IKO اروپا در مذاکرات انحصاری برای به دست آوردن بخش غشاهای ضد آب AXTER

IKO اروپا در مذاکرات انحصاری برای به دست آوردن بخش غشاهای ضد آب AXTER

افزودن سازنده ضدآب از فرانسه باعث افزایش قدرت رهبر جهان در اروپا می شود

آنتورپ، بلژیک ، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – IKO ، رهبر جهانی در تولید محصولات بام و عایق برای استفاده تجاری و مسکونی ، امروز اعلام کرد که توافق کرده است که قصد دارد بخش غشا را به آزمون آب اکستر گروه SMAC.

یک فرآیند اطلاعات و مشاوره با سهامداران عمده در حال انجام است و قبل از نهایی شدن توافق کامل خواهد شد.

“خرید از IKO از هارتلی کوشیتسکی توضیح داد: بخش غشایی ضد آب AXTER موقعیت پیشرو این صنعت در مشاغل ضد آب و عایق اروپا را تکمیل خواهد کرد و به توسعه بین المللی برجسته IKO به رشد بین المللی پیوند می بخشد. ، مدیر عامل شرکت IKO’s European Operations “ما از فرصتی که این خرید برای IKO در فرانسه و توانایی ما در بهره گیری از استعداد و فناوری AXTER در سازمان جهانی خود ارائه می دهد ، هیجان زده هستیم.”

مطلب مرتبط  آینده صنعت تأمین انرژی DC 2020-2028

درباره IKO
برای نزدیک به 70 سال ، IKO پیشگام و رهبر صنعت در صنعت جهانی عایق ضد آب و سقف برای بازارهای تجاری و مسکونی بوده است. IKO به عنوان یک تجارت خانوادگی برای چهار نسل ، ریشه در ارزشهای اصلی صداقت و عملکرد خود دارد و محصولات ، خدمات و ارزشهای عالی را در کلاس ارائه می دهد. IKO متعهد به نوآوری است که می خواهد نیازهای متغیر مشتریان خود را برآورده کند. این تعهد ، همراه با ادامه سرمایه گذاری در فناوری ، منابع محلی و ادغام عمودی ، سقف افزایش یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد IKO و طیف گسترده ای از راه حل های محصول آن ، به سایت www.iko.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  شرکت Caterpillar نتایج مالی مالی سه ماهه اول 2020 را در تاریخ 28 آوریل اعلام می کند

حق چاپ © 2018 IKO. کلیه حقوق محفوظ است برای پشتیبانی از تحلیلگران رسانه یا صنعت ، به وب سایت ما در مراجعه کنید http://www.iko.com. ما را دنبال در:

lInkedin | Pinterest | هوز | یوتیوب | اشتراک اسلاید

هزینه درک، رئیس ارتباطات تجاری ، IKO ، 602-1 Yorkdale Road ، تورنتو ON ، 1-416-780-5898 ، ایمیل: [email protected]

لینک های مربوطه

www.iko.com

مطلب مرتبط  Ellomay Capital برنده سهمیه 20 مگاوات در مناقصه سهمیه ای منتشر شده توسط سازمان برق اسرائیل برای تأسیسات ذخیره سازی ترکیبی فتوولتائیک و الکتریسیته English English

منبع IKO

پاسخی بگذارید