JA Solar توافق نامه همکاری با توزیع کننده مکزیک اکسل خورشیدی امضا می کند

JA Solar توافق نامه همکاری با توزیع کننده مکزیک اکسل خورشیدی امضا می کند

پیاده کردن، 16 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – JA Solar (“شرکت”) ، تولید کننده محصولات فتوولتائیک با کارایی بالا (PV) ، اخیراً توافق نامه همکاری با اکسل خورشیدی، توزیع کننده پیشرو محصولات PV در ایران مکزیک. به عنوان بخشی از توافق نامه ، دو طرف برای تقویت همکاری در تهیه ماژول های خورشیدی باکیفیت تر به مصرف کنندگان در این توافقنامه قرار دارند مکزیک، پیشرفت بازار انرژی خورشیدی در کشور را به پیش می برد.

JA Solar با آنها رابطه ای محکم برقرار کرده است اکسل خورشیدی وقتی این شرکت در سال 2016 وارد بازار مکزیک شد. از آنجا که دولت مکزیک شروع به گسترش توسعه انرژی های تجدید پذیر ، بخش انرژی خورشیدی در مکزیک رشد قابل توجهی را تجربه می کند. سوار بر این حرکت ، JA Solar ، به عنوان شریک زندگی اکسل خورشیدی – یکی از توزیع کنندگان برتر خورشیدی در مکزیک، مشتاقانه منتظر است تا امکانات جدیدی را به بخش خورشیدی محلی وارد کند و چشم انداز بازار محلی PV را متحول کند.

مطلب مرتبط  شرکت انرژی Chesapeake فرآیند فصل 11 داوطلبانه را آغاز می کند

محصولات JA Solar PV بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است که در بین مشتریان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است مکزیک و در هر دو بخش خورشیدی در مقیاس ابزار و بخش تولید توزیع در سال 2019 موفقیت بزرگی کسب کرد.

اکسل خورشیدی دارای بیش از 12 سال تجربه در بازار خورشیدی مکزیک و دارای تخصص در توزیع مارک های پیشرو خورشیدی به مجتمع های سیستم است که به نوبه خود راه حل هایی را برای مشتریان مسکونی ، تجاری و صنعتی خود در مکزیک. “ما بسیار خوشحالیم که همچنان JA Solar توزیع کننده پیشرو هستیم مکزیکگفت: ” هوراسیو دوارتمدیر عامل شرکت اکسل خورشیدی، “JA Solar شریک برجسته ای بوده است که نه تنها ماژول های خورشیدی با کیفیت عالی را ارائه می دهد بلکه از فروش عالی و پشتیبانی عملیاتی آنها نیز کمک کرده است. اکسل خورشیدی برای تبدیل شدن به توزیع کننده پیشرو در مکزیک“”

جین بافانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت JA Solar گفت: “ما بسیار هیجان زده می شویم که محصولات PV ما از بازار مکزیک استقبال بالایی کسب کرده است.” فن آوری های عملکرد و برش برای مشتریان ما در مکزیک. JA Solar از همکاری با او هیجان زده است اکسل خورشیدی از طریق این همکاری ماژولهای خورشیدی باکیفیت تری معرفی کرده و پروژه های خورشیدی در سطح جهانی را در کشور عرضه می کنیم. ”

مطلب مرتبط  فرم 20-F Braskem 2019 ساخته شد

“با نگاه به جلو ، ما بیشتر همکاری خود را با توزیع کنندگان در سراسر جهان تقویت خواهیم کرد تا خدمات با کیفیت بهتری را به مشتریان جهانی ارائه دهیم و به توسعه صنعت PV کمک کنیم.، “ جین بافانگ افزود.

در باره اکسل خورشیدی

اکسل خورشیدی، توزیع کننده پیشرو خورشیدی در مکزیک، دفاتر شرکت های خود را در مریدا ، یوکاتان و پوشش سراسر کشور را با انبارهای مستقر در آن فراهم می کند مکزیکوسیتی، مونتری، گوادالاجارا، Chihuahua ، تیجوانا و مریدا. اکسل خورشیدی یک شرکت تابعه است اکسل دل نورته، 32 بلهr توزیع کننده قدیمی در صنعت اطلاعات و فناوری.

مطلب مرتبط  مواد معدنی فلزی به پخش زنده در VirtualInvestorConferences.com در 9 دسامبر

درباره JA Solar

JA Solar که در سال 2005 تاسیس شد ، تولید کننده محصولات فتوولتائیک با کارایی بالا است. با داشتن 12 پایه تولید و بیش از 20 شعبه در سراسر جهان ، مشاغل این شرکت ویفرهای سیلیکونی ، سلول ها ، ماژول ها و نیروگاه های فتوولتائیک را پوشش می دهد. محصولات خورشیدی JA خورشیدی در بیش از 120 کشور و منطقه موجود می باشد و در نیروگاه های مستقر در زمین ، سیستم های PV بام تجاری و صنعتی و سیستم های PV مسکونی مسکونی مورد استفاده گسترده قرار می گیرد. این شرکت برای چندین سال متوالی در فهرست Fortune China 500 و Global Top 500 New Energy Enterprises ثبت شده است.

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

پاسخی بگذارید