ICE و ICIS می خواهند پیشنهادات بنزین گاز اروپا را بهبود بخشند

ICE و ICIS می خواهند پیشنهادات بنزین گاز اروپا را بهبود بخشند

لندن، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ICIS ، منبع جهانی خدمات خبری مستقل کالایی و Intercontinental Exchange، Inc. (ICE) ، اپراتور پیشرو در مبادلات جهانی و خانه های پاکسازی و ارائه دهنده فناوری رهن ، داده ها و خدمات لیست ، به فعالان بازار این فرصت را می دهد تا گاز اروپا را بر روی ICIS محک بزنند. عمل کردن

این ICE را قادر می سازد تا هم از نظر جسمی و هم از نظر مالی قراردادهای گاز فوری اروپا را حل کند. در 7 دسامبر سال 2020 ، ICE قصد دارد قراردادهای آتی گاز طبیعی روزانه را که در برابر توضیحات قیمت گذاری معیار ICIS از TTF هلند و NBP انگلیس برای قیمت روز قبل و آخر هفته تسویه می شود ، آغاز کند ، تحت بررسی تنظیم مقررات .

قیمت معیار گاز طبیعی TTF و NBP تولید شده توسط ICIS در سراسر جهان ارجاع شده و در بازار گاز طبیعی اروپا مورد معامله و مقایسه قرار می گیرد. معرفی قراردادهای جدید اولین قرارداد گاز تسویه حساب فوری است که از نظر فیزیکی مطابق با معیارهای گاز ICIS اروپا تنظیم شده است.

آتیه های روزانه گاز طبیعی ICIS با تقاضای مشتری پیش رفته است و فرصتهای اضافی برای صنعت در زمینه مدیریت ریسک ، تجارت و پاکسازی این معیارهای گاز طبیعی اروپا در اختیار صنعت قرار می دهد.

“به عنوان منبع اصلی اطلاعات بازار و داده های قیمت گذاری برای صنعت گاز اروپا ، ما بسیار خوشحالیم که با ICE کار می کنیم تا انعطاف پذیری ایجاد کنیم که این صنعت را قادر می سازد با اطمینان ریسک را مدیریت کند ، و تصمیمات مهم را قادر می سازد.” گفت استوارت وود، رئیس استراتژی انرژی در ICIS. “این نشان دهنده این است که با توجه به 30 سال تجربه ما در ارائه اطلاعات ، اخبار و تجزیه و تحلیل مستقل و با کیفیت بالا در بازارهای گاز اروپا ، ICIS مورد اعتماد و مشارکت فعالان بازار انرژی است.”

مطلب مرتبط  Risen Energy جوهر EPC را برای یک پروژه 250 مگاوات در ویتنام منعقد کرده است

ICE بازار بازارهای مشتقات گاز طبیعی TTF و NBP ، معیارهای برجسته گاز طبیعی اروپا است که دسترسی فعالان بازار را به بازارهای عمیق و مایع فراهم می کند تا بتوانند در معرض خطر قرار گیرند.

بازار گاز طبیعی با تبدیل شدن به یک بازار جهانی جهانی گاز به سرعت در حال تغییر است. نقش اروپا به عنوان یک بازار متعادل کننده جهانی مورد توجه قرار گرفته است ، که منجر به تبدیل شدن TTF به معیار انتخاب بیشتر و بیشتر فعالان بازار برای جلوگیری از خطر قیمت گاز طبیعی خود شده است.

“جهانی شدن گاز طبیعی رشد TTF را به یک معیار جهانی گاز تبدیل می کند. در طول سال 2020 ، این رکورد جدید در فعالیت های تجاری ادامه داد زیرا شرکت کنندگان بیشتری TTF را برای محافظت در برابر قیمت جهانی گاز انتخاب می کنند. گوردون بنت، مدیر عامل ، بازارهای سودمند در صرافی بین قاره ای. “دادن فرصت به بازار برای تسویه معاملات آتی TTF و NBP در برابر شفاف سازی قیمت ICIS ابزارهای مفید دیگری را برای مدیریت ریسک قیمت در بازار سریع ارائه می دهد.”

برای اطلاعات بیشتر ببین www.icis.com و به روزرسانی های زنده را دنبال کنید LinkedIn.

اطلاعات در مورد ICIS

ICIS یک منبع مطمئن اطلاعاتی برای صنایع جهانی انرژی ، شیمی و کود است. ما بخشی از RELX ، یک شرکت FTSE-15 با سرمایه بازار 31.6 میلیارد پوند و نیروی کار بیش از 30،000 متخصص در 40 کشور هستیم.

مطلب مرتبط  شرکت FMC سهام سه ماهه را اعلام کرد

در ICIS ، ما به شرکت ها در تصمیم گیری های استراتژیک ، کاهش خطرات ، بهبود بهره وری و استفاده از فرصت های جدید کمک می کنیم. ما با ارائه خدمات داده ، رهبری اندیشه و پشتیبانی تصمیم گیری ، برخی از بازارهای مهم دنیا را قابل اعتمادتر و قابل پیش بینی می کنیم. به لطف حضور جهانی بی نظیر ما ، قادر به ارائه اطلاعات شبکه ای هدفمند برای تأثیرگذاری بر هزاران تصمیم در زنجیره های تأمین در روز هستیم. ما با اتصال بازارها برای بهینه سازی منابع ارزشمند جهان ، جهان را شکل می دهیم. ICIS با داشتن یک تیم جهانی متشکل از بیش از 600 متخصص ، کارمندانی در این کشور دارد لندن، نیویورک، هوستون، کارلسروهه ، میلان ، بمبئی، سنگاپور ، گوانگژو، پکن ، شانگهای، دبی، سائو پائولو، سئول، توکیو و پرت.

درباره مبادله بین قاره ای (ICE)

مبادله بین قاره ای (NYSE: یک شرکت Fortune 500 است که زیرساخت های بازار ، خدمات داده و راه حل های فن آوری را به طیف گسترده ای از مشتریان از جمله موسسات مالی ، شرکت ها و سازمان های دولتی ارائه می دهد. ما بازارهای تحت نظارت ، از جمله بورس اوراق بهادار نیویورک را برای لیست کردن ، تجارت و پاکسازی اداره می کنیم طیف گسترده ای از قراردادهای مشتقه و مالی در کلاسهای عمده دارایی. مجموعه جامع خدمات داده ما از تجارت ، سرمایه گذاری ، مدیریت ریسک و نیازهای ارتباطی مشتریان در سراسر جهان و در تمام طبقات دارایی پشتیبانی می کند. به عنوان پیشروترین ارائه دهنده فناوری در صنعت رهن مسکونی ایالات متحده فناوری وام مسکن ICE فناوری و زیرساخت های موجود برای تبدیل و رقمی سازی وام های مسکونی ایالات متحده ، از درخواست تا وام گرفته تا تسویه حساب نهایی.

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited - پیش بینی سهام با ارزش 40-50 میلیون دلار

ICE و / یا شرکت های وابسته به آن علائم تجاری صرافی های بین قاره ای ، ICE ، ICE Block Design ، NYSE و بورس سهام نیویورک هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد علائم تجاری اضافی و حقوق مالکیت معنوی متعلق به Intercontinental Exchange، Inc. و / یا شرکت های وابسته به آن ، لطفا http://www.intercontinentalexchange.com/terms-of-use. اسناد اصلی اطلاعاتی برای برخی از محصولات که تحت مقررات اتحادیه اروپا در مورد محصولات سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران خرده فروشی و شرکت های بیمه قرار دارند ، در وب سایت بورس سهام مربوطه تحت عنوان “اسناد اصلی اطلاعات (KIDS)” یافت می شوند.

بیانیه Safe Harbour مطابق قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی از 199 – بیانیه های این اطلاعیه مطبوعاتی که مربوط به تجارت ICE است و واقعیت های تاریخی نیستند “اظهارات آینده نگرانه” هستند که شامل خطرات و عدم قطعیت است. برای بحث بیشتر در مورد موارد اضافی برای خطرات و عدم اطمینان هایی که می توانند نتایج واقعی را با نتایج مندرج در بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند ، به پرونده های ICE با اوراق بهادار و جبران صرافی (SEC) مراجعه کنید ، شامل فاکتورهای خطر در گزارش سالانه ICE در مورد ، اما نه محدود به آنها. فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 ، ثبت شده در SEC در 6 فوریه سال 2020.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/619935/ICIS_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.icis.com

منبع ICIS

پاسخی بگذارید