Hyzon Motors به ​​عنوان دومین مشتری کامیون هیدروژنی کلاس 154 تن فوق سنگین خود ، شرکت فرعی کره روی ، بزرگترین تولید کننده روی جهان را در استرالیا امضا کرد

Hyzon Motors به ​​عنوان دومین مشتری کامیون هیدروژنی کلاس 154 تن فوق سنگین خود ، شرکت فرعی کره روی ، بزرگترین تولید کننده روی جهان را در استرالیا امضا کرد

ROCHESTER ، نیویورک، 9 جولای 2021 / PRNewswire / – شرکت Hyzon Motors امروز از امضای توافق نامه ای برای تحویل پنج کامیون مجهز به سلول پیل سوختی هیدروژنی به شرکت انرژی ارک ، شرکت استرالیایی بزرگترین تولید کننده روی ، سرب و نقره جهان ، کره روی با مسئولیت محدود خبر داد. .

Hyzon ، یک تامین کننده پیشرو جهانی در وسایل نقلیه تجاری با سوخت پیل سوختی هیدروژن با انتشار صفر ، انتظار می رود ، با اجرای توافق نامه قطعی تأمین خودرو ، پنج کامیون هیدروژن 154 تنی را برای استفاده در تنظیمات قطار جاده ای به Ark Energy برای استفاده تحویل دهد. توسط شرکت خواهر Townsville Logistics. انتظار می رود با جایگزینی معادل های دیزلی خود ، این کامیون ها انتشار C02 را بیش از 1400 تن در سال کاهش دهند.

این دومین علاقه اعلام شده به کامیون های فوق سنگین کلاس 154 تنی هیزون است که طی چند هفته از اولین تفاهم نامه (تفاهم نامه) با یک مشتری اروپایی دریافت شده است. کامیون هیدروژنی کلاس 154 تنی Hyzon به عنوان اولین و تنها کامیون هیدروژنی فوق سنگین در جهان برنده بازار است.

“هنگامی که دنیا را برای کامیون های سلول سوختی جستجو کردیم ، متوجه شدیم که Hyzon Motors تنها شرکت تحرک هیدروژنی است که می تواند پشته های سلول سوختی با تراکم قدرت کافی برای پاسخگویی به نیازهای ما از جمله محموله فوق سنگین و ساخته شده بر اساس قوانین طراحی استرالیا تولید کند ، “مدیر عامل شرکت آرک انرژی گفت دانیل کیم. “علاوه بر این ، Hyzon Motors تنها نصب شده بود که علاقه مند به تهیه بازار استرالیا در 18 ماه آینده بود.”

انتظار می رود کامیون ها توسط ایستگاه شارژ مجدد هیدروژن خود آرک انرژی ، با تولید هیدروژن از طریق مزرعه خورشیدی و الکترولیزر ، تأمین شوند. Hyzon و Ark Energy با تولید هیدروژن از یک منبع انرژی تجدید پذیر ، قصد دارند یک راه حل سبز هم برای تأمین و هم برای استفاده ایجاد کنند ، تا اولین پالایشگاه بتواند روی سبز تولید کند.

به عنوان بخشی از این تعهد ، Ark Energy همچنین به عنوان عضو موسس به Hyzon Zero Carbon Alliance پیوست. این اتحاد ، کنسرسیومی از شرکت ها است که در تمام نقاط زنجیره ارزش هیدروژن فعالیت می کند ، تجربه و تخصص را برای تسریع انتقال به یک واقعیت انتشار صفر هماهنگ می کند.

مطلب مرتبط  لنکستر ، کالیفرنیا ، به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

وی گفت: “از طریق آرک انرژی ، کره روی این بخش مشهور به سختی را متحمل می شود – که نشان می دهد اکنون کربن زدایی می تواند اتفاق بیفتد.” کریگ نایت، مدیر عامل شرکت هایزون. “این سفارش اولیه و مرکز هیدروژنی Ark Energy پایه و اساس آینده ای بدون انتشار را ایجاد می کند.”

درباره شرکت Hyzon Motors Inc.
دفتر مرکزی آن در روچستر ، نیویورک، با عملیات ایالات متحده نیز در شیکاگو و دیترویت، و عملیات بین المللی در هلند، سنگاپور، استرالیا و چین، هایزون یک رهبر در تحرک هیدروژن است. Hyzon یک شرکت حرکتی هیدروژن با بازی خالص با تمرکز اختصاصی بر هیدروژن در بازار وسایل نقلیه تجاری است. Hyzon با استفاده از فناوری پیل سوختی هیدروژن اثبات شده و اختصاصی خود ، قصد دارد کامیون ها و اتوبوس های سنگین با انتشار صفر را به مشتریان در آمریکای شمالی، اروپا و در سراسر جهان این شرکت از طریق مزیت فن آوری نشان داده شده خود ، منجر به عملکرد سلول سوختی و تاریخچه نوآوری سریع ، در افزایش پذیرش وسایل نقلیه هیدروژنی نقش دارد. به سایت www.hyzonmotors.com مراجعه کنید.

درباره شرکت انرژی آرک
Ark Energy Corporation Pty Ltd یک شرکت تابعه استرالیایی در شرکت کره Zinc Company Ltd است که بزرگترین تولید کننده روی ، سرب و نقره در جهان است. مأموریت Ark Energy این است که تأمین انرژی گروه روی کره را با استفاده از پالایشگاه روی Sun Metals در تاونزویل از بین ببرد ، زیرا می تواند اولین پالایشگاه تولید کننده روی سبز باشد. Ark Energy از سرمایه گذاری های موجود این گروه در سراسر زنجیره ارزش هیدروژن استفاده می کند و به عنوان مطمئن ترین و رقابتی ترین تولید کننده هیدروژن سبز در جهان و همچنین به عنوان یک کاربر شدید و ایجاد کننده هیدروژن ، تبدیل می شود.

اظهارات رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، با اصلاحیه است. تمام اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت فعلی یا تاریخی موجود در این بیانیه مطبوعاتی ، از جمله اظهارات مربوط به پیشنهاد Decarbonization Plus Acquisition Corporation (“DCRB”) برای دستیابی به Hyzon و توانایی DCRB در انجام معامله ، اظهاراتی آینده نگرانه هستند. هنگام استفاده در این بیانیه مطبوعاتی ، کلمات “می تواند” ، “باید” ، “خواهد شد” ، “ممکن است” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “تخمین” ، “انتظار” ، “پروژه” ، منفی این اصطلاحات و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی چنین کلمات شناسایی نیستند. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده استوار است و براساس اطلاعات موجود در مورد نتیجه و زمان وقایع آینده است. DCRB و Hyzon از هرگونه وظیفه برای به روزرسانی هرگونه فوروارد ، صرف نظر از موارد دیگری که در قانون قابل اعمال است ، صرف نظر می کنند بیانیه هایی به دنبال ، که همه آنها به صراحت با بیانیه های این بخش واجد شرایط هستند ، تا رویدادها یا شرایط پس از تاریخ این بیانیه مطبوعات را منعکس کنند. DCRB و Hyzon به شما هشدار می دهند که این گزاره های آینده نگر در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی هستند ، پیش بینی اکثر آنها دشوار است و بسیاری از آنها از کنترل DCRB یا Hyzon خارج هستند ، از جمله خطرات و عدم قطعیت های شرح داده شده در “عوامل خطر” “بخش از نمایشگاه 99.3 گزارش فعلی DCRB در مورد فرم 8-K ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (” SEC “) در 9 فوریه 2021، بخش “عوامل خطر” بیانیه نهایی پروکسی DCRB در برنامه 14A که در SEC در تاریخ 21 ژوئن 2021، و سایر اسناد که توسط DCRB هر از گاهی در SEC ارائه می شود. این پرونده ها خطرات و عدم قطعیت های مهم دیگری را که می تواند باعث وقایع و نتایج واقعی با آنچه در بیانیه های آینده نگر وجود دارد ، مانند خطرهای مربوط به توانایی تبدیل تفاهم نامه های غیر الزام آور به دستورالعمل های الزام آور یا فروش ، شناسایی و آدرس دهی می کند. (از جمله به دلیل منابع مالی فعلی یا احتمالی طرفین قرارداد تفاهم نامه و تعهد نامه های غیر الزام آور هایزون) ، یا توانایی شناسایی مشتریان بالقوه اضافی و تبدیل آنها به مشتریان پرداخت کننده. هایزون اطمینان حاصل نمی کند که هایزون به انتظارات خود برسد.

مطلب مرتبط  Bechtel بالای بخش 3 در سایت ساخت و ساز نیروگاه هسته ای ایالات متحده قرار می گیرد

اطلاعات مهم برای سرمایه گذاران و سهامداران
در ارتباط با ترکیب تجاری پیشنهادی ، DCRB بیانیه پروکسی و سایر اسناد مربوطه را به SEC ارسال کرد. از سهامداران و سایر اشخاص علاقه مند خواسته می شود بیانیه پروکسی و سایر اسناد مربوطه را که در SEC ثبت شده اند بخوانند زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد DCRB ، Hyzon و ترکیب تجاری پیشنهادی است. صاحبان سهام می توانند یک نسخه رایگان از بیانیه پروکسی ، و همچنین سایر پرونده های حاوی اطلاعات مربوط به DCRB ، Hyzon و ترکیب مشاغل پیشنهادی ، بدون هزینه ، در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov دریافت کنند.

مطلب مرتبط  EPRI برای غلبه بر موانع ادغام انرژی های تجدیدپذیر به کنسرسیوم بین المللی می پیوندد

شرکت کنندگان در خواستگاری
DCRB ، Hyzon و مدیران و افسران اجرایی آنها و سایر اشخاص ممکن است به عنوان شرکت کنندگان در پروکسی وکالت از سهامداران DCRB در رابطه با ترکیب تجاری پیشنهادی و سایر موارد مندرج در بیانیه پروکسی شناخته شوند. اطلاعات مربوط به مدیران و افسران اجرایی DCRB در گزارش سالانه DCRB در فرم 10-K برای دوره سالانه موجود است 31 دسامبر 2020، و تحت عنوان “اطلاعات در مورد DCRB” در بیانیه قطعی نمایندگی DCRB مربوط به ترکیب تجاری پیشنهادی ثبت شده در SEC در 21 ژوئن 2021. اطلاعات اضافی در مورد شرکت کنندگان در پروکسی پروکسی و شرح منافع مستقیم و غیرمستقیم آنها ، توسط دارایی های امنیتی یا غیر آن ، در بیانیه پروکسی مربوط به ترکیب تجاری پیشنهادی آورده شده است.

مخاطبین رسانه ای

هایزون موتورزمخاطب
برای ما.، اروپا و آسیا رسانه ها:
کارولین کوران
استراتژی های هیل + نولتون
+1 256-653-5811
[email protected]

برای رسانه های استرالیا:
فریزر بیتی
کنسرو بنفش
+61 421 505 557
[email protected]

برای سرمایه گذاران:
کالدول بیلی
ICR ، شرکت
[email protected]

SOURCE HYZON Motors

لینک های مربوطه

http://www.hyzonmotors.com

پاسخی بگذارید