InventHelp Inventor آسانسور اصلاح شده برای مکانیک کامیون و اتوبوس را توسعه می دهد (MTN-3215)

InventHelp Inventor آسانسور اصلاح شده برای مکانیک کامیون و اتوبوس را توسعه می دهد (MTN-3215)

پیتزبورگ، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من مکانیک اتوبوس هستم و می خواستم روش بهتری برای از بین بردن و نصب چشمه های برگ سنگین ایجاد کنم.” برونکس ، N.Y.، “بنابراین من SPRING LIFT را اختراع کردم.”

این اختراع روش مؤثرتری برای مکانیک کامیون و اتوبوس برای جایگزینی چشمه های برگ فراهم می کند. با انجام این کار ، جایگزین بهبود یافته ای برای دستگاه های آسانسور سنتی ارائه می دهد. در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شود و ایمنی و کارآیی را بالا می برد. این اختراع دارای طرحی با دوام است که کاربردی مناسب و آسان است ، بنابراین برای مکانیک کامیون و اتوبوس ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی بسیار تولید می شود.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی اقیانوس اطلس و سهام قدرت ترجیحی آتلانتیک با مسئولیت محدود اعلام نرخ سود سهام سه ماهه در نرخ ارز شناور تجمعی سهام ترجیح داده شده ، سری 3 از آتلانتیک قدرت ترجیحی سهام با مسئولیت محدود

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من می تواند ضمن جایگزینی چشمه های برگ ، به کاهش اشتباهات و صدمات برای مکانیک کمک کند.”

طرح اصلی به منهتن دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-MTN-3215 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  صنعت حمام های آب در سراسر جهان تا سال 2027

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید