IMG با کسب ماشین آلات دقیق لارکین قابلیت ها را گسترش می دهد

IMG با کسب ماشین آلات دقیق لارکین قابلیت ها را گسترش می دهد

LIVERMORE ، کالیفرنیا، 6 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت های IMG ، LLC (“IMG” یا “شرکت”) خرید Larkin Precision Machining، Inc را اعلام کرده است. (“لارکین”) ، و کمکهای اولیه شرکت.

وی گفت: “توانایی ها و تخصص دامنه لاركین موقعیت رو به رشد IMG را در دفاع و هوافضا لنگر می اندازد و باعث پیشرفت برنامه رشد IMG و تنوع مشتری در بخشهای هدف می شود.” کام پاشا، مدیرعامل IMG. “ما خوشحالیم که تجربه لارکین را که بیش از 100 سال جمع شده است ، اضافه می کنیم و همراه با Altair ، Applied Fusion و IMG ، ما در حال ساخت یک شریک تولیدی مشترک ، یکپارچه و با کیفیت هستیم ، که بر ساخت پیچیده و مهم ماموریت متمرکز است. م componentsلفه ها و ایجاد رشد پایدار برای بستر IMG. “

مطلب مرتبط  انتشار اخبار اخبار مربوط به ضایعات میکرون ، جزئیات در مورد فن آوری های COVID

درباره لارکین
لارکین یک تولید کننده کلاس جهانی است ، در اسکاتس ولی ، کالیفرنیا، که خدمات طراحی ، مهندسی و ساخت را برای اجزای پیچیده و تحمل نزدیک فراهم می کند. لارکین در بخشهای پیشرفته ماشینی ، از نمونه اولیه تا مقیاس تولید ، خدمات دفاعی ، هوا فضا و تجهیزات پزشکی تخصص دارد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.lpmachining.com/ مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

درباره IMG
IMG یک تجارت تولیدی با فناوری پیشرفته و یکپارچه به صورت عمودی با قابلیت های منحصر به فرد است ، در درجه اول خدمات به مشتریان در هوا فضا و دفاع ، نیمه ابزار ، تجهیزات پزشکی و بخش های امنیتی. زمینه های اصلی صلاحیت شامل ساخت و ماشینکاری اجزای حیاتی با طیف گسترده ای از مواد ، هندسه ها و اندازه های مورد نیاز ، اتصال مواد مشابه و غیر مشابه از طریق پرتو الکترون ، جوشکاری لیزر و TIG / MIG و همچنین جوشکاری خلا و هیدروژن و پشتیبانی مهندسی است. در علم متالورژی ، طراحی برای ساخت و فرآیندهای مکانیکی حساس. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.imgprecision.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  پتروبراس نتایج انقضا و تاریخ انقضا پیشنهادات مناقصه نقدی خود را اعلام می کند

درباره شرکای آدیسون سرمایه
Addison Capital یک شرکت سرمایه گذاری در سهام خصوصی است که به دنبال مشارکت با صاحبان و گردانندگان شرکتهای “کوچک تر” رشد بازار میانی است که اغلب از نزدیک تحت مشاغل خانوادگی قرار دارند و از این طریق می توانند از مزایای مدیریت ، نقدینگی ، سرمایه رشد و منابع مدیریتی برای رشد و توسعه برخوردار شوند. ایجاد شرکت بزرگتر برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.addisoncapitalpartners.com مراجعه کنید

SOURCE IMG Companies، LLC

لینک های مربوطه

https://www.imgprecision.com

پاسخی بگذارید