JA Solar ماژول های خورشیدی بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان را تأمین می کند

JA Solar ماژول های خورشیدی بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان را تأمین می کند

پکن ، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – اخیراً JA Solar از تحویل ماژول های 54 مگاواتی نیروگاه خورشیدی کاپوسوار در مجارستان خبر داد. این نیروگاه با تولید 100 مگاوات بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان و حتی در اروپای مرکزی است. بودجه آن توسط شرکت ملی واردات و صادرات ماشین آلات چین ، یک شرکت تابعه از فناوری عمومی چین تأمین و ساخته شده است و قرار است در فوریه سال 2021 بصورت آنلاین انجام شود.

مطلب مرتبط  هرا کاندو را برای بهبود کیفیت فاضلاب انتخاب می کند

به منظور نوسازی زیرساخت های انرژی تحت سلطه زغال سنگ و انرژی هسته ای – و افزایش خودكفایی انرژی – دولت مجارستان به طور فعال از توسعه و ساخت پروژه هایی در زمینه انرژی های تجدید پذیر حمایت می كند. توسعه و ساخت پروژه کاپوسوار از پشتیبانی کامل دولت محلی برخوردار است. وزیر نوآوری و فناوری مجارستان ، لاسلو پالکوویچ ، در مراسم افتتاحیه سال 2019 سخنرانی کرد. وی تأکید کرد که نیروگاه خورشیدی کاپوسوار یک پروژه کلیدی در همکاری انرژی بین مجارستان و است چین و نقش مهمی در ارتقا the توسعه انرژی پاک دارد.

مطلب مرتبط  یکپارچگی اتصال خودکار Weatherford Vero S با موفقیت 100 راند و 33،000 اتصالی لوله را با موفقیت انجام داد

ماموریت شرکت JA Solar “توسعه انرژی خورشیدی برای بهره مندی از کل نژاد بشر” است و JA Solar به منظور ارتقا and و پیشرفت استفاده از فتوولتائیک در بازار جهانی ، به طور مداوم در حال بهبود محصولات و خدمات خود است. در مجارستان ، یک بازار مهم برای محصولات خورشیدی در اروپای مرکزی ، JA Solar همچنین از طریق همکاری با فروشندگان محلی و سایر شرکت های داخلی و خارجی در حال توسعه بازار محلی ماژول های خورشیدی است.

مطلب مرتبط  اندازه نوبل بازار گاز تا سال 2027 ارزش 12.62 میلیارد دلار داشته است

مخاطب: اوریانا ژانگ، + 86-10-63611888-1697 ، [email protected]

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید