InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

InventHelp Inventor طراحی اصلاح شده ای را برای استفاده در صنعت برق ایجاد می کند (TRO-309)

پیتزبورگ، 5 آگوست 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت: “من یک برق هستم و به یک روش سریع و آسان برای جلوگیری از پر شدن مجرای بتن نیاز داشتم.” تورنتو ، انتاریو ، کانادا، “بنابراین من FRAG را اختراع کردم.”

اختراع ثبت اختراع در انتظار است. این یک روش بهبود یافته برای پشتیبانی و آب بندی انتهای مجرای الکتریکی به اشکال بتونی است. با این کار از نفوذ بتن در انتهای مجرا جلوگیری می شود. در نتیجه ، راحتی را افزایش می دهد و نیاز به اتلاف وقت و کارهای تمیز کاری را از بین می برد. این اختراع دارای یک طراحی کوچک و ساده است که نصب آن بسیار آسان است بنابراین برای پیمانکاران برق و سیم کشی ایده آل است. علاوه بر این ، آن را در تغییرات طراحی تولید می کند و یک نمونه اولیه / مدل در صورت درخواست در دسترس است.

مطلب مرتبط  گروه نورما از رئیس جمهور جدید برای بخش جهانی آب استقبال می کند

مخترع طرح اختراع را شرح داد. “طراحی من با استفاده از دو قطعه مختلف از تجهیزات به منظور تسهیل در کار نصب کانکتور انتقال می یابد.” طرح اصلی به تورنتو دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-TRO-309 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth ، را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید