InventHelp Inventor از طراحی پیشرفته موتور (LLF-324) خشمگین می شود

InventHelp Inventor از طراحی پیشرفته موتور (LLF-324) خشمگین می شود

پیتزبورگ، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – مخترع از توت ، فلا.می خواست نیاز موتور چهار زمانه بدون دریچه های پوپر را برآورده سازد.

W-VALVE عملکرد قابل اعتماد و بالایی را ارائه می دهد. این باعث کاهش اصطکاک داخلی و مقاومت مکانیکی در قطار سوپاپ می شود که می تواند اسب بخار بیشتری را برای بهبود عملکرد و قابلیت رانندگی به چرخ ها منتقل کند. این طراحی جدید باعث کاهش ساییدگی و از بین بردن قسمتهایی که مستعد شکست هستند نیز می شود. علاوه بر این ، صرفه جویی در صرفه جویی بالقوه پول رانندگان در پمپ را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، میزان انتشار مضر از اگزوز را کاهش می دهد. W-VALVE می تواند برای استفاده در انواع مختلف برنامه های ممکن از جمله اتومبیل های جدید تولید شده ، موتور سیکلت و غیره اتخاذ شود.

مطلب مرتبط  گروه موتور هیوندای با سیستم عامل اختصاصی EV 'E-GMP' به دوران الکتریکی منتقل می شود

مخترع گفت: “یک روز از خودم پرسیدم ، چگونه می توان موتور خود را چهار سکته مغزی ساخت و از دریچه ها استفاده نکرد؟ پس من به این ایده رسیدم.”

طرح اصلی به لاک لند دفتر InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-LLF-324 را بنویسید. InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارسال InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  انتظار می رود که بازار لاستیک سیلیکون فلوئورین جهانی تا سال 2027 به 232.00 میلیون دلار برسد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید