ION از برنامه جدید چند مشتری سه بعدی در دریای شمال خبر می دهد

ION از برنامه جدید چند مشتری سه بعدی در دریای شمال خبر می دهد

هوستون، 1 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت ژئوفیزیک ION (NYSE: IO) امروز یک برنامه سه مشتری جدید کسب و کار سه بعدی جدید را در جنوب دریای شمال اعلام کرد. میانه دریای شمال شمالی (MNSH) یکی از آخرین مناطق کاوش نشده باقیمانده در فلات قاره فلات قاره انگلستان و یکی از نمایشنامه های جدید اخیر در سال های اخیر است که به خوبی تأیید شده است. داده های سه بعدی موجود محدود است و فرصتی منحصر به فرد برای تصویربرداری از کل منطقه با وضوح بالا برای ارزیابی بهتر پتانسیل هیدروکربن های آینده فراهم می کند.

بیشترین نظرسنجی مورد حمایت صنعت تا 11000 پوند کیلومتر مربع تابستان سال آینده به دست خواهد آمد ، با این حال ، مرحله اولیه در ماه اوت آغاز شد تا امکان تکمیل کل برنامه تا پایان فصل 2021 فراهم شود. ION خوشحال است که Amazon Warrior شرکت Shearwater GeoServices را برای خرید اولیه انتخاب کرده است. پلت فرم فناوری مدرن خرید Shearwater ، همراه با قابلیت های تصویربرداری اثبات شده ION ، محصولی با کیفیت بالا را ارائه می دهد زیرا مشتریان در این بازی جذاب جدید به دنبال بهترین داده ها برای تصمیم گیری هستند.

مطلب مرتبط  نوآوری باتری لیتیوم-یون جامد و بررسی حق ثبت اختراع از 260،004 اسناد

گفت: “اواسط دریای شمال با وجود زیرساخت های موجود نزدیک به ساحل است ، جایی که هزینه نسبتاً کم توسعه آن را برای بازیکنان فعلی و تازه واردان بالقوه جذاب می کند.” جو گاگلیاردی، معاون ارشد گروه سرمایه گذاری های ION. “حفاری های اخیر در زمینه افتتاحیه باعث علاقه به این منطقه پس از کشف نفت در دسامبر گذشته شد. علاوه بر این ، سازمان نفت و گاز انگلیس در حال تبلیغ MNSH به عنوان یک مرکز اصلی برای اکتشافات نفت و گاز در آینده انگلیس است. جوایز بلوک برای 32دوم انتظار می رود که به زودی دور صدور مجوز برون مرزی اعلام شود و این داده ها به عنوان تعهدات کاری برای لرزه نگاری سه بعدی جدید و موجود حساب می شود. این نظرسنجی مساحتی حداقل پنج برابر بزرگتر از هرگونه داده سه بعدی موجود در نزدیکی را شامل می شود و چشم انداز منطقه ای جدیدی را برای تصویربرداری و توسعه کل نمایش فراهم می کند. ”

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor یک دستگاه سیستم هشدار (MTN-2798) توسعه می دهد

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به iongeo.com/MidNorthSeaHigh3D مراجعه کنید.

درباره ION

با بهره گیری از فن آوری های نوآورانه ، ION تصمیم گیری قدرتمند مبتنی بر داده را به صنایع دریایی ، بنادر و صنایع دفاعی ارائه می دهد و مشتریان را قادر می سازد تا عملیات بهینه سازی شده و بازدهی بالاتری داشته باشند. در iongeo.com بیشتر بیاموزید.

مخاطب

ION (روابط سرمایه گذار)

معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد مالی
مایک موریسون، +1 281.879.3615 281
[email protected]

ION (روابط رسانه ای)

معاون رئیس جمهور ، ارتباطات
راشل وایت، +1 281.781.1168
[email protected]

اطلاعات این مقاله شامل گزاره های آینده نگرانه خاصی به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. این اظهارات آینده نگر ممکن است شامل اطلاعات و اظهارات دیگری باشد که واقعیت تاریخی ندارند. نتایج واقعی ممکن است از آنچه در این بیانیه های آینده نگر توصیف شده است ، متفاوت باشد. تمام گزاره های آینده نگر فرض های زیادی را منعکس می کنند و شامل تعدادی از خطرات و عدم اطمینان هستند. این خطرات و عدم اطمینان شامل خطرات مرتبط با زمان بندی و توسعه محصولات و خدمات ION Geophysical Corporation است. فشار قیمت گذاری کاهش تقاضا ؛ تغییرات قیمت نفت توافق نامه هایی که اعضای اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت برای حفظ سطح تولید خود انجام داده یا به آنها پایبند بوده اند. بیماری همه گیر COVID-19 ؛ و خطرات سیاسی ، اجرایی ، نظارتی و ارزی. برای اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و عدم قطعیت های مختلف ، به فرم 10-K برای سال پایان مراجعه کنید 31 دسامبر 2019، ثبت شده در 6 فوریه 2020. عوامل خطر اضافی ، که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند ، توسط شرکت در پرونده های خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، از جمله فرم 10-K ، فرم 10-Q و فرم 8-K که در طول سال ثبت شده است ، فاش می شوند . شرکت صریحاً از هرگونه تعهد در مورد بازنگری یا به روزرسانی اظهارات آینده نگر سلب می شود.

مطلب مرتبط  Zoomlion اولین بیانیه ایمنی جرثقیل برج را منتشر می کند که خواستار بهبود استانداردهای ایمنی است

SOURCE ION شرکت ژئوفیزیک

لینک های مربوطه

https://www.iongeo.com

پاسخی بگذارید