جف میچل، مدیر عملیات فروش
تلفن: 203-214-7106
پست الکترونیک: [email protected]
www.bayotech.us/

منبع BayoTech

لینک های مربوطه

https://www.bayotech.us

پاسخی بگذارید