JA Solar ماژول های PV را برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان روسیه تأمین می کند – España انگلیسی – español

JA Solar ماژول های PV را برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان روسیه تأمین می کند – España انگلیسی – español

پکن ، 24 دسامبر سال 2020 / PRNewswire / – اخیراً JA Solar از تحویل ماژول های 54 مگاواتی نیروگاه خورشیدی Kaposvar در مجارستان خبر داد. این نیروگاه با ظرفیت طراحی کل 100 مگاوات ، بزرگترین نیروگاه خورشیدی در مجارستان و در واقع در سراسر اروپای مرکزی است. سرمایه گذار و توسعه دهنده آن شرکت ملی واردات و صادرات ماشین آلات چین ، زیرمجموعه گروه فناوری عمومی چین است. انتظار می رود اتصال این ایستگاه به شبکه برق در فوریه 2021 باشد.

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 بر تولید و سمت خرید

دولت مجارستان به منظور بهبود زیرساخت های انرژی ، تحت سلطه زغال سنگ و انرژی هسته ای و همچنین افزایش خودكفایی انرژی ، به طور فعال از توسعه و ساخت تأسیسات انرژی تجدید پذیر حمایت می كند. توسعه و ساخت تأسیسات Kaposvar به طور فعال توسط مقامات محلی پشتیبانی می شود. مراسم راه اندازی سال 2019 با حضور وزیر نوآوری و فناوری مجارستان ، لاسلو پالکوویچ با سخنرانی خوشامدگویی برگزار شد. وی اظهار داشت که نیروگاه خورشیدی کاپوسوار یکی از پروژه های مهم همکاری انرژی بین مجارستان و چین است که از اهمیت زیادی در ارتقا promoting توسعه انرژی پاک برخوردار است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 11 فصل 2 سریال هم گناه

JA Solar ، متعهد به “توسعه انرژی خورشیدی به نفع همه بشریت” ، به طور فعال محصولات و خدمات فنی خود را به منظور ارتقا و استفاده از انرژی خورشیدی در بازار جهانی بهبود می بخشد. در مجارستان ، یکی از مهمترین بازارهای انرژی خورشیدی در اروپای مرکزی ، JA Solar همچنین با همکاری با توزیع کنندگان داخلی و سایر شرکت های داخلی و خارجی توسعه بازار PV محلی را ارتقا می بخشد.

مطلب مرتبط  GA-ASI تیم SkyGuardian استرالیا را اعلام می کند

اطلاعات تماس: اورینتا ژانگ (اوریانا ژانگ) ، + 86-10-63611888-1697 ، [email protected]

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd.

پاسخی بگذارید