ION اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی اعلام کرد

ION اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی اعلام کرد

هوستون، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – شرکت Geophysical ION (NYSE: IO) امروز اولین برنامه چند مشتری چند بعدی را در موریتانی با همکاری وزارت نفت ، معدن و انرژی (MPME). ION یکپارچه 24000 پوند کیلومتر مربع از داده های سه بعدی MPME را در اختیار شما قرار می دهد و می تواند دامنه ای را فراهم کند تا شامل 15،000 پوند داده 2D در انتظار پشتیبانی صنعت باشد. با استفاده از جدیدترین فناوری و تجربه تجدید تصویربرداری گسترده این شرکت ، ION قصد دارد به طور قابل توجهی وضوح داده و بینش زیرسطحی را ارتقا بخشد. جلد سه بعدی برنامه هایی در سراسر چرخه عمر E&P دارد که به کاهش ریسک در مقیاس های بازی ، چشم انداز و مخزن کمک می کند. ION انتظار دارد که این برنامه در سال 2020 با تحویل های نهایی موجود در اواسط 2021 آغاز شود.

جناب عالی آقای محمد عبدل وتاوزیر نفت ، معدن و انرژی اظهار داشت: از طریق این پروژه ، ION از تلاش وزارتخانه در جهت بهبود استراتژی اکتشافی خود به صورت دریایی و ساحلی در منطقه تاودنی حمایت می کند و سرمایه گذاران بیشتری را با هدف توسعه منابع ملی برای منافع ملت ما و ایجاد یک همکاری مفید و دراز مدت است که اهداف نهایی جناب رئیس جمهور او هستند موریتانی“”

مطلب مرتبط  SAP و E.ON برای ساختن بستر جدید فرآیند و فناوری

“ما خشنودیم موریتانی ION را انتخاب کرد تا منابع خود را بهتر بشناسد و سرمایه گذاری های جدیدی را به کشور جذب کند ، به همه ذینفعان این امکان را می دهد تا تصمیمات آگاهانه تری بگیرند. جو گاگلیاردی، معاون ارشد گروه سرمایه گذاری های ION. “اکتشافات اخیر در سطح جهانی ، حجم عظیمی از گاز طبیعی را شناسایی کرده است. موریتانی سطح زیر زمین هرگز در مقیاس سه بعدی منطقه ای آشکار نشده است و ما معتقدیم پتانسیل قابل توجهی برای شناسایی فرصت های جدید احتمالی نفت و گاز در این حوضه اثبات شده ، زیر اکتشاف در هنگام مشاهده در این زمینه جدید وجود دارد. ما انتظار داریم که این حجم داده نقش اساسی در باز کردن قفل بازی کند موریتانی پتانسیل باقی مانده هیدروکربن برای سالهای آینده. ”

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت iongeo.com/ مراجعه کنیدموریتانی.

درباره ION

مطلب مرتبط  خورشیدی کانادایی برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های پشت بام خورشیدی C&I در مالزی

با استفاده از فن آوری های نوآورانه ، ION تصمیم گیری قدرتمند مبتنی بر داده ها را به انرژی های دریایی ، بنادر و صنایع دفاعی ارائه می دهد و به مشتریان امکان می دهد عملیات را بهینه کرده و بازده برتر را بدست آورند. در iongeo.com بیشتر بدانید.

مخاطب

ION (روابط سرمایه گذار)
معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد مالی
مایک موریسون، +1 281.552.3011
[email protected]

ION (روابط رسانه ای)
معاون رئیس جمهور ، ارتباطات
راشل وایت، +1 281.781.1168
[email protected]

اطلاعات موجود در اینجا حاوی برخی اظهارات آینده نگر به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 است. این بیانیه های آینده نگر ممکن است شامل اطلاعات و بیانیه های دیگری باشد که واقعیت تاریخی ندارند. نتایج واقعی ممکن است از نظر توصیف شده در این بیانیه های آینده نگر از نظر مادی متفاوت باشد. همه اظهارات آینده نگر منعکس کننده فرضیات بیشماری است و شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها می شود. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل خطرات مرتبط با زمان و توسعه محصولات و خدمات شرکت Geophysical شرکت ION می شود. فشار قیمت گذاری؛ کاهش تقاضا؛ تغییرات در قیمت نفت؛ موافقت نامه هایی که اعضای اوپک و سایر کشورهای تولید کننده نفت برای حفظ سطح تولید انجام داده یا به آنها رعایت شده اند. بیماری همه گیر COVID-19؛ و خطرات سیاسی ، اجرایی ، نظارتی و ارزی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خطرات و عدم قطعیت های مختلف ، به فرم 10-K ما برای سال پایان یافته مراجعه کنید 31 دسامبر 2019ثبت شده در 6 فوریه 2020. عوامل خطر اضافی ، که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند ، توسط شرکت در پرونده های خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) منتشر شده است ، از جمله فرم 10-K ، فرم 10-Qs و فرم 8-K که در طول سال ثبت شده است. . این شرکت صریحاً از هرگونه تعهد برای تجدید نظر یا به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگر صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  Risen Energy توافق نامه ای را برای ارائه خدمات انرژی EPC برای نیروگاه 250 مگاواتی در ویتنام امضا کرده است

شرکت ژئوفیزیکی SOURCE ION

لینک های مربوطه

https://www.iongeo.com

پاسخی بگذارید