Inspirotec، Inc. برای پاسخگویی به تقاضای وسیع دستگاه AirAnswers ™ Airborne COVID-19 Testing خود با پشتیبانی رهبر اندیشه جهانی ، دکتر Robert L. Murphy

Inspirotec، Inc. برای پاسخگویی به تقاضای وسیع دستگاه AirAnswers ™ Airborne COVID-19 Testing خود با پشتیبانی رهبر اندیشه جهانی ، دکتر Robert L. Murphy

شیکاگو، 15 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Inspirotec ، Inc برای پاسخگویی به تقاضای زیادی برای دستگاه آزمایش هوایی COVID-19 AirAnswers with با پشتیبانی رهبر اندیشه جهانی ، دکتر گسترش می یابد. رابرت ال. مورفی.

AirAnswers ™ توسط Inspirotec ، Inc تنها دستگاه تجاری نمونه برداری هوا است که توانایی جمع آوری ذرات بسیار ریز (0.1um) از جمله آلرژن های هوایی ، باکتری ها و ویروس های مختلف ، از جمله جذب COVID موجود در هوا را دارد. این شرکت چندین اعلامیه مهم دارد (1) که دکتر را اضافه می کند. رابرت مورفی از دانشگاه شمال غربی دانشکده پزشکی Feinberg ، یک متخصص COVID به هیئت مشاوره علمی ، (2) آزمایش پیشرفته COVID را گسترش داد ، و (3) یک مطالعه پیگیری COVID در دانشگاه شیکاگو با AirAnswers ™ برای موفقیت در اولین مطالعه

Inspirotec، Inc همکاری های خود را با افزودن موارد دیگر گسترش داده است رابرت ال. مورفی، MD به هیئت مشاوره علمی خود. دکتر مورفی استاد پزشکی و مهندسی پزشکی در است دانشگاه شمال غربی دانشکده پزشکی فاینبرگ و دانشکده مهندسی مک کورمیک ، مدیر اجرایی ، انستیتوی بهداشت جهانی و استاد بیماریهای عفونی جان پی. او به طور معمول در سراسر شیوع COVID-19 به عنوان یک رهبر فکری برای رسانه ها مورد توجه قرار گرفته و به عنوان منبع کلیدی برای تیم Inspirotec عمل خواهد کرد.

“دو منبع اصلی انتقال SARS-CoV-2 ، ویروسی که باعث COVID-19 می شود ، شامل انتشار فرد به فرد توسط قطرات تنفسی و هنگامی که ویروس در فضایی محدود مانند کلاس ، خانه ، محل کار از بین می رود. یا محل کار. هرچه تابستان کم می شود و فعالیت ها به داخل خانه منتقل می شود ، تعیین اینکه آیا محلی محلی ایمن است یا خطر ابتلا به عفونت تا آنجا که از لحاظ نظری کم است بسیار مهم است. ” رابرت ال. مورفی.

که در جولای 2020، نامه سرگشاده ای به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در سال 2007 منتشر شد بیماریهای عفونی بالینی پرداختن به روشهای انتقال برای COVID-19. تأیید شده توسط در 239 دانشمند در سراسر جهان ، این نامه WHO را ترغیب می کند که اظهارات گذشته خود را در مورد چگونگی انتشار ویروس برای انتقال از طریق هوا تجدید نظر کند. در این نامه شواهدی ارائه شده است كه نشان می دهد ذرات تنفسی كوچكتر می توانند ساعتها در هوا بخصوص در داخل خانه بمانند و می توانند یك روش انتقال برای COVID-19 باشند. این افشاگری نگرانی هایی را درباره چگونگی درک ویروس و نحوه تعریف نرمال جدید ایجاد می کند.

مطلب مرتبط  نوآوری باتری لیتیوم-یون جامد و بررسی حق ثبت اختراع از 260،004 اسناد

AirAnswers توانایی نمونه برداری و آزمایش COVID-19 موجود در هوا را دارد. این اخیراً در یک مطالعه امکان سنجی انجام شده توسط جوانت پینتو، دکتر و همکارانش در The دانشگاه شیکاگو بخش علوم زیستی و دانشکده مهندسی مولکول پریتزکر ، با همکاری تیم Inspirotec. با داشتن اثبات اصل ، یک مطالعه در مقیاس بزرگتر پیگیری برای اندازه گیری SARS-CoV-2 aerosolized در محیط بیمارستان و بهینه سازی کاربرد فناوری پلت فرم AirAnswersTM آغاز شده است.

با استفاده از COVID-19 و سایر تهدیدات ویروسی که ممکن است در آینده از طریق نظارت فعال بر محیط های داخلی بوجود آیند ، با استفاده از دستگاه AirAnswers peace ، آرامش خاطر جامعه جهانی فراهم می شود. علم پیشگامانه پشت AirAnswers quite کاملاً قابل توجه است. این به معنای واقعی کلمه ، علم موشک است. این دستگاه با استفاده از ذرات یون جریان هوای فوق العاده زیادی ایجاد می کند. در طی یک دوره پنج روزه بیش از یک میلیون لیتر هوا در دستگاه گردش و نمونه برداری می شود ، بدون اینکه قطعات متحرک یا فیلتر وجود داشته باشد. Inspirotec در حال ارائه یک راه حل ابتکاری برای شناسایی تعداد بیشماری از تهدیدات نامرئی برای سلامتی ما در ارتباط با ذرات کوچک موجود در هوا است که به طور جدی در سراسر جهان افزایش می یابد.

مطلب مرتبط  Trina Solar سری ماژول های نسل بعدی Vertex 600W را ارائه می دهد

تیم Inspirotec با استفاده از پیشرفته ترین چرخه های حرارتی در زمان واقعی نمونه های SARS-CoV-2 را با استفاده از پروتکل نوشته شده CDC در آزمایشگاه دارای امتیاز BSL-2 (سطح ایمنی زیستی 2) آزمایش می کند. Inspirotec کیفیت را بسیار جدی می گیرد. Inspirotec دارای 4 گواهینامه مهم ISO است: برای برتری ساخت (ISO 13485: 2016) ، فرایندها و کنترل های کیفیت کلی شرکت (ISO 9001: 2015) ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی پرسنل (ISO 45001: 2018) و بهترین روش ها برای محافظت از ما محیط زیست (ISO 14001: 2015). Inspirotec حسابرسی آزمایشگاهی ما را با موفقیت به پایان رسانده و آنها را دریافت می کند ISO AIHA/ گواهینامه اعتباربخشی IEC 17025 برای آزمایش آزمایشگاهی تا ماه سپتامبر.

این ترکیب انقلابی از نمونه برداری ، ردیابی و آزمایش توانایی نظارت بر بسیاری از انواع مکان های عمومی برای وجود ویروس به همراه اعتبارسنجی پروتکل های تمیزکاری یا تأیید اثربخشی برای نصب فعال فناوری تصفیه هوا را دارد.

“بودجه اصلی دانه ما از بنیاد Thiel برای اثبات اینكه فناوری اساسی قادر به جذب هر عامل هوابرد طبقاتی است ، در حال حاضر با توانایی ما در انطباق سریع با شرایط جدید و نظارت بر COVID موجود در هوا یا هر چیز دیگری نشان داده شده است. جهان در آینده جمعیت انسانی را پرتاب خواهد کرد “، می گوید دکتر جولیان گوردون، بنیانگذار و مدیر ارشد علمی ، Inspirotec.

مطلب مرتبط  KEBA به تأمین کننده انحصاری فناوری ایستگاه های شارژر شارژر اصلی هوندا تبدیل شده است که برای شارژ تمام اتومبیل های برقی هوندا طراحی شده اند. slovenčina Pусский اسپانیایی انگلیسی Polski Português Italiano Français čeština

بهبود کیفیت زندگی برای مردم در سراسر جهان رسالت ما است. توانایی نمونه برداری و شناسایی ذرات موجود در هوا ، از جمله ویروس ها ، می تواند اولین گام در جهت تسکین تنفس برای افرادی باشد که با آلرژی و آسم دست و پنجه نرم می کنند. تأیید محیط کار کارمندان ، مدرسه فرزندتان ، تجمع گسترده در فضاهای عمومی و مثالهای بیشمار دیگر از تهدیدات ویروسی ناشی از هوا در امان هستند ، آرامش بی نظیری است که مردم شایسته آن هستند.

درباره Inspirotec، Inc.

Inspirotec، Inc. تنها شرکتی است که از طریق پزشکان ، متخصصان بهداشت صنعتی ، متخصصان کیفیت هوای داخل ساختمان ، فروش مجدد در خانه یا مستقیم به مصرف کننده ، تشخیص آلرژن در هوا را ارائه می دهد. این شرکت یک فناوری ثبت اختراع بسیار حساس برای آزمایش و اندازه گیری عوامل بیولوژیکی در هوا ، از جمله باکتری ها ، ویروس ها و به طور خاص SARS-CoV-2 ، ایجاد کرده است.

چشم انداز Inspirotec این است که از طریق یافتن راه حل های آلرژی و قالب در تغییر محیط خانه که برای سلامتی ما مهم است ، سلامتی و شادی را بهبود بخشد. ماموریت ما ارائه شخصی ترین راه حل های پیشگیری و مدیریت آلرژی ، آسم و شرایط تنفسی است. https://airanswers.com

Inspirotec دارای مجموعه گسترده ای از حق ثبت اختراع * و همچنین نشریات در ادبیات بررسی شده توسط همتا است.

* حق ثبت اختراعات ایالات متحده 8،038،944 ، 9،216،421 ، 9،360،402 ، 9،481،904 ، 9،618،431 و همچنین حق ثبت اختراعات و برنامه های کاربردی در سراسر جهان.

مخاطب:

تام بریا
رئیس و مدیر عامل شرکت ، Inspirotec ، شرکت
866-539-4253 ، داخلی 805
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

SOURCE Inspirotec

پاسخی بگذارید