InventHelp لوازم جانبی نردبان ابتکاری (FGC-170) را ارائه می دهد

InventHelp لوازم جانبی نردبان ابتکاری (FGC-170) را ارائه می دهد

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – مخترع اهل North Olmstead گفت: “من یک بار مشغول تماشای کار یک پیمانکار روی نردبان بودم و فهمیدم که او چقدر ناپایدار و ناخوشایند است. اوهایو. “من این ایده را راهی برای کمک به راحتی و پشتیبانی هنگام کار طولانی روی نردبان می دانم.”

وی صندلی LADDER را که در انتظار ثبت اختراع است اختراع کرد تا به افرادی که از نردبان استفاده می کنند روشی راحت و ایمن برای نشستن و تکمیل کار خود ارائه دهد. واحد سبک وزن قابل حمل است و می تواند روی هر نردبانی نصب شود. این دستگاه به کارگران این امکان را می دهد تا از دو دست خود برای انجام وظیفه پیش رو استفاده کنند و به این ترتیب امکان انجام کار با روشی سریعتر فراهم می شود. علاوه بر این ، دستگاه امنیت طولانی مدت روی نردبان ها را برای مدت طولانی فراهم می کند و فشار فیزیکی را به حداقل می رساند.

مطلب مرتبط  SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

طرح اصلی به نیوجرسی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-FGC-170 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  درآمد 1،3-بوتیلن گلیکول از بازار 227،057.5 دلار تا سال 2030 عبور می کند: P&S Intelligence

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید