JA Solar ماژول هایی را برای بزرگترین پروژه ترکیبی بادی خورشیدی در کره جنوبی فراهم می کند

JA Solar ماژول هایی را برای بزرگترین پروژه ترکیبی بادی خورشیدی در کره جنوبی فراهم می کند

پیاده کردن، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – JA Solar اعلام کرد ماژول هایی را برای بزرگترین پروژه نیروگاه فتوولتائیک کوهستانی کره جنوبی تهیه کرده است که دارای ظرفیت نصب 93 مگاوات است و در زمین یک نیروگاه بادی 40 مگاواتی ساخته شده است . با اختراع نیروگاه فتوولتائیک ، پروژه هیبریدی باد خورشیدی با قدرت نصب شده در کل 133 مگاوات به بزرگترین نوع خود در کره جنوبی تبدیل شده است.

پیش بینی می شود کل پروژه هیبریدی بادی خورشیدی با تولید 120 میلیون کیلووات ساعت ساعت برق در سال ، نیازهای 30،000 خانوار را تأمین کند و درآمد سالانه حدود 30 میلیارد وین (حدود 25 میلیون دلار) را تأمین کند. ایالات متحده آمریکا) پیش بینی می شود که نیروگاه فتوولتائیک 93 مگاواتی میزان انتشار گازهای گلخانه ای را تقریباً 56000 تن در سال کاهش دهد ، معادل جنگل کاری 310،000 درخت کاج.

مطلب مرتبط  Grupo IDESA ، S.A. de C.V. پیشنهاد تسویه حساب ارز را اعلام می کند

این پروژه از زمین بلااستفاده نیروگاه بادی برای نصب نیروگاه فتوولتائیک استفاده می کند تا بتواند تقاضای فزاینده انرژی پاک در بازار کره جنوبی را تأمین کند و در عین حال ، از زمین به طور کامل بهره برداری کند. این کاربرد جدید تولید انرژی بادی و خورشیدی باعث افزایش قابلیت اطمینان در تأمین انرژی و کاهش هزینه های آن می شود.

این پروژه جدید بخشی از تعهد مداوم JA Solar برای بررسی فعالانه برنامه های ابتکاری انرژی های تجدیدپذیر است ضمن اینکه بر توسعه فناوری فتوولتائیک تمرکز دارد. این شرکت ماژول هایی را برای پروژه هایی که محصولات فتوولتائیک را با فن آوری های پیشرفته ترکیب کرده اند ، از جمله تحویل 490 مگاوات نیروگاه آبی هوانگ هههه برای پروژه انتقال ولتاژ بسیار بالا (UHV) خود در استان تهیه کرده است. چینگهای، یک پروژه تولید خورشیدی ترکیبی با ذخیره سازی 32 مگاوات a هوکایدو و اولین پروژه ردیاب دو طرفه در مالزی. این شرکت از طریق این برنامه های نوآورانه از محصولات پیشرفته فتوولتائیک ، استفاده و توسعه کارآمد از انرژی خورشیدی را ارتقا می بخشد.

مطلب مرتبط  انجمن صنایع سایبری از دو کارشناس امنیتی بچل به عنوان همکار نام می برد

از زمان ورود JA Solar به بازار فتوولتائیک خورشیدی کره جنوبی در سال 2011 ، این شرکت شهرت بسیار خوبی ایجاد کرده است و با داشتن محصولات و خدمات با کیفیت بالا ، یک پایگاه مشتری وفادار را در بازار فتوولتائیک به سرعت در حال رشد ایجاد کرده است. محصولات بسیار کارآمد JA Solar به گواهینامه محصول توسط استانداردهای صنعت کره (KS) دست یافته اند و از طرف رسانه ها و مشتریان صنعت محلی مورد تقدیر قرار گرفته اند. در سال 2018 ، JA Solar رسماً یک شرکت فرعی را در کره جنوبی تأسیس کرد تا خدمات و خدمات به موقع و کارآمدتری را به مشتریان محلی ارائه دهد. در سال 2019 ، شرکت تابعه “بهترین جایزه عملکرد بازار” را برای بهترین عملکرد بازار در بخش خورشیدی / ESS کره جنوبی برنده شد.

مطلب مرتبط  JinkoSolar از بزرگترین تصفیه کننده روغن ژاپن برای ساخت نیروگاه PV ایستگاه گاز در ژاپن پشتیبانی می کند

لینک های مربوطه

http://www.jasolar.com/html/fa/

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید