IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشایی ضد آب AXTER

IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی برای به دست آوردن بخش غشایی ضد آب AXTER

افزودن تولید کننده عایق رطوبتی فرانسوی ، رشد رهبر جهانی در اروپا را افزایش می دهد

آنتورپ، بلژیک، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – IKO ، رهبر جهانی در تولید محصولات مسکونی و تجاری و عایق بندی امروز اعلام کرد که معامله ای را منعقد کرده است که در آن قصد دارد بخش غشای ضد آب آکستر را از گروه SMAC خریداری کند.

در حال حاضر یک فرآیند اطلاعات و مشاوره با ذینفعان مربوطه در جریان است و قبل از نهایی شدن معامله تکمیل می شود.

مطلب مرتبط  Patriot Environment، LLC Acquires Transwater، Inc.

هارتلی کوشیتسکی ، مدیرعامل اروپا در عملیات IKO اظهار داشت: خرید IKO از بخش غشای ضد آب AXTER موقعیت اصلی صنعت آن را در صنعت عایق رطوبتی و عایق کاری اروپا تکمیل می کند و یک بازیگر برجسته در بازار فرانسه را به ردپای بین المللی در حال رشد IKO اضافه می کند. “ما از فرصتی که این خرید برای IKO در هر دو فرصت ارائه می دهد هیجان زده هستیم فرانسه و همچنین توانایی ما در استفاده از استعداد و فناوری AXTER در سراسر سازمان جهانی ما. “

مطلب مرتبط  آربین تست های جدید باتری سه الکترود را معرفی می کند

درباره IKO
برای نزدیک به 70 سال ، IKO در صنعت بام جهانی و صنعت ضد آب و عایق مربوط به بازارهای مسکونی و تجاری پیشگام و پیشرو بوده است. IKO که یک تجارت خانوادگی برای چهار نسل است ، ریشه در ارزشهای بنیادین صداقت و عملکرد خود دارد و بهترین محصولات ، خدمات و ارزش را در کلاس ارائه می دهد. IKO به نوآوری متعهد است که تلاش می کند نیازهای مداوم مشتریان خود را برآورده کند. این تعهد ، همراه با یک سرمایه گذاری مداوم در فن آوری ، تأمین منابع محلی و ادغام عمودی ، بام افزایش یافته است. برای اطلاعات بیشتر در مورد IKO و مجموعه کامل راه حل های محصول آن ، به سایت www.iko.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  شرکت XD Plastics China محدود به توافق نامه قطعی ادغام برای انجام معاملات خصوصی می پردازد

کپی رایت ©2018 IKO. کلیه حقوق محفوظ است برای پشتیبانی از تحلیلگران رسانه یا صنعت ، لطفا از وب سایت ما در دیدن کنید http://www.iko.com. Fبه ما اجازه دهید:

lInkedin | Pinterest | هوز | یوتیوب | اشتراک اسلاید

منبع صنایع IKO

لینک های مربوطه

www.iko.com

پاسخی بگذارید