InventHelp Inventor توسعه میله دوش اصلاح شده برای افزایش فضا (FGC-138)

InventHelp Inventor توسعه میله دوش اصلاح شده برای افزایش فضا (FGC-138)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من یک حمام کوچک دارم و می خواستم یک میله دوش بهبود یافته برای به حداکثر رساندن فضا ایجاد کنم.” نیوبری ، اوهایو، “بنابراین من ROD SPACE MAKER را اختراع کردم. طراحی من شما را قادر می سازد فضای اضافی در یک منطقه وان / دوش داشته باشید بدون از دست دادن فضای خارج از منطقه وان / دوش.”

مطلب مرتبط  Volocopter رزرو پروازهای تجاری را ارائه می دهد

اختراع در انتظار ثبت اختراع یک روش ساده برای افزایش فضای داخل و خارج یک منطقه دوش است. با این کار ، جایگزینی بهتر برای میله های دوش سنتی ارائه می دهد. در نتیجه ، احساس تنگی در یک حمام کوچکتر را از بین می برد و راحتی را افزایش می دهد. این اختراع دارای یک طراحی صرفه جویی در فضا است که نصب و استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای خانوارها ، خانه های سالمندان ، هتل ها و غیره ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

مطلب مرتبط  Arçelik در عملیات تولید جهانی از نظر کربن خنثی می شود

طرح اصلی به کلیولند دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-FGC-138 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  True Velocity از قابلیت های پیشرفته تولید با قابلیت ایجاد مجدد زنجیره تأمین مهمات رونمایی می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید