JA Solar Supplies ماژول های PERC با راندمان بالا برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی شناور تایلند

JA Solar Supplies ماژول های PERC با راندمان بالا برای بزرگترین نیروگاه خورشیدی شناور تایلند

پیاده کردن، 17 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – JA Solar (“این شرکت”) ، تولید کننده پیشرو محصولات فتوولتائیک با کارایی بالا ، اعلام کرد که تایلند نیروگاه شناور 12.5 مگاوات ، که از ماژول های PERC با راندمان بالا بهره می برد ، با موفقیت به شبکه وصل شد. به عنوان اولین نیروگاه فتوولتائیک شناور در مقیاس بزرگ در تایلند، تکمیل این پروژه از اهمیت زیادی برای توسعه انرژی تجدید پذیر محلی برخوردار است.

مطلب مرتبط  منبع تغذیه Talen ، LLC از بسته شدن 400 میلیون دلار یادداشت ارشد ارشد ارائه شده خبر داد

این کارخانه در یک مخزن صنعتی ساخته می شود و برق تولید شده آن از طریق کابل های زیرزمینی به پایه تولید مشتری تحویل می شود. این نیروگاه با تمرکز بر ترویج توسعه انرژی تجدید پذیر محلی پس از ورود به عملیات ، به یک پارک خورشیدی تبدیل خواهد شد.

در مقایسه با نیروگاه های سنتی PV ، نیروگاه های شناور PV قادر به افزایش موثر بهره وری و جلوگیری از تخریب با کاهش استفاده از زمین ، افزایش قرار گرفتن در معرض نور خورشید بدون مانع و کاهش دمای ماژول و کابل هستند. ماژول های دو جداره شیشه ای PERC با راندمان بالا JA Solar با اثبات مقاومت عالی در برابر ضعف PID ، خوردگی نمک و بار باد ، آزمایش های قابل اعتماد بودن بلند مدت و سازگاری محیطی را پشت سر گذاشته اند. علاوه بر این ، این ماژول ها قادر به حفظ عملکرد با راندمان بالا و تولید پایدار توان هستند و ضامن قوی برای بهینه سازی ظرفیت تولید برق سیستم است.

مطلب مرتبط  پلاستیک ها درجه جدید DURANEX (R) PBT را معرفی می کنند

جین باوفانگ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت JA Solar ، اظهار داشت: “JA Solar ضمن تأمین نیازهای متنوع مشتریان جهانی ما و ترویج توسعه انرژی های تجدید پذیر در مقیاس جهانی ، به نوآوری های فناوری و کیفیت محصول ادامه خواهد داد. “”

SOURCE JA Solar Technology Co.، Ltd

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

لینک های مربوطه

https://www.jasolar.com/

پاسخی بگذارید