JA Solar ماژول های فتوولتائیک بزرگترین نیروگاه خورشیدی مجارستان را تأمین می کند

JA Solar ماژول های فتوولتائیک بزرگترین نیروگاه خورشیدی مجارستان را تأمین می کند

پکن ، 24 دسامبر 2020 / PRNewswire / – JA Solar اخیراً اعلام کرده است که ماژول 54 مگاواتی برای نیروگاه فتوولتائیک Kaposvar (PV) در مجارستان تأمین کرده است. این نیروگاه با قدرت 100 مگاوات بزرگترین نیروگاه PV در مجارستان و حتی در داخل استاروپا مرکزی. این شرکت توسط شرکت ملی واردات و صادرات ماشین آلات چین (زیرمجموعه فناوری عمومی چین) ساخته می شود که در آن نیز سرمایه گذاری کرده است و انتظار می رود در فوریه 2021 به شبکه متصل شود.

مطلب مرتبط  دانلود فیلم و سریال های نمایش خانگی – نمناک

دولت مجارستان برای بهبود زیرساخت های انرژی تحت سلطه ذغال سنگ و انرژی هسته ای و افزایش خودكفایی انرژی ، فعالانه از توسعه و ساخت پروژه های انرژی تجدیدپذیر حمایت می كند. توسعه و ساخت پروژه Kaposvar شدیداً مورد حمایت دولت محلی است. وزیر نوآوری و فناوری مجارستان آقای László Palkovics در مراسم راه اندازی این پروژه در سال 2019 شرکت کرد و سخنرانی کرد. وی گفت که نیروگاه فتوولتائیک Kaposvar یک پروژه کلیدی در همکاری انرژی بین مجارستان و چین ، و اینکه برای ارتقا development توسعه انرژی پاک از اهمیت بالایی برخوردار است.

مطلب مرتبط  رشد انرژی خورشیدی به عنوان راهی برای دفع گاززدایی از ماتریس برقی در برزیل

با مأموریت “توسعه انرژی خورشیدی به نفع کل نژاد بشر” ، JA Solar به طور فعال محصولات و خدمات فنی خود را بهبود بخشیده است تا در ارتقا and و استفاده از انرژی فتوولتائیک در بازار جهانی حمایت کند. در مجارستان ، یک بازار بزرگ خورشیدی در اروپا کارخانه ، JA Solar همچنین با همکاری با توزیع کنندگان داخلی و سایر شرکت های داخلی و خارجی توسعه بازار PV محلی را تشویق می کند.

مطلب مرتبط  منابع تجدیدپذیر نیکلاس ویتکومب را به عنوان مدیر عامل استخدام می کند

مخاطب : اوریانا ژانگ، + 86-10-63611888-1697 ، [email protected]

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید