InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

پیتسبورگ، 30 اکتبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از گفت: “من نگران بالا رفتن کودکان از ریل های تختخواب بودم بنابراین این هشدار را برای کمک به والدین و مراقبان طراحی کردم.” بروکلین ، نیویورک “اختراع من برای جلوگیری از صدمات جدی مانند برجستگی ، کوفتگی ، یا شکستگی استخوان که ممکن است هنگام تحرک کودک به اندازه کافی متحرک و تلاش برای صعود از تختخواب ایجاد شود ، طراحی شده است.”

مطلب مرتبط  Newater Technology، Inc. تعویق نشست سالیانه سهامداران سهام 2020 را اعلام کرد

CRIB ALERT که در انتظار ثبت اختراع است ، نیاز به لوازم جانبی را برطرف می کند که در صورت تلاش کودک برای بیرون رفتن از تختخواب ، والدین / مراقبان را هشدار دهد. اگر کودک بتواند بدون اطلاع والدین از اتاق خود خارج شود ، به طور بالقوه می تواند مانع از مواجهه با طیف وسیعی از خطرات شود. عملی و ایمن است. همچنین باعث آرامش خاطر می شود ، به خصوص در نیمه شب که خانه در خواب است. علاوه بر این ، همچنین می تواند برای استفاده در دروازه کودک اصلاح شود. درخواست ثبت اختراع در حال انجام است.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

طرح اصلی به منهتن دفتر InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-MTN-2798 InventHelp را بنویسید ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  شانگهای برقی دیجیتالی شدن صنعت را با ارتقاء به Seunicloud خود تسریع می کند

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com

پاسخی بگذارید