InventHelp Inventor دستگاهی را برای تشخیص سطح بالای آب در یک غرق یا وان توسعه می دهد (CKL-1377)

InventHelp Inventor دستگاهی را برای تشخیص سطح بالای آب در یک غرق یا وان توسعه می دهد (CKL-1377)

پیتسبورگ، 5 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “من فکر کردم که اگر سطح آب در یک ظرفشویی یا وان بیش از حد بالا رود ، باید یک روش ساده و موثر برای اطلاع به صاحب خانه وجود داشته باشد ،” شیکاگو ، بیماری، “بنابراین من OVER RISE را اختراع کردم. طراحی من کمک می کند تا از حوادث سیلاب مرتبط با پر کردن بیش از حد یک ظرفشویی ، وان یا حتی یک سطل جلوگیری کند.”

مطلب مرتبط  Generac PWRzone را برای ساده سازی و بهینه سازی طراحی سیستم خورشیدی پشت بام معرفی می کند

اگر آب در هنگام پر کردن سطل ، سینک یا وان به ارتفاع قابل توجهی برسد ، این اختراع اختراع شده قابل شنیدن است. با این کار فرد را قادر می سازد تا سریع واکنش نشان داده و منبع آب را خاموش کند. در نتیجه ، این می تواند به جلوگیری از سرریز شدن آب و ایجاد خسارت کمک کند ، ایمنی را افزایش می دهد و می تواند به جلوگیری از غرق شدن کمک کند. این اختراع دارای طرحی دقیق است که نصب و استفاده از آن آسان است ، بنابراین برای خانوارها ، پیمانکاران ، صاحبان املاک تجاری ، خودکار و غیره ایده آل است.

مطلب مرتبط  SiO2 و دولت کانادا توافق نامه ای برای تهیه ویال های ترکیبی و سرنگ واکسن های COVID-19 منعقد می کنند

طرح اصلی به شیکاگو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CKL-1377 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  نوا از نسل بعدی راه حل های اندازه گیری جامع برای اندازه گیری را رونمایی می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید