InventHelp Inventor میله محافظ موتور (LLF-334) ایجاد می کند

InventHelp Inventor میله محافظ موتور (LLF-334) ایجاد می کند

پیتزبورگ، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من بیش از 50 سال به عنوان مکانیک کار کرده ام و وسیله ای را برای از بین بردن نقاط مرده ای که با پیستون ها ایجاد می شود ، خواستم.” داد سیتی ، فلوریدا. “این به من الهام بخش برای ایجاد یک طراحی میله زاویه دار اتصال است که می تواند از موتور محافظت کند و عمر آن را گسترش دهد.”

مطلب مرتبط  بنیانگذار و رئیس جمهور LONGi لی ژنگوئو به رهبران مشاغل در اجلاس سران جهانی جمع و جور سازمان ملل متحد 2020 (UNGC) Français English Deutsch

او TORQUE FLOW MOTOR را توسعه داد که منجر به ماندگاری بیشتر موتور و قابلیت اطمینان بیشتر می شود زیرا این امر باعث می شود گشتاور بالاتر با سرعت کم در دقیقه باشد. این اختراع ممکن است باعث افزایش قدرت و کارایی وسیله نقلیه شود. علاوه بر این ، ممکن است با بهبود راندمان ، در هزینه سوخت صرفه جویی کند.

مطلب مرتبط  گروت اینورتر سه فاز نسل جدید را وارد بازار برزیل می کند

طرح اصلی به لاک لند دفتر فروش InventHelp. هم اکنون برای مجوز یا فروش برای تولید کنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 18-LLF-334 ، InventHelp ، خیابان 217 Ninth Street را بنویسید ، پیتزبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با (412) 288-1300 ext تماس بگیرید. 1368. اطلاعات بیشتری در مورد خدمات ارائه خدمات InventHelp در http://www.InventHelp.com کسب کنید.

مطلب مرتبط  Aquasight مشارکت نظارت بر فاضلاب را برای مشارکت زودهنگام COVID-19 برای جوامع ، خوابگاه های کالج ، خانه های سالمندان و مراکز اصلاح و مراقبت عمومی - خصوصی

SOURCE InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید