IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی در مورد تصرف تجارت غشای ضد آب از AXTER

IKO اروپا در گفتگوهای اختصاصی در مورد تصرف تجارت غشای ضد آب از AXTER

سازنده فرانسوی مهر و موم گسترش رهبر بازار جهانی در اروپا است

آنتورپ، بلژیک ، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – IKO ، تولید کننده پیشرو در جهان محصولات بام و عایق بندی برای بازارهای مسکونی و تجاری ، امروز اعلام کرد که توافق کرده است که در آن قصد فروش SMAC را دارد – گروهی که تجارت غشای ضد آب آکستر را بر عهده می گیرد.

در حال حاضر یک فرآیند اطلاعات و مشاوره با ذینفعان مربوطه در جریان است و باید قبل از بسته شدن معامله تکمیل شود.

هارتلی کوشیتسکی ، مدیرعامل اروپا در عملیات IKO گفت: “کسب IKO در تجارت غشای ضد آب AXTER موقعیت مکمل IKO در تجارت ضد آب و عایق اروپا را تکمیل می کند و یک بازیگر پیشرو در بازار فرانسه را به حضور بین المللی رو به رشد IKO اضافه می کند.” “ما از فرصتی که این تصاحب IKO در فرانسه و فرصت های شخصی ما برای استفاده از تخصص و فن آوری AXTER در سازمان جهانی خود ارائه می دهد ، هیجان زده هستیم.

مطلب مرتبط  شرکت Kari-Out با خرید تجارت حوله مرطوب مرطوب Sanfacon ، موقعیت ضد عفونی کننده های دستی را محکم می کند

درباره IKO

برای تقریبا 70 سال ، IKO پیشگام و رهبر بازار در بام جهانی و صنعت ضد آب و عایق بندی مربوط به آن برای بازار خصوصی و تجاری بوده است. IKO به عنوان یک شرکت خانوادگی که چهار نسل در خانواده بوده ، همچنان به ارزشهای اصلی صداقت و عملکرد خود متعهد است و محصولات ، خدمات و خدمات با ارزش افزوده درجه یک را ارائه می دهد. IKO به نوآوری متعهد است و تلاش می کند تا خواسته های مشتری های خود را تغییر دهد. این تعهد ، همراه با ادامه سرمایه گذاری در فناوری ، تأمین منابع محلی و ادغام عمودی ، طاقت فرسا است. اطلاعات بیشتر در مورد IKO و طیف گسترده ای از راه حل های محصول آن را می توانید در سایت www.iko.com بیابید.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه مترجم زبان قابل حمل (BTM-2771) را توسعه می دهد

حق چاپ © 2018 IKO. کلیه حقوق محفوظ است برای کمک از نمایندگان رسانه ها یا تحلیلگران صنعت ، لطفا از وب سایت ما در دیدن کنید http://www.iko.com. عواقب ما در:

Linkedin | Pinterest | هوز | یوتیوب | اشتراک اسلاید

هزینه درک، مدیر – شرکت ارتباطات ، IKO ، 602-1 Yorkdale Road ، تورنتو ON ، 1-416-780-5898 ، ایمیل: [email protected]

لینک های مربوطه

www.iko.com

مطلب مرتبط  پتروبراس نتایج انقضا و تاریخ انقضا پیشنهادات مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

منبع IKO

پاسخی بگذارید