JinkoSolar از انتصاب مدیر ارشد منابع انسانی خبر داد

JinkoSolar از انتصاب مدیر ارشد منابع انسانی خبر داد

JIANGXI ، چین، 12 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت هلدینگ JinkoSolar ، آموزشی ویبولیتین (“شرکت” یا “JinkoSolar”) (NYSE: JKS) ، یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان ، امروز اعلام کرد که آقای جی شائو گوا به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی (CHO) منصوب شده است ، که بلافاصله مؤثر است.

آقای جی بیش از 20 سال سابقه مدیریت و منابع انسانی دارد و در تعدادی از مقامات ارشد در بسیاری از صنایع خدمت کرده است. قبل از پیوستن به این شرکت ، آقای جی معاون رئیس جمهور منابع انسانی در میکای بود ، یک استارتاپ فنی برای ارائه خدمات تهیه مواد اولیه به صورت یک مرحله ای. پیش از آن ، آقای جی به عنوان مدیر منابع انسانی در VIPKID ، یك شركت خصوصی آموزش و آموزش آنلاین فعالیت می كرد. از سال 2015 تا 2017 ، آقای جی رئیس پردیس یادگیری 360 در Qihoo 360 Technology ، یک شرکت امنیتی اینترنتی بود ، جایی که وی دوره های استعدادی ، برنامه های شرکتی و آموزش رهبری را مدیریت کرد. آقای جی لیسانس علوم در محاسبات ارتباطات را از دانشگاه الکترونیک و فناوری علوم از به دست آورد چین (UESTC) ، و دارای دو مدرک کارشناسی ارشد ، یکی در رشته مهندسی کاربرد کامپیوتر از دانشگاه بیژن و دیگری در مدیریت بازرگانی از دانشگاه رنین چین.

آقای. کانگپینگ چنمدیر ارشد اجرایی شرکت JinkoSolar اظهار داشت: “ما خوشحالیم که از آقای جی به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی به تیم استقبال کنیم و در آنجا وی مسئولیت کسب استعداد ، مشارکت کارمندان و راهبردهای فرهنگی را برای توسعه برنامه های رهبری با عملکرد بالا به عهده گیرد. سابقه اثبات شده ای برای کمک به سازمان های بزرگ و در حال رشد با ایجاد فرهنگ مداری متمرکز بر رشد و ارتقاء بهره وری و رشد آنها ، ما به دنبال رهبری او هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه افراد در تیم ما به اهداف بالقوه و شغلی خود دست پیدا می کنند ، در حالی که ما همچنان به تحکیم JinkoSolar به عنوان یک کارفرمای جهانی برای صنعت خورشیدی انتخاب شده است. “

مطلب مرتبط  GPA Midstream ، GPSA افسران و اعضای هیئت مدیره جدید را اعلام می کند

درباره شرکت هلدینگ JinkoSolar، Ltd.

JinkoSolar (NYSE: JKS) یکی از بزرگترین و ابتکاری ترین تولید کنندگان ماژول خورشیدی در جهان است. JinkoSolar محصولات خورشیدی خود را توزیع می کند و راه حل ها و خدمات خود را به یک مشتری متنوع بین المللی ، تجاری و مسکونی بین المللی به فروش می رساند. چین، ایالات متحده، ژاپن، آلمان، انگلستان، شیلی، آفریقای جنوبی، هند، مکزیک، برزیل، امارات متحده عربی، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، بلژیکو سایر کشورها و مناطق JinkoSolar یک زنجیره ارزش خورشیدی به صورت عمودی یکپارچه ساخته است ، با ظرفیت سالانه یکپارچه 11.5 GW برای ویفرهای مونو ، 10.6 GW برای سلولهای خورشیدی ، و 16 GW برای ماژول های خورشیدی ، از سال 31 دسامبر 2019.

JinkoSolar با بیش از 15000 کارمند در 7 مرکز تولید خود در سطح جهان ، 14 شرکت تابعه خارج از کشور در ژاپن، کره جنوبی، ویتنام، هند، بوقلمون، آلمان، ایتالیا، سوئیس، ایالات متحده، مکزیک، برزیل، شیلی و استرالیا، و تیم های فروش جهانی در چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا، بلغارستان، یونان، اوکراین، اردن، عربستان سعودی، تونس، مراکش، کنیا، آفریقای جنوبی، کاستاریکا، کلمبیا، پاناما، قزاقستان، مالزی، میانمار، سری لانکا، تایلند، ویتنام، لهستان و آرژانتین.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس زیر مراجعه کنید: www.jinkosolar.com.

مطلب مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

بیانیه بندر ایمن

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها اظهارات “آینده نگر” را به معنای بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تشکیل می دهند و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 ، اصلاح و اصلاح شده ، و در قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده تعریف شده است. 1995. این گفته های آینده نگر می تواند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “تخمین” و جمله های مشابه شناسایی شود. از جمله موارد دیگر ، نقل قول های مدیریت در این بیانیه مطبوعاتی و عملکرد و چشم انداز تجارت شرکت ، حاوی بیانیه های آینده نگر است. چنین اظهاراتی شامل خطرات و ابهامات خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ آماری با اظهارات آینده نگر متفاوت کند. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های JinkoSolar با کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F درج شده است. به استثنای آنچه در قانون مقرر شده است ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، چه از طریق رویدادهای آینده و چه در موارد دیگر ، انجام نمی دهد.

مطلب مرتبط  Trilogy Metals نتایج مطالعه امکان سنجی مثبت را برای پروژه قطب شمال واقع در آلاسکا ، ایالات متحده اعلام کرد

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفاً با:

که در چین
خانم ریپل ژانگ
شرکت JinkoSolar Holding ، آموزشی ویبولیتین
تلفن: +86 21-5183-3105
پست الکترونیک: [email protected]

آقای. کریستین آرنل
کریستینسن
تلفن: +86 10 5900 2940
پست الکترونیک: [email protected]

در امریکا
اماس. لیندا برگکامپ
کریستینسن ، اسکاتسدیل ، آریزونا
تلفن: + 1-480-614-3004
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE JinkoSolar Holding Co.، Ltd.

لینک های مربوطه

www.jinkosolar.com

پاسخی بگذارید