ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

TEL AVIV ، اسرائیل، 13 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ICL Group Ltd (NYSE: ICL) (TASE: ICL) ، یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه مواد معدنی و مواد شیمیایی ویژه ، امروز اعلام کرد که در کنفرانس آینده شرکت خواهد کرد:

آقای. کوبی آلتمن، مدیر مالی ICL ، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse بر 17 سپتامبر 2020 در 11:45 صبح ساعت تابستانی شرقی. آقای آلتمن ، همراه با آقای دودی مسلر، مدیر IR ICL ، همچنین جلسات مجازی یک به یک را در آن روز و روز قبل در کنفرانس برگزار خواهد کرد (16 سپتامبر 2020) علاوه بر این ، آقای آلتمن یک گفتگوی Fireside با UBS برگزار می کند ، در معرض س questionsالات مخاطبان ، در مورد 24 سپتامبر 2020 در 08:00 صبح ساعت تابستانی شرقی.

مطلب مرتبط  Absen در میان بهترین شرکتهای چینی در سال 2020 قرار گرفت

این رویدادها بصورت وب ساخته می شوند و در وب سایت شرکت به آدرس www.icl-group.com در دسترس خواهند بود. سرمایه گذارانی که مایل به شرکت در جلسات مجازی با آقای آلتمن هستند ، می توانند با بانکهای میزبان یا مستقیماً از طریق مدیر IR ICL تماس بگیرند ، [email protected].

ICL همچنین میزبان آن خواهد بود 2020 روز سرمایه گذار مجازی بر 23 سپتامبر در 08:30 صبح ساعت تابستانی شرقی. فرم ثبت نام در این رویداد را می توانید در اینجا یا در وب سایت ما پیدا کنید.

مطلب مرتبط  Nucor از تغییر در نشست سالانه مجازی خبر داد

درباره ICL

ICL Group LTD یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه مواد معدنی و شیمیایی است که با استفاده از زنجیره های ارزش معدنی برم ، پتاس و فسفات در یک مدل تجاری منحصر به فرد و یکپارچه فعالیت می کند. ICL مواد خام را از دارایی های معدنی منحصر به فرد خود استخراج می کند و از فناوری و دانش فنی برای ارزش افزوده مشتریان در بازارهای مهم کشاورزی و صنعتی در سراسر جهان استفاده می کند. سهام ICL به صورت دوتایی در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس اوراق بهادار تل آویو (NYSE و TASE: ICL) ذکر شده است. این شرکت بیش از 11000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند و درآمد سال 2019 آن تقریباً بود 5.3 میلیارد دلار.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.icl-group.com.

مطلب مرتبط  همکاران محصولات کالوم ، L.P. برای انتشار نتایج سه ماهه اول سال 2020 در 7 مه

برای دسترسی به ابزار Interactive Data ICL ، لطفا اینجا کلیک کنید

برای دسترسی به گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت تعاملی ICL ، لطفا کلیک کنید اینجا.

همچنین می توانید در مورد ICL اطلاعات بیشتری کسب کنید فیس بوک، لینک شده و اینستاگرام

ارتباط با سرمایه گذاران تماس بگیرید

تماس با ما

دودی مسلر

یا لی کاسوتو مادمون

مدیر روابط سرمایه گذار

ارتباطات شرف

+ 972-3-684-4448

+ 972-52-4447750

[email protected]

[email protected]

SOURCE ICL

لینک های مربوطه

http://www.icl-group.com/

پاسخی بگذارید