InventHelp Inventor توسعه نازل سوخت ایمن (LVT-246)

InventHelp Inventor توسعه نازل سوخت ایمن (LVT-246)

پیتسبورگ، 15 اکتبر 2020 / PRNewswire / – “من به عنوان یک راننده کامیون صاحب اپراتور ، سالها را در جزایر سوختی آغشته به سوخت ایستاده ام و همچنین نازل پمپ بنزین را روی یک کامیون آزمایشی باری که من ارزیابی می کردم از مخزن خارج کرده است.” مخترع از پهروم ، نوادا. این باعث شد من ابزاری برای نگه داشتن نازل پمپ سوخت در هنگام سوخت گیری در محل ایجاد کنم. “

مطلب مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

او برای جلوگیری از لیز خوردن نازل پمپ هنگام سوخت گیری ، نازل BUDDY را برای یک شرکت حمل و نقل بار تولید کرد. این اختراع در انتظار ثبت اختراع ممکن است یک خرابکاری پتروشیمی را که ممکن است خطر آتش سوزی و آلودگی محیط زیست ایجاد کند ، از بین ببرد. بعلاوه ، ممکن است ضمن داشتن صرفه جویی در اتلاف سوخت ، برای رانندگان کامیون که از ایمنی لازم برخوردار هستند ، آرامش خاطر داشته باشد.

مطلب مرتبط  نظرسنجی RESA از آمریکایی ها نشان می دهد 74٪ از مصرف کنندگان می خواهند منبع انرژی خود را انتخاب کنند

طرح اصلی به لاس وگاس دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-LVT-246 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  حراجی های برادران ریچی که برای میزبانی جلسات سالانه سهامداران به صورت مجازی درج شده اند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید