iTrustCapital محصول جدید طلای بدنی انقلابی را در پلت فرم IRA با استفاده از فلزات کیتکو منتشر کرد

iTrustCapital محصول جدید طلای بدنی انقلابی را در پلت فرم IRA با استفاده از فلزات کیتکو منتشر کرد

لس آنجلس، 3 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – iTrustCapital ، یک بستر سرمایه گذاری برای دارایی های جایگزین در حساب های بازنشستگی ، امروز خدمات جدیدی را راه اندازی کرد که از کیتکو فلزات و Tradewinds Markets Vaultchain ™ Gold برای ارائه یک محصول جدید انقلابی برای سرمایه گذاران فلزات گرانبها استفاده می کند.

در سال 2020 ، ما در شرایطی از عدم قطعیت اقتصادی بی سابقه قرار می گیریم. وقتی دولت های جهانی مقادیر فزاینده پول چاپ می کنند ، میلیون ها آمریکایی به دنبال راه هایی برای حمایت از ثروت خود در سیستمی هستند که خود را تا حدودی تحت تأکید قرار می دهد. حتی اگر سرمایه گذاران میلیارد دلار سرمایه در ETF های طلایی مانند GLD دارند ، بسیاری دیگر از این پیشنهادهای مالی سنتی بی اعتماد هستند. آنها می خواهند امنیت بیشتری برای دانستن طلا وجود داشته باشد و به اسم آنها به حساب کاربری گره خورده است.

خدمات iTrust به مشتریان امکان خرید و فروش طلای بدنی 24/7 را می دهد. مشتریان معاملات را از طریق رابط iTrust انجام می دهند و از طریق رهبر فلزات گرانبها کیتکو اجرا می شوند. مالکیت مشتری بر روی blockchain Tradewinds با Vaultchain® Technology هدایت می شود و به صورت ایمن در نعناء رویال کانادا ذخیره می شود. دارایی 100٪ با فلزات فیزیکی و با درخواست از طریق خدمات iTrust تحویل داده می شود.

این راه حل مدرن یک مشکل مهم را حل می کند. مالکیت بدنی فلزات گرانبها معمولاً هزینه های قابل توجهی را نسبت به قیمت نقطه تحمل می کند – به خصوص هنگامی که برای IRA متعهد می شوید. آجیل و پیچ و مهره های حمل و نقل ، ذخیره سازی و اجرای سفارش در هزینه ها ، در مواقعی که بیش از 30٪ از ارزش یک سفارش است ، کمک می کند.

iTrustCapital به مشتریان امکان می دهد که فقط طلا فیزیکی را بخرند و بفروشند 50 دلار بیش از قیمت نقطه

وی گفت: “من بیش از یک دهه در فضای IRA درگیر طلا بوده ام. راه حل iTrust برای سرمایه گذاری در طلای فیزیکی در IRAs بهترین گزینه برای سرمایه گذاران است.” Blake Skadron، بنیانگذار و مدیر عامل در iTrustCapital. “مشتریان از تمام مزایای داشتن طلا و جلوگیری از خطرات سایر مدلهای IRA مانند پرداخت نشانه های بالا ، برخورد با بازپرداخت های فروش کمیسیون یا رعایت نقدینگی پایین در زمان فروش خود ، جلوگیری می کنند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول جدید iTrustCapital برای فلزات گرانبها ، سرمایه گذاران از https://itrustcapital.com/ بازدید می کنند.

درباره iTrustCapital
iTrustCapital یک بستر سرمایه گذاری است که به مشتریان این امکان را می دهد تا از طریق حساب های بازنشستگی خود ، خرید و فروش Cryptocur ارزها و طلای فیزیکی را در زمان واقعی ، 24/7 انجام دهند. iTrust که در سال 2019 راه اندازی شد ، به هزاران مشتری خدمت می کند که به دنبال متنوع سازی نه تنها نمونه کارها ، بلکه از سیستم مالی سنتی و کنترل مستقیم تر دارایی های بازنشستگی خود هستند.

درباره کیتکو
بیش از چهار دهه ، مونترالمبتنی بر کیتکو فلزات یکی از فروشندگان برتر دنیا در زمینه محصولات فلزات گرانبها بوده است. کیتکو در راس نوآوری قرار دارد و از آخرین فناوری ها برای تجارت فلزات گرانبها ، ذخیره سازی جهانی فلزات گرانبها ، فلزات دیجیتال و پیشرو در فضای رسانه های کالا استفاده می کند. کیتکو به عنوان مرجع برتر فلزات گرانبها برای مخاطبان جهانی شناخته شده است.

درباره بازارهای Tradewind
Tradewind Markets باعث می شود که دارایی های بدنی و بدیل به عنوان وثیقه با اطمینان ، شفافیت ، کارایی هزینه و مسئولیت اجتماعی معامله شود.

تماس با رسانه
لورا والدرون
[email protected]

تصاویر مرتبط

طلا-محصول-پرتاب-ژوئن-2020.png
راه اندازی محصول طلا ژوئن سال 2020

SOURCE iTrustCapital

لینک های مربوطه

https://itrustcapital.com

مطلب مرتبط  گزاف گویی انرژی به خانواده ها کمک می کند تا در صورتحساب انرژی صرفه جویی کنند

پاسخی بگذارید