ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

ICL در سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse در تاریخ 16 تا 17 سپتامبر ارائه می شود

TEL AVIV ، اسرائیل، 13 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ICL Group Ltd (NYSE: ICL) (TASE: ICL) ، یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه مواد معدنی و مواد شیمیایی ویژه ، امروز اعلام کرد که در کنفرانس آینده شرکت خواهد کرد:

آقای. کوبی آلتمن، مدیر مالی ICL ، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت سی و سومین کنفرانس سالانه مواد اولیه Credit Suisse بر 17 سپتامبر 2020 در 11:45 صبح ساعت تابستانی شرقی. آقای آلتمن ، همراه با آقای دودی مسلر، مدیر IR ICL ، همچنین جلسات مجازی یک به یک را در آن روز و روز قبل در کنفرانس برگزار خواهد کرد (16 سپتامبر 2020) علاوه بر این ، آقای آلتمن یک گفتگوی Fireside با UBS برگزار می کند ، در معرض س questionsالات مخاطبان ، در مورد 24 سپتامبر 2020 در 08:00 صبح ساعت تابستانی شرقی.

مطلب مرتبط  ژانگ جیانگانگ ، چین شرقی ، پروژه سرمایه گذاری 61.5 میلیارد RMB را در هفته اقتصاد و تجارت 2020 جشن می گیرد

این رویدادها بصورت وب ساخته می شوند و در وب سایت شرکت به آدرس www.icl-group.com در دسترس خواهند بود. سرمایه گذارانی که مایل به شرکت در جلسات مجازی با آقای آلتمن هستند ، می توانند با بانکهای میزبان یا مستقیماً از طریق مدیر IR ICL تماس بگیرند ، [email protected].

ICL همچنین میزبان آن خواهد بود 2020 روز سرمایه گذار مجازی بر 23 سپتامبر در 08:30 صبح ساعت تابستانی شرقی. فرم ثبت نام در این رویداد را می توانید در اینجا یا در وب سایت ما پیدا کنید.

مطلب مرتبط  ساسول از عملیات سودمند گیاهان پنجم و ششم پروژه دریاچه چارلز شیمیایی خبر داد

درباره ICL

ICL Group LTD یک شرکت جهانی پیشرو در زمینه مواد معدنی و شیمیایی است که با استفاده از زنجیره های ارزش معدنی برم ، پتاس و فسفات در یک مدل تجاری منحصر به فرد و یکپارچه فعالیت می کند. ICL مواد خام را از دارایی های معدنی منحصر به فرد خود استخراج می کند و از فناوری و دانش فنی برای ارزش افزوده مشتریان در بازارهای مهم کشاورزی و صنعتی در سراسر جهان استفاده می کند. سهام ICL به صورت دوتایی در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس اوراق بهادار تل آویو (NYSE و TASE: ICL) ذکر شده است. این شرکت بیش از 11000 نفر را در سراسر جهان استخدام می کند و درآمد سال 2019 آن تقریباً بود 5.3 میلیارد دلار.

برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت شرکت در مراجعه کنید www.icl-group.com.

مطلب مرتبط  Zoomlion نه خط تولید برتر برای Bauma China 2020 ارائه می دهد

برای دسترسی به ابزار Interactive Data ICL ، لطفا اینجا کلیک کنید

برای دسترسی به گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت تعاملی ICL ، لطفا کلیک کنید اینجا.

همچنین می توانید در مورد ICL اطلاعات بیشتری کسب کنید فیس بوک، لینک شده و اینستاگرام

ارتباط با سرمایه گذاران تماس بگیرید

تماس با ما

دودی مسلر

یا لی کاسوتو مادمون

مدیر روابط سرمایه گذار

ارتباطات شرف

+ 972-3-684-4448

+ 972-52-4447750

[email protected]

[email protected]

SOURCE ICL

لینک های مربوطه

http://www.icl-group.com/

پاسخی بگذارید