InventHelp Inventor پتو برقی اصلاح شده (CNC-547) را توسعه می دهد

InventHelp Inventor پتو برقی اصلاح شده (CNC-547) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “وقتی برای اولین بار به آنجا رفتم شارلوت شش سال پیش دیدم که بسیاری از افراد بی خانمان روی زمین سرد خوابیده اند. من می خواستم پتویی را طراحی کنم که نه تنها آنها بلکه افراد در هر سنی که همیشه برق در دسترس نیستند ، مفید باشد. ” شارلوت ، نی سی “طراحی اختراع من اجازه می دهد تا این واحد در طیف وسیعی از مکانها مانند عرشه حیاط خلوت ، چادر ، استادیوم و غیره و یا حتی در موارد اضطراری ، مانند زمانی که یکی در یک زمستان سخت در وسیله نقلیه موتوری گیر می کند ، استفاده شود. طوفان.”

مطلب مرتبط  Sinopec بزرگترین بندر پتروشیمی چین را به بهره برداری رساند

HARVEY BLANKET نیاز به نوع جدیدی از پتو برقی را برآورده می کند. این سازگار است و استفاده از آن آسان است. سطح راحتی کاربر را بهبود می بخشد. همچنین قابل حمل و راحت است. علاوه بر این ، می تواند در انواع مختلفی از اندازه ها ، رنگ ها و طرح ها تولید شود تا مورد توجه افراد در هر سنی قرار گیرد.

مطلب مرتبط  Flowfinity از صنعت فاضلاب با یکپارچه سازی نقشه برداری داخلی و اتوماسیون فرایند رباتیک حمایت می کند

طرح اصلی به شارلوت دفتر InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CNC-547 را بنویسید. InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  شلوار جین ضد ویروس دیزل

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید