InventHelp Inventor لوازم جانبی کلاه گیس صرفه جویی در فضا را توسعه می دهد (ORD-2838)

InventHelp Inventor لوازم جانبی کلاه گیس صرفه جویی در فضا را توسعه می دهد (ORD-2838)

پیتسبورگ، 12 اکتبر 2020 / PRNewswire / – مخترع از گفت: “من می خواستم بتوانم کلاه گیس هایم را بیرون نگه دارم تا بتوانم آنها را ببینم و به آنها سبک بدهم.” اورلاندو ، فلوریدا. “این اختراع می تواند از فضای کمی استفاده کند اما برای کسانی که کلاه گیس می پوشند راحت باشد.”

مطلب مرتبط  آینده انرژی ما باید براساس واقعیت ها شکل بگیرد ، نه ترس

SPIG SAVER WIG STAND که در انتظار ثبت اختراع است ، نیاز به ذخیره و نمایش کلاه گیس ها را به روشی منحصر به فرد برآورده می کند. همچنین می تواند به مصرف کنندگان کمک کند تا ظاهر و یکپارچگی کلاه گیس ها را برای مدت زمان طولانی حفظ کنند.

مخترع الهام از اختراع خود را توصیف کرد. “من جایی برای نمایش کلاه گیس هایم ندارم ، بنابراین به این وسیله ذخیره سازی فکر کردم که به من کمک می کند کلاه گیس هایم بدون آسیب دیدن آنها را بیرون نگه دارم.”

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی در استفاده منطقی از منابع طبیعی شرکت می کند

طرح اصلی به اورلاندو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-ORD-2838 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. درباره خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری جدید برای پرکردن فیدرهای پرنده سخت دسترسی (CTK-2300) را توسعه می دهد

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید