InventHelp Inventor آسانسور اصلاح شده برای مکانیک کامیون و اتوبوس را توسعه می دهد (MTN-3215)

InventHelp Inventor آسانسور اصلاح شده برای مکانیک کامیون و اتوبوس را توسعه می دهد (MTN-3215)

پیتزبورگ، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من مکانیک اتوبوس هستم و می خواستم روش بهتری برای از بین بردن و نصب چشمه های برگ سنگین ایجاد کنم.” برونکس ، N.Y.، “بنابراین من SPRING LIFT را اختراع کردم.”

این اختراع روش مؤثرتری برای مکانیک کامیون و اتوبوس برای جایگزینی چشمه های برگ فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزین بهبود یافته ای برای دستگاه های آسانسور سنتی ارائه می دهد. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و ایمنی و کارآیی را بالا می برد. این اختراع دارای طرحی با دوام است که کاربردی مناسب و آسان است ، بنابراین برای مکانیک کامیون و اتوبوس ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

مطلب مرتبط  صنایع Lufkin تجارت آمریکایی شمالی Rod Lift را از Schlumberger N.V.

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند ضمن جایگزینی چشمه های برگ ، به کاهش اشتباهات و صدمات برای مکانیک کمک کند.”

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-MTN-3215 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  آلاباما پاور برای برگزاری جلسه سهامداران سالانه با استفاده از فناوری از راه دور

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید