ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

ICL HALOX® SCRATCH-X ™ ، یک افزودنی مبتکرانه ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی را راه اندازی کرد

TEL AVIV ، اسرائیل، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروه ICL LTD (NYSE: ICL) (کار: ICL) ، یک شرکت برجسته مواد معدنی و مواد شیمیایی ویژه جهانی ، امروز اعلام کرد که راه اندازی موفقیت آمیز تجاری جهانی HALOX® SCRATCH-X را به اتمام رساند.، یک افزودنی ضد خراش مبتنی بر مواد معدنی که مقاومت در برابر خراش و دوام را بهبود می بخشد و عمر پوشش های چوبی صنعتی را که در کابینت و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد ، طولانی تر می کند. این محصول پس از تحقیقات گسترده و هماهنگ با تلاشهای بازاریابی توسط دانشمندان شرکت Paint & Coatings تولید شده است.

جیمز مفت، EVP ، تخصص و مدیر عامل فسفات ، ICL Americas ، اظهار داشت: “این پرتاب محصول جدید یک نقطه عطف مهم برای تجارت ما و Paint & Coatings است و نشانگر توانایی مداوم ما در ارائه طیف گسترده ای از محصولات نوآورانه و راه حل های منحصر به فرد برای نیازهای موجود و برآورده نشده به مشتریان است. بخشی از ابتکارات رشد بلند مدت ما است و ما اطمینان داریم که این یک افزودنی امیدوارکننده به سبد خرید محصولات و راه حلهای ویژه ما خواهد بود. “

مطلب مرتبط  Borr Drilling Limited - راه اندازی پیشنهادات بعدی

ICL کل بازار قابل دسترسی برای SCRATCH-X را تخمین می زند در مورد 450 میلیون دلار در سال و انتظار دارد که افزودنیهای نسل بعدی آن طی چند سال آینده بین 5 تا 10 درصد از بازار در سطح جهان جذب شود.

درباره ICL

ICL Group LTD یک شرکت جهانی مواد معدنی و خاص مواد شیمیایی است که در زنجیره های ارزش معدنی برم ، پتاس و فسفات در یک مدل تجاری منحصر به فرد و یکپارچه فعالیت می کند. ICL مواد اولیه را از دارایی های معدنی با موقعیت مناسب استخراج می کند و از فناوری و دانش فنی استفاده می کند تا برای مشتریان در بازارهای کلیدی کشاورزی و صنعتی در سراسر جهان ارزش افزوده پیدا کند. ICL بر تقویت مواضع رهبری در همه زنجیره های ارزش اصلی خود تمرکز دارد. این برنامه همچنین قصد دارد با بهره گیری از توانمندی های موجود ICL و دانش زراعی و همچنین اکوسیستم فن آوری اسرائیل ، پیشنهادات خود را از راه حل های نوین زراعی تقویت و تقویت کند. فعالیت های ICL به چهار بخش تجاری تقسیم می شود: محصولات صنعتی (زنجیره ارزش برم و تجارت مکمل). پتاس؛ راه حل های فسفات (زنجیره P2O5)؛ و راه حل های نوآورانه Ag. سهام ICL بطور دو جانبه در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورس کالای تل آویو (NYSE و TASE: ICL) ذکر شده است. این شرکت بیش از 11000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند ، و درآمد آن در سال 2019 تقریباً بوده است 5.3 میلیارد دلار. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت به آدرس www.icl-group.com مراجعه نمایید.

SOURCE ICL

پاسخی بگذارید