Jacobs انتخاب شده توسط رادیو اکتیو مدیریت با مسئولیت محدود برای مطالعه رادیواکتیویته در هسته های راکتور هسته ای گرافیت

Jacobs انتخاب شده توسط رادیو اکتیو مدیریت با مسئولیت محدود برای مطالعه رادیواکتیویته در هسته های راکتور هسته ای گرافیت

جیكوبز گفت: “ما در حال ترکیب دانش برجسته گرافیت از تیم مدیریت پسماندهای تلفیقی ما در هارول ، نقش ما به عنوان طراح و مهندس معمار راكتورهای پیشرفته گاز (AGR) و راكتورهای ماگنوكس ، و کارهای ما در زمینه پشتیبانی عملیاتی و افزایش عمر هستیم.” راه حل های ماموریت بحرانی معاون رئیس جمهور کلیوی وایت. “مرکز فناوری و نوآوری ما در پارک بیرچوود ، وارینگتون ، از این دانش گرافیت استفاده می کند تا از طریق گزینه هایی برای توصیف ایمن و به موقع ، بازیابی ، درمان و راه حل های ذخیره سازی ، برای دستیابی به بازار رو به رشد جهانی گسترش پذیرش اقدام کند.”

RWM به جیکوبز مأموریت داده است تا انتشار ایزوتوپ رادیواکتیو کربن 14 را اندازه گیری و توصیف کند و آن را با انتشار های گرافیت تابش یافته در انواع راکتورهای قبلی از جمله نسل اول ایالات متحده از نیروگاههای هسته ای غیرنظامی Magnox مقایسه کند.

مطلب مرتبط  شرکت چینی CECEP انرژی خورشیدی (ZhenJiang) در حال کشف مدل های جدید برای فروش ماژول ها در خارج از کشور است

این تحقیق تأثیر قابل توجهی در مدیریت ایمن و دفع زباله های گرافیتی ناشی از جداشدن 14 راکتور پیشرفته خنک کننده بنزین (AGR) خواهد داشت که نزدیک به 20٪ از برق کشور را تولید می کنند اما قرار است در مرحله بعدی فاز شوند. 10 سال.

مدت قرارداد دو سال است. با توجه به نتایج برنامه آزمایشی ، ممکن است تا دو سال دیگر تمدید شود.

در جیکوبز امروز به چالش کشیدن که با حل کردن بحرانی ترین مشکلات جهان برای شهرهای پررونق ، محیط های انعطاف پذیر ، نتایج مهم بحرانی ، پیشرفت عملیاتی ، اکتشافات علمی و تولید برش ، تبدیل ایده های انتزاعی به واقعیت هایی که دنیا را تبدیل می کنند ، دوباره اختراع کنیم. برای خوب با 13 میلیارد دلار در درآمد و نیروی استعدادی بیش از 55000 ، جاکوبز طیف کاملی از خدمات حرفه ای از جمله مشاوره ، فنی ، علمی و تحویل پروژه را برای دولت و بخش خصوصی ارائه می دهد. به jacobs.com مراجعه کرده و با جیکوبز در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و توییتر.

مطلب مرتبط  Asphalt Materials، Inc. با به دست آوردن سه ترمینال غرب میانه قابلیت ها را گسترش می دهد

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر را تشکیل می دهند ، زیرا این اصطلاح در بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تعریف شده است و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و جمله هایی از این قرار است. توسط بندر امن ارائه شده توسط همان تحت پوشش قرار گیرد. اظهارات ارائه شده در این نسخه که مبتنی بر واقعیت تاریخی نیستند ، جملات آینده نگر هستند. ما این بیانیه های آینده نگر را بر اساس برآوردها و انتظارات فعلی مدیریت و همچنین داده های رقابتی ، مالی و اقتصادی موجود می گذاریم. با این حال ، اظهارات رو به جلو ، ذاتاً نامشخص است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج تجارت از نظر معنوی با اظهارات آینده نگر ما متفاوت باشد. برای توضیحات در مورد برخی عوامل اضافی که ممکن است رخ دهد که می تواند نتایج واقعی را با اظهارات آینده نگر متفاوت کند ، به گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال منتهی مراجعه کنید. 27 سپتامبر 2019، و به ویژه مباحث موجود در مورد 1 – تجارت؛ مورد 1A – عوامل خطر؛ مورد 3 – مراحل قانونی؛ و مورد 7 – بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات و همچنین پرونده های دیگر شرکت در کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شرکت وظیفه ندارد تا پس از تاریخ انتشار این مطبوعات ، مطابق با نتایج واقعی ، هیچ یک از بیانیه های آینده دار را به روز کند ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  بانک مرکزی آمریکا انرژی دوک را گسترش می دهد تا تعهد انرژی تجدید پذیر را گسترش دهد

برای سوالات مربوط به مطبوعات / رسانه ها:
جرقه کری
214.583.8433

منبع Jacobs

لینک های مربوطه

http://www.jacobs.com

پاسخی بگذارید