JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

JA Solar در نمایشگاه آنلاین VR خط جدیدی از ماژول های PV ارائه خواهد داد

این رویداد در واقعیت مجازی (VR) در دسترس خواهد بود و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا نمایشگاه را تماشا کرده و محصولات را در 360 درجه مشاهده کنند.

تهیه کننده محصولات PV که توسط فهرست شده است شنژن ماژول های PV را ارائه خواهیم داد ، از این میان ماژول های 450W + و فوق العاده قدرت اخیراً راه اندازی شده ، DeepBlue 3.0 با تولید انرژی تا 525W +.

مطلب مرتبط  SunPower سیستم خورشیدی خانگی را با 0 دلار پایین و "6 ماه در ما" ارائه می دهد

در طول این رویداد ، تیم JA Solar برای ارائه محصولات و پاسخ به سؤالات بازدید کنندگان در دسترس خواهد بود. اطلاعات و مشخصات ماژول های شرکت در صورت تقاضا در قالب تصویر و فیلم ارائه می شود.

جین باوفانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت JA Solar اظهار داشت: “جی ال سولار آرزوی رشد جهانی را دارد و حضور خود را در سال های اخیر به طور قابل توجهی در بازارهای بین المللی افزایش داده است. جستجوی مداوم این شرکت برای این است. ارائه محصولات و خدمات با کیفیت برتر به مشتریان خود در سراسر جهان. نمایشگاه آنلاین روشی برای کمک به مشتریان از مناطق و مناطق مختلف می باشد که اطلاعات بیشتری در مورد محصولات JA Solar کسب کرده و تجربه مشتری را ارتقا بخشند. ما در ادامه به روشهای مختلفی خواهیم پرداخت که از طریق آنها می توانیم خدمات بهتری را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهیم. “

مطلب مرتبط  شرکت سیگنال فدرال در کنفرانس صنایع متنوع ریموند جیمز ارائه خواهد کرد

تصویر – https://mma.prnewswire.com/media/1172039/JA_Solar.jpg

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

پاسخی بگذارید