Idrica برای دومین سال پیاپی اسپانسر رسمی WEX Global می شود

Idrica برای دومین سال پیاپی اسپانسر رسمی WEX Global می شود

والنسیا، اسپانیا ، 31 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت فناوری برای بخش آب Idrica موافقت کرده است که بار دیگر اسپانسر رسمی WEX ، بورس جهانی آب و انرژی ، در ماه مارس برگزار شود. از سال 2021

این دومین بار است که WEX ، یکی از انجمن های اصلی نشست برای متخصصان آب در سراسر جهان ، برگزار می شود والنسیا، جایی که ادریکا دفتر مرکزی خود را دارد.

این مجمع که پانزدهمین دوره خود را جشن می گیرد ، با حضور بیش از 100 متخصص در زمینه مدیریت آب ، فناوری و مدیریت چرخه بالای آب در این بخش برگزار خواهد شد.

این توافق نامه توسط مدیرعامل WEX به دست آمد ، مارک بارکرو مدیرعامل ادریکا ، جیمی ریش، به استمرار جلسه‌ای که مارس گذشته روی داد والنسیا در پایتخت جهانی آب.

مطلب مرتبط  اسکاتی پولاچک برنده سوار شمع های DENSO در ایندیاناپولیس شد

“ما از دومین سال پیاپی میزبان WEX هیجان زده ایم. از زمان شروع همه گیری های COVID-19 ، جهان از نظر بنیادی تغییر کرده است و بخش آب سهم زیادی در بازسازی دارد که ما باید کار را روی آن شروع کنیم. همه با هم. ”

سال گذشته ، تحت عنوان “راه حل های حلقوی هوشمند برای جهانی پایدارتر” ، WEX 2020 بیش از 80 بلندگو از 40 کشور جهان را گرد هم آورد. WEX Global به لطف سطح شرکت کنندگان و فرصت برگزاری جلسات خصوصی سطح بالا ، مکان منحصر به فردی را در تقویم اشغال می کند. علاوه بر این ، میزگردهای تخصصی در این رویداد برای بحث در مورد مدیریت آب هوشمند ، فناوری های IoT و تحول دیجیتالی صنعت برگزار می شود.

مطلب مرتبط  جورجیا پاور 7000 کارمند خود را در سراسر ایالت تشویق به رای دادن می کند

در اقیانوس شناسی از والنسیا جوایز جهانی WEX در رده های فناوری فرآیند ، آب و انرژی ، مدیریت آب و فاضلاب ، عملیات ، زیرساخت ها ، فناوری ، امور مالی / همکاری ، آب شیرین کن و اقتصاد دایره ارائه خواهد شد.

مارک بارکر خوشحال شد که “Idrica دوباره حامی و میزبان اصلی ما و داشتن Global Omnium است استقبال از ابزار. هر دو سازمان امسال در موفقیت WEX Global سهم بسزایی داشتند و ما می خواهیم همکاری خود را برای ارائه یک همایش حتی بهتر در سال 2021 ادامه دهیم. “

مطلب مرتبط  سیستم ذخیره سازی باتری FlexGen به تقویت انرژی و تقویت شبکه برای شهر یوتا که توسط گردشگران تابستانی سیل شده است کمک می کند

دفتر مرکزی در والنسیا، اسپانیا و با عملیات در اروپا ، ایالات متحده ، خاورمیانه، آفریقا و آمریکای لاتین – Idrica قصد دارد به یک شرکت پیشرو در تحول دیجیتالی بخش آب ، ارائه خدمات و راه حل های فناوری برای مدیریت چرخه آب انتگرال تبدیل شود.

این شرکت در اوایل سال جاری با یک تیم بنیانگذار 180 نفره و در اطراف فناوری GoAigua ، یک دهه پیش در یکصدمین سالگرد شرکت آب اسپانیایی گلوب امنیوم به دنیا آمد.

مخاطب:
آنا گیمنز
مدیر بازاریابی ، Idrica
+ 34-963860500
[email protected]

منبع ادریکا

منبع ادریکا

پاسخی بگذارید