ICML در امتحانات صدور گواهینامه آنلاین برای متخصصان روانکاری و تجزیه و تحلیل روغن گسترش می دهد

ICML در امتحانات صدور گواهینامه آنلاین برای متخصصان روانکاری و تجزیه و تحلیل روغن گسترش می دهد

ARROW ARROW ، Okla.، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شورای بین المللی روغن کاری ماشین آلات (ICML) ابراز خرسندی از گسترش برنامه آزمون صدور گواهینامه صنعتی خود را به یک بستر ایمن ، تبلیغ شده و آنلاین اعلام کرده است. قالب آزمون مبتنی بر رایانه جایگزین فرمت کاغذی است که ICML از سال 2001 به متخصصان روانکاری و تجزیه و تحلیل روغن ارائه داده است.

بلافاصله مؤثر ، کلیه سطح امتحانات صدور گواهینامه ICML – MLA ، MLT ، LLA و MLE – به زبان های انگلیسی ، اسپانیایی و پرتغالی بصورت آنلاین در دسترس هستند و زبانهای اضافی آنها تا ماه ژوئیه مرحله نهایی می شوند. روند درخواست اصلاح شده به داوطلبان این امکان را می دهد تا بین قالب های آنلاین یا کاغذی انتخاب کنند. تمام پیش نیازها ، مراحل نمره گذاری و هزینه های امتحان بدون تغییر باقی می مانند. جلسات امتحان مقاله همچنان در دسترس خواهد بود.

مدیر اجرایی ICML نوشت: “از آنجا که بسیاری از صنایع با چالش های لجستیکی و اقتصادی مرتبط با واکنش COVID-19 در سراسر جهان روبرو هستند ، ICML همچنان متعهد است تا به متخصصان روانکاری و شرکای آموزش مستقل در تلاش های حرفه ای خود موفق شود.” لسلی ماهی بر 26 مارس، هنگامی که سازمان غیرانتفاعی برای اولین بار از اهداف خود برای پیگیری تحویل امتحان آنلاین خبر داد.

وعده داد: “ارائه جدید رایانه ای مبتنی بر رایانه ما ، کل روند امتحان را از ثبت نام تا امتحان از راه دور تسهیل می کند. روزانیا کلوس، مدیر عملیات ICML. “این کاندیداها که عموماً سعی در هماهنگی برنامه های شلوغ خود را در حدود تاریخ ها و زمان های خاص آزمون دارند ، بسیار ارزشمند و صرفه جویی در زمان خواهد بود. تصور کنید که این گزینه را بدون نیاز به سفر در مسافت های قابل توجهی برای حضور در نزدیکترین کاغذ و ساعت موجود در نظر بگیرید. جلسه آزمون مداد. “

قبل از شروع محدودیت های COVID-19 ، تأثیر منفی بر شبکه جهانی ارائه دهندگان آموزش مستقل ، که به طور تاریخی هر سال آموزش رسمی برای هزاران داوطلب صدور گواهینامه ارائه داده اند ، توسعه امتحانات آنلاین در دستور کار قرار دارد. این شرکت ها گزارش دادند که سیاست های موقت بهداشت عمومی ، برگزاری کلاس های فیزیکی و جلسات امتحان را برای آنها غیرممکن کرده است در پاسخ ، تیم مدیریت ICML تکمیل این ابتکار را در اولویت قرار داد.

علیرغم زمان بندی شتاب گرفته از تحقیقات تا تقریباً چهار ماه – ICML در عین بهبود راحتی برای امتحان کنندگان ، از تمامیت امتحانات پر مخاطره خود محافظت کرده است. معیارهای ICML شامل برنامه نویسی صوتی و تصویری زنده ، انتقال ایمن داده ها ، ادغام با برنامه های شناسایی و شناسایی موجود و سایت های تست غیر اختصاصی است. به طور خاص ، راه حل آنلاین اجازه می دهد تا تست دهندگان امتحان را بصورت خصوصی در خانه یا محل کار ، در هر کجای اتصال اینترنتی ، بدون نیاز به مراکز تست شخص ثالث ، بنشینند.

می گوید: “حتی اگر محدودیت های COVID-19 در برخی از کشورها همچنان ادامه داشته باشد ، این راه حل جدید آنلاین امتحانات صدور گواهینامه ما را به این رشته باز می گرداند.” پل هیلر، مدیر بازاریابی ICML. “اکنون شرکت های آموزشی می توانند با قول دسترسی به امتحان ICML یک بار دیگر جذب مشتری را از سر بگیرند.”

متقاضیان امتحانات آنلاین باید متضمن امنیت بیشتری باشند:

  1. تأیید قابل اثبات از ساعت آموزش ، و
  2. پیش پرداخت کنید

بهبود مداوم برای تمرین کنندگان

این آخرین پیشنهاد ، ادامه می دهد رشته های اخیر ICML از اقدامات عملی و در عین حال باهوش فن آوری برای حمایت از پزشکان معتبر و کارفرمایان آنها. در فوریه ، ICML مدارک دیجیتالی را معرفی کرد ، و پس از آن پیشرفت هایی را در فهرست حرفه ای های معتبر خود ارائه داد. علاوه بر این ، اخیراً ICML یک جدول پویا از شرکای آموزشی برای کمک به داوطلبان کنکور برای یافتن فرصتهای آموزشی مناسب ارسال کرده است.

هیلر می گوید: “این مهم است كه با پزشكانی كه در آن محل قرار دارند ملاقات كنیم ، و همچنین اینكه ما همچنان” تجربه كاربری “آنها را در نقاط لمسی مربوطه در مشاغل معتبر خود افزایش می دهیم.” “در حالی که اعتبار دیجیتال و قرار گرفتن در معرض وب سایت ، سهولت و تأیید موفقیت در صدور گواهینامه را آسان تر می کند ، این آزمون های مبتنی بر رایانه اکنون سطح جدیدی از انعطاف پذیری و کنترل را ارائه می دهند.”

برنامه های آزمون ممکن است در https://www.lubecouncil.org/apply/ آغاز شود.

پرونده های مرتبط

بروشور_021820_English_single-pages_ICML-web.pdf

بروشور_091019_English_Print_ICML-web.pdf

تصاویر مرتبط

icml-آنلاین-امتحانات-یک-راه حل-its.jpg

امتحانات آنلاین ICML: راه حلی که زمان آن فرا رسیده است.

لینک های مربوطه

ICML اعتبارهای دیجیتال را معرفی می کند

اعضای ICML با محدودیت های COVID-19 سازگار هستند

SOURCE ICML

مطلب مرتبط  شرکت Hyster-Yale Materials Handling ، شرکت برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاران مجازی Sidoti

پاسخی بگذارید