JA Solar طیف جدیدی از ماژول های PV را در نمایشگاه آنلاین VR نشان می دهد

JA Solar طیف جدیدی از ماژول های PV را در نمایشگاه آنلاین VR نشان می دهد

این رویداد در حالت واقعیت مجازی (VR) برگزار می شود ، که به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا غرفه نمایشگاه و محصولات از همه طرف را از منظر 360 درجه بررسی کنند.

در شنژن ارائه دهنده محصولات PV PV محدوده محصول خود را از ماژول های PV نشان می دهد ، از جمله ماژول های بیش از 450 W و همچنین ماژول PV جدید تازه منتشر شده ، بسیار قدرتمند DeepBlue 3.0 ، که دارای قدرت حداکثر 525 وات و بیشتر می باشد.

مطلب مرتبط  کمیسیون های SkyWater توسعه تسهیلات با بودجه دفاعی با مراسم برش روبان و سخنرانان برجسته

کارمندان شرکت JA Solar در این رویداد برای ارائه محصولات و پاسخ به سوالات بازدید کنندگان در دسترس خواهند بود. جزئیات و مشخصات ماژول های این شرکت در قالب های تصویری و ویدیویی در صورت تقاضا در دسترس است.

جین بافانگ ، مدیرعامل و مدیر کل JA Solar می گوید: “JA Solar به دنبال رشد جهانی بوده و در سالهای اخیر شاهد رشد چشمگیری در حضور در بازار بین المللی ما بوده است. این شرکت همواره در تلاش است محصولات و خدمات برتر را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهد. نمایشگاه آنلاین می تواند اطلاعاتی راجع به محصولات JA Solar و بهتر شدن تجربه مشتری خود ، برای مشتریان از مناطق مختلف و مناطق زمانی آسانتر کند. ما همچنان به دنبال راه های مختلف برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود در سراسر جهان خواهیم بود. “

مطلب مرتبط  Exide Technologies با موفقیت نتیجه گیری در حراج برای کسب و کار در آمریکا و وابسته ای از شرکت های اطلس را به عنوان داوطلب موفق تعیین می کند

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1171961/JA_Solar.jpg

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

پاسخی بگذارید